2 Kasım 2011 çarşamba Akrep Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Akrep Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Akrep Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Akrep burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Akrep burcu günlük burç yorumu
Bugün kendinizi sadece işinize odaklayacaksınız. O kadar yoğun olacaksınız ki, hatta sonuca ulaşmak için epey zorlanabileceğiniz bile söylenebilir. İşyerinizdeki arkadaşlarınızdan destek isterseniz, onlar bu zor günün yükünü biraz hafifletebilirler. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulamaya koymadan önce kimseye açmayın. Çünkü çevrenizdeki bazı kişiler onları engellemek için harekete geçebilirler. Eğer bekarsanız bugün sizinle çıkmak isteyen ama hiç de beğenmediğiniz birisinin teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlamalara yol açan bir tutum içine girer ya da sessiz kalırsanız, sonradan içinden çıkmakta zorlanacağıınz bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.