19 Ekim 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 15.09.2020 17:13

gunluk-burc-yorumlari-ekim19 Ekim 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

YENGEÇ: Finansal konularda sizi sıkıntıya düşüren koşullara farklı ve özgün çözümler üretebilirsiniz. İş ortamınızda kazançlar sağlayacak, uzun vadeli projeler üretebilir, gündelik programınızı başarıyla uygulayabilirsiniz. Ailenizle görüşerek, gayrimenkullerle ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

ASLAN: Eşinizin, ortağınızın ya daişbirliği yaptığınız kişilerin düşüncelerinden vevizyonundan yararlanabilir, uzun vadeli sağlam anlaşmalar yapabilirsiniz. Alacağınız haberler veya toplantılar geleceğinizi ilgilendiren plan ve projeler içinde olmanızı ve farkındalık kazanmanızı sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Kariyerinizi geliştirecek fırsatların karşınıza çıkmasıyla, kazançlarınızda da artış sağlanabilir. Sizi destekleyen ve farkındalık kazandıran bir ekip çalışmasıyla başarılı olabilirsiniz. Uzun vadeli, sağlam projelerin alt yapısını hazırlarken yeteneklerinizin açığa çıkmasını sağlayabileceksiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif alacağınız, kendinizi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilere bakış açınızı değerlendirerek, farklı bir yöntem uygulama kararı alabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ve alacağınız haberler uzun vadeli bireysel adımlar atmanızı sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Ev ve ailevi konularda yeni gelişmeler yaşayabilir, mantıklı düşünerek, tavırlarınızda farklılık yapabilirsiniz. Ekonomik koşullarınızda süreklilik sağlayarak, gayrimenkul alım satımıyla ilgili uzun süreli adımlar atabilirsiniz. Gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla başlangıçlara yönelebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün kuracağınız iletişim; düşüncelerinizi değiştirecek ve yeni bir vizyon geliştirmenize yol açacaktır. Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz gibi, uzun süreli sözler verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bilgi alış verişinde bulunmanız başarılı girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Kazançlarınızı olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabilir, yapacağınız anlaşmalarla farklı gelir kaynaklarına kavuşabilirsiniz. Gizli destekler ve kulislerin yönlendirmesiyle uzun süreli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün sunumlar yeteneklerinizin de farkına varılmasını sağlayacaktır.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay; ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana size yeni fırsatlar getiriyor. Uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere başarılı adımlar atabilir, hayata bakış açınızı geliştirebileceğiniz ortamlarda bulunarak, kendinizi ifade edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün biraz yalnız kalarak, bireysel ve özgün projeler üstünde çalışmalar yapabilirsiniz. Kariyerinize dair atacağınız uzun vadeli adımlara hazırlanmak, finansaldurumunuzu gözden geçirerek bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Gizli paylaşımlar ve veri akışı farklı bir bakış açısı kazandırabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Geleceğinize dair kararlar alarak uygulamaya koyabilir, uzun vadeli hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. İşbirliğinde olduğunuz kişilerden destek alabilir, onlardan fikir alarak ve bilgi alış verişinde bulunarak girişimlerde bulunabilirsiniz. Toplumsal konulara duyarlı yaklaşarak gruplar içinde bulunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Geleceğinizi ilgilendiren projeler üstünde çalışabilir, sosyal statünüzü olumlu etkileyecek görüşmelerin yanı sıra maddi kaynaklarınızı arttıracak sözleşmeler yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız, işbirliği yaptığınız kişilerden alacağınız fikirler kariyerinizde atılım yapmanızı sağlayabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Yurtdışı ya da yayıncılık alanında vizyon kazandıracak deneyimler yaşayabilir; yeni ufuklar açacak ortamlarda bulunabilirsiniz. İşbirliği yaparak ve danışarak attığınız adımlar uzun vadeli sağlam girişimleri beraberinde getirebilir. Sevdiklerinizle bilgi paylaşımı yapmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir