2 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

2 Haziran Pazar Günlük Burç Yorumları 2 Haziran 2013 Pazar Burç Yorumları


2 Haziran 2013 Pazar Günlük Burçlar – 2 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 2 Haziran 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 2 Haziran Burç Yorumları

TERAZİ:
Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız. Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin psikolojisine dikkat.

AKREP:
Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz.

YAY:
Bugün, güçlü enerjileriniz var. Yatırımlarınız için sistemli ve kararlı hareket ediyorsunuz. Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor.

OĞLAK:
Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Kendi duygularınızın önemli olduğunu zannederek, hata üstüne hata yapıyorsunuz.

KOVA:
Bugün Ay, sizi her anlamda olumlu etkilemeye devam ediyor. Olaylara daha estetik ve farklı bakmaya devam ediyorsunuz. Çalışma temponuzu arttırmak gibi saplantılarınız yüzünden, sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

BALIK:
Bugün dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz.

KOÇ:
Bugün, dostlarınızla birlikte olmak istiyor fakat kişisel ilişkinize de vakit ayırmak için çaba sarf ediyorsunuz. Ayrıntılar sizin için çok önemli. Aile içi sorunlara hazırlıklı olmalısınız.

BOĞA:
Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi gösteremediğiniz zaman, kendi içinize kapanıyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz.

İKİZLER:
İkili ilişkilerinizde size para kazandıracak aktivitelerin içinde olacaksınız. Sezgileriniz çok önemli. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün.

YENGEÇ:
Ay, burcunuzda olumlu ilerliyor. Bugün kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Ortaklıklarda ve iş yaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir.

ASLAN:
Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapmak isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Çevrenize yardımcı olmak istediğiniz bir gün. Bugün duygusal paylaşıma ihtiyacınız var.

BAŞAK:
Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle yansıtabileceksiniz. İstediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı