2 Kasım 2011 çarşamba Balık Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Balık Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Balık Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Balık Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için balık burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Balık burcu günlük burç yorumu
Bugün iş hayatınızda sizi oldukça yoğun bir tempo bekliyor. Yeni projeler, hızlı değişiklikler ya da yeni sorumluluklar nedeniyle gününüzün nasıl geçtiğini fark etmeyebilirsiniz. Disiplinli bir şekilde çalışmak ve sadece elinizdeki konulara odaklanmanız gerekiyor. Eğer yeni arkadaşlarla tanışırsanız onlara bazı sırlarınızı anlatma eğilimi içinde olacaksınız. Bu duygularınıza karşı koyun ve gizli bahçenizdeki sırları o kişiye anlatmakta o kadar da acele etmeyin. Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Kişiliğiniz ve görüntünüzde bazen gerilimler yaşasanız da bunu halledebilecek güçtesiniz.

AŞK: Sevdiğiniz kişinin size karşıolan gereksiz hareketlerindenrahatsızlık duyabilirsiniz. Hiççekinmeden onu rahatlıklauyarabilirsiniz. Kalbinizkırılacağına onu uyarmanız çokdaha doğru olacaktır.PARA: Gayet pozitif ve enerjiksiniz. Her konudasizi pohpohlayacaklar. Bu durum çok hoşunuzagitmesinden dolayı şımarabilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık açısından hiçbir sorun yok gibi.Günü mutlu ama yorgun tamamlayacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.