2 Kasım 2011 çarşamba Aslan Burcu Yorumu

2 Kasım 2011 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Aslan Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Aslan Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Aslan burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 kasım aslan burcu günlük burç yorumu
Bugün aşk hayatınız bir hayli hareketli olabilir. Trajedilerle dolu ilişkiler gündeme gelebilir. Üstelik bu durumun size verdiği sahte havalar ve gereksiz kendine güven hissi, koyu tartışmalar içine girdiğinizde, sizi müşkül durumlarda bırakabilir. Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın, ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. İş hayatınızda aşırı yoğunlaşma görülebilir ve yüklenebileceginiz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir. Eğer böyle bir durumla karşılaşır ve başka çare bulamazsanız altında kaldığınız işleri bir sıraya koymalı ve acele etmeden ele almalısınız.

AŞK: Sevdiğiniz kişi ile ailesorunları yaşayabilirsiniz.Sorunlarınızı bazı kişilerlepaylaşmayın. Birlikteliğinizdekisırları sakladığınız sürecepartneriniz sizi sahiplenecektir.PARA: Evinizle ilgili bazıdeğişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasalkonularınızı hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzuağırlayacağım derken bütçenizde açılmalar oluyor.SAĞLIK: Diyet uygulamak size göre değil. Nebulsanız yiyorsunuz. Spora yönelmelisiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı