19 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

19 Kasım 2013 Salı Günlük Burçlar19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 19 Kasım 2013 Salı
Paniğe kapılmanıza yol açacak kadar çok düşünüp kendi kendinizi delirtmeyin. Bugün incir çekirdeğini doldurmayan ayrıntılar konusunda endişelenip kafa patlatmanız işten bile değil sevgili Balıklar. aklınızı başınıza toplayın ve şiirsel yönünüzü mahveden zihinsel değişiklikler durumundan sıyrılın.

Kova 19 Kasım 2013 Salı
Ay bugün romantizm ve zevk kuşağınızı aydınlatırken, seks kuşağınızdaki Mars’la ateşli bir açı yapıyor. Aşk titreşiminizi öldürebilecek işleri ve diğer rahatsız edici sorumlulukları bir tarafa bırakın. Zevk konusunda çok fazla şey olup bitiyor sevgili Kovalar, fırsatı kaçırmayın.

Oğlak 19 Kasım 2013 Salı
Bugünkü Ay etkisi sorun çözme açısından mükemmel. Tam bir araştırmacısınız sevgili Oğlaklar, bundan faydalanın. Zihninizi ve düşüncelerinizi ne kadar esnetirseniz, o kadar dahice fikir bulabilirsiniz. En ağır zorlukların üstesinden gelmek için her zamanki taktiklerinizden farklı yollar izleyerek atılım yapın.

Yay 19 Kasım 2013 Salı
Ay bugün ilişki kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Yaylar. Sevgilinizle oturup aranızdaki meseleleri konuşmanız için mükemmel bir gün. Kendinizi ifade etme ya da sesinizi duyurma konusunda sorunlarınız varsa, şu anda akıllıca ve yaratıcı sohbet teknikleri bulmayı başaracaksınız.

Akrep 19 Kasım 2013 Salı
Bugünkü süper zihinsel Ay, yeni fikirler ve planlar ortaya çıkarmak için mükemmel olsa da herhangi bir şey odaklanıp bitirmek için tam bir felaket. Somut bir sonuç elde etmek istiyorsanız bütün dikkat dağıtıcı unsurları tek tek devre dışı bırakmanız gerekiyor. Öte yandan yalnızca beyin fırtınasına ihtiyaç duyuyorsanız, tam günündesiniz.

Terazi 19 Kasım 2013 Salı
Normal bir günde bile kararsızlık en büyük düşmanınız olur; hele bugün şüpheler ve fikir değişiklikleri sizi tamamen ele geçirmiş durumda. Herhangi bir plandaki kusurları anında gördüğünüz ve alternatifi daha çekici bulmaya başladığınız için karar vermekte güçlük çekiyorsunuz.

Başak 19 Kasım 2013 Salı
Bütün zihinsel enerjinizi kariyer hedeflerinize yöneltmeniz için mükemmel bir gün sevgili Başaklar. Milyarlarca parlak fikir bulacaksınız, o nedenle not almalısınız. Tek sorun, hangi fikirlere öncelik vereceğinizi belirlemek. İşlerin birer birer üstesinden gelmeye başlamadan önce yeteri kadar enerjiniz kaldığına emin olun.

Aslan 19 Kasım 2013 Salı
Bugünkü delice zihinsel hareketlilik kendi etrafınızda daireler çizip durmanıza ve bütün kararlarınızı durmadan yeniden gözden geçirmenize yol açabilir. İlk fikrinize, ilk planınıza, ilk izleniminize bağlı kalmaya çalışın. Sürekli her şeyi değiştirmenin bir anlamı yok. Bu ikilik yaratıcı etki geçene kadar zihinsel pinpon maçlarından kaçının.

Yengeç 19 Kasım 2013 Salı
Bugünkü Ay etkisi delice bir kararsızlık, aşırı analiz etme ve başka zihinsel takıntılar yaratabilir. O sulara dalmamaya çalışın sevgili Yengeçler. Duygularınızla bağlantı kurabilirseniz, şimdiki zamana geri dönebilirsiniz. Ufak tefek şeylerin sizi yoldan çıkarmasına izin vermeyin ve özünüze bağlı kalın.

İkizler 19 Kasım 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzda olduğuna göre sohbetlerin canlanmasına ve zihninizin uyarılmasına hazır olun sevgili İkizler. Tam da istediğiniz gibi. Bu etkiyle ilgili dikkat etmeniz gereken tek bir nokta var. Hiç beklemediğiniz bir anda düşüncesizce hareket ederek aşırı derecede eleştirel davranabilirsiniz. Şikayet etmeye niyetlendiğinizde dilinizi tutun canlarım.

Boğa 19 Kasım 2013 Salı
Bugün iletişim hızlı ve ateşli sevgili Boğalar. Zihinsel olarak tükenmemek için ne gerekiyorsa yapın, çünkü aklınız ışık hızında ilerliyor. Şu anda gerektiği gibi işlemeyen şeyleri fark etmeye ve pozitifliğe odaklanmaktansa hata bulmaya eğilimlisiniz, o nedenle eleştirel yönünüzü biraz dizginleyin.

Koç 19 Kasım 2013 Salı
Bugün tam gaz ilerlemeye hazır olun sevgili Koçlar. Gününüzün biraz yavaşlamasını istiyorsanız, nefes almayı ve zihninizi sakinleştirmeyi unutmayın. Şu anda üstünüze gelen o kadar çok şey var ki, baskıyı hissetmemek olanaksız. Kendinizi durmaya ve düzenli molalar vermeye zorlayın ki akıl sağlığınızı koruyabilesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.