2 Kasım 2011 çarşamba Başak Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Başak Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Başak Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Başak Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Başak burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Başak burcu günlük burç yorumu
Bugün duygusal ilişkilerinizde dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Karşı cinsten birisine göstereceğiniz tepkiler, haklı bile olsanız size karşı dönebilir ve haksız konuma geçebilirsiniz. Eğer daha esnek davranırsanız hem olayların büyümesini engellemiş olur, hem de günü huzurlu geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Beklenmedik iş yolculukları, haberler ya da tahmin etmediğiniz konuklar sizi ziyarete gelebilir. Bunların tümünden çok memnun kalacaksınız. Zekanızın da çok güçlü olduğu bir gününüzdesiniz. Eğer önünüze çıkan fırsatları değerlendirirken kıvrak zekanızı kullanabilirseniz kazançlı çıkarsınız. İş hayatınızdaki ilişkilerde üstlerinizle küçük sorunlar yaşayabilirsiniz.

AŞK: Aşkta aradığınız huzuru ergeç yakalayacaksınız ama ilkönce kendi içinde değişimyapmayı öğrenmelisiniz. Bolcahata yapmanız partnerinizisizden uzaklaştırabilir.PARA: Gözünüz hiç bir şeyigörmüyormuşçasına sadece işinize kendinizikanalize etmişsiniz. Neyse ki bu konudabaşarınız bugün daha fazla gözüküyor.SAĞLIK: Yiyecek içecek konusunda dikkatlisiniz.Gribal enfeksiyon size uğramayacak gibi.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.