19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

19 Haziran Çarşamba Günlük Burç Yorumları 19 Haziran 2013 Çarşamba Burç Yorumları


19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 19 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 19 Haziran 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 19 Haziran Burç Yorumları

Balık 19 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün Ay’la Jüpiter burcunuzun yıldızlarında mükemmel bir açı oluşturuyor, bu sayede hassas su grubu özellikleriniz tam formunda. Tutkularınızı ve yaratıcılığınızı büyülü, iyileştirici ve şahane bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu nadir bulunan, süper seksi akışın ve getireceği hediyelerin keyfini sürün.

Kova 19 Haziran 2013 Çarşamba
Ay’la Jüpiter’in ta özünüzün derinliklerinde birlikte çalışması sayesinde bugün yıldızlarda şanslı bir etki söz konusu. Duygusal derinliğinizle bağlantı kurmaya davet ediliyorsunuz. Normalde bunu yapmak sizi huzursuz etse de, elde edeceğiniz ödüller buna kesinlikle değer, sevgili Kovalar.

Oğlak 19 Haziran 2013 Çarşamba
Ay ve Jüpiter birlikte çalışıyor ve ortaklık kuşağınıza inanılmaz bir enerji sağlıyorlar. En samimi ilişkileriniz konusunda bir değişiklik, hatta belki de temel bir dönüşüm söz konusu. Eski kalıplardan kurtulmaya razıysanız, yepyeni bir düzeye ulaşmaya hazırlanabilirsiniz, sevgili Oğlaklar.

Yay 19 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün kaynaklarınızın en derinlerine inin sevgili Yaylar. Bunu yapmaya razı olursanız, varlığından bile haberdar olmadığınız yedek enerjinizi açığa çıkarabilirsiniz. Ne zaman dibe vurduğumuzu düşünsek, hayat bizi bir adım daha ileri gitmeye zorlar. İşte gerçek kumaşımızı o zaman keşfederiz.

Akrep 19 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Akrepler, bugün Ay burcunuzun tutkulu yıldızlarında, üstelik şanslı Jüpiter’le de çok tatlı bir açıda. Her alanda formunuzun doruğundasınız. Diğerlerine, bütün enerjilerini sevdikleri şeye akıtmanın yolunu gösterin. Dağları yerinden oynatan, bu coşkun sevgi ve kararlılıktır.

Terazi 19 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Teraziler, bugün Ay’la Jüpiter, kariyer ve para kuşaklarınıza muhteşem etkiler getirecek şekilde birlikte çalışıyor. İşinize odaklandığınız takdirde, bu ahenkli ve yaratıcı akış gelirnizi artırmanızı çok kolay bir hale getirecek. Bu olmazsa da, söz konusu etkiyi değişmesi gerekenleri değiştirmek için kullanın.

Başak 19 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Başaklar, bugün Ay iletişim kuşağınızda Satürn’le buluşuyor. Bu da ağzınızdan çıkan her kelimeye, neredeyse sansür gerektirecek bir ağırlık yüklüyor. Kelimeler yersiz görünürse, kendinizi de, başkalarını da fazla ağır yargılamamaya çalışın ve lütfen kendinizi hırpalamayın.

Aslan 19 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün yıldız haritanızın tabanındaki ağır sayılabilecek Ay etkisi, psikolojik motivasyonlarınızı dikkatle incelemenizi gerektiriyor sevgili Aslanlar. Yüzeysel açıklamaların ötesine bakmaya odaklanırsanız, çok önemli bazı şeylerin içyüzünü kavrayacaksınız. Korkularınızla yüzleşmek zor olabilir ama sonuçta hayran olduğunuz bir şey elde edeceksiniz: Güç.

Yengeç 19 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Yengeçler, bugün Ay romantizm ve zevk evinizde ama Satürn’ün ağırbaşlı varlığı sizden eğlencenizi daha ciddiye almanızı isteyebilir. Sanatçıysanız, eserlerinize odaklanmanızın vaktidir. Aşk söz konusunda olduğunda da kendinizi adamanız bekleniyor.

İkizler 19 Haziran 2013 Çarşamba
Çalışma hayatı hem tutkulu, hem de yoğun. Şu anda damarlarınızda inanılmaz bir yaratıcılık akıyor, o nedenle enerjinizi çarçur etmemeye çalışın. her defasında tek bir konuya yoğunlaşmayı ne kadar iyi başarırsanız, o kadar güçlü sonuçlar elde edeceksiniz.

Boğa 19 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün ilişkilerinize tutkuyu yeniden getirmenin vakti, sevgili Boğalar. Ortaklık kuşağınızdaki Ay, sizi derinlere dalarak sevdiklerinizle tatlı bir samimiyet seviyesinde bağlantı kurmaya çağırıyor. İlişkleriniz konusunda inanılmaz derin bir adanmışlık hissediyorsunuz, bu da elbette ciddi bir güç oluşturuyor.

Koç 19 Haziran 2013 Çarşamba
Zaman zaman herkes duvara toslar sevgili Koçlar, siz de bugün kesinlikle sınırlarınıza dayanmış haldesiniz. Çok zorlandığınızı hissetiğinizde frene basmanızda bir sakınca yok. Çoğu insandan daha fazla enerjiniz olması, yavaş davrananların her hareketini telafi etmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.