19 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

19 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burçlar19 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 19 Ekim 2013 Cumartesi
Nihayet tutulma geride kaldı. Geçen hafta size korku ve güvensizliklerle dolu bir mayın tarlasında uzun bir seyahate çıktığınızı hissetmiş olsanız da artık sakinleşme vakti geldi, sevgili Balıklar. Sağduyunuzu kazanmak ve sevdiklerinizle bağlantı kurmak için elinizdengeleni yapın. Hafta sonundayız, ona uygun davranmalısınız. İşleri gelecek haftaya bırakın.

Kova 19 Ekim 2013 Cumartesi
Ay bugün ev kuşağınıza giriyor, bu da son birkaç günün yoğun çılgınlığının ardından güzel bir mola. Bu Cumartesi günü, ister tek başınıza, ister yakın arkadaşlarınızla ya da ailenizle bol bol dinlenin ve gevşeyin. Yoga dersine gidin, lezzetli bir yemeğin keyfini çıkarın ya da güzel kokulu, rahatlatıcı yağlarla dolu bir banyoya gömülün. Şu anda zevki hak ediyorsunuz.

Oğlak 19 Ekim 2013 Cumartesi
Ay sonunda kardeş bir toprak grubu burcuna girdi ve sizi son birkaç günün yorucu enerjisinden kurtardı. Evet sevgili Oğlaklar, hayatınızdaki bütün güzellikler için minnettar olmanızda hiçbir sakınca yok. Dünya görüşünüz geçtiğimiz hafta köklü bir değişiklik geçirmiş olabilir ama siz yine aynı güvenilir kişisiniz, bunu unutmayın.

Yay 19 Ekim 2013 Cumartesi
Dünkü muazzam tutulmayı geride bıraktığımıza göre, biraz nefes alın sevgili Yaylar. Tutulma ateşinizi körüklediği için sizin için stresli değil de heyecan verici geçmiş olabilir ama yine de gevşemeye ihtiyacınız var. Zorlanmış da olabilirsiniz, yenilenmiş de, hangisi olursa olsun derin bir nefes atın ve üstünüzdeki gereksiz endişelerden kurtulun.

Akrep 19 Ekim 2013 Cumartesi
Tutulma artık anılarda kaldı ve bu da gerçekten büyük bir rahatlama getirdi sevgili Akrepler. Ay ilişki kuşağınızda olduğuna göre artık sağlıklı ortaklıklara odaklanabilirsiniz. Son günlerde sevdiğiniz ya da birlikte çalıştığınız birisiyle sürtüşme yaşadıysanız, bağlarınızı onarıp yenileme vakti.

Terazi 19 Ekim 2013 Cumartesi
Son birkaç gündür dostlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla şiddetli kavgalara tutuşmadığınızı umarız sevgili Teraziler. Tutulma kontrolden çıkmanıza yol açtıysa, iyi bir haberimiz var. Bugün çok daha sakin. Artık herkes hatalarını görebiliyor, siz de dahil.

Başak 19 Ekim 2013 Cumartesi
Kendinizi düne göre çok daha sakin ve aklı başında hissediyorsunuz, değil mi? Bunun sebebi Dolunay’ın geçmişte kalması ve Ay’ın artık sizinki gibi istikrarlı, sakin bir burca girmiş olması. Yaratıcılığınız artık yükselebilir, hem de sağlıklı ve üretken bir biçimde. Pazartesi günü başlayacak olan Merkür’ün gerilemesine hazırlanmak için uygun bir zaman.

Aslan 19 Ekim 2013 Cumartesi
Dünkü ateşli Dolunay’ın heyecanı geride kaldı, artık sakin bir biçimde kafanızı toplayabilirsiniz. Sizin için kusursuz bir etki söz konusu, çünkü bu sayede her tarafınızda elektrik gibi dolaşan çılgın yaratıcılığı daha pratik bir şekilde ele alabilecek ve yönlendirebileceksiniz.

Yengeç 19 Ekim 2013 Cumartesi
Ah, sonunda sevgili Yengeçler. Dolunay Ay Tutulması geçmişte kaldı. Tabii geçen haftanın hatıraları silinmeyecek ama artık iyileşme ve her şeyi toparlama vakti. Son birkaç gündür sınırlarınızı zorlayarak çalıştıysanız, bu Cumartesi günü mutlaka gevşeyip dinlenin ve bunu en sevdiğiniz şekilde yapın. Arkadaşlarınızla.

İkizler 19 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün enerjide muazzam bir değişiklik var, hissedebiliyor musunuz? Sanki yanan bir binadan kaçtınız ve serin hava cildinizi okşuyor. Son günlerde içinizde sakladığınız korkuları ve endişeleri bir kenara bırakın ve gerginlikten en zevkli yöntemlerle kurtulun. (İpucu: Yemek yemek ve seks, güzel seçenekler.

Boğa 19 Ekim 2013 Cumartesi
Bilinçaltı kuşağınızda görülen çok yoğun bir Dolunay’ın ardından Ay nihayet burcunuzun sıcak, toprağa bağlı yıldızlarına girdi. Son birkaç gün boyunca hissettiklerinizi ifade etmeniz çok önemli sevgili Boğalar. Duygularınızı bastırmayın; onları inceleyip temizlemeniz gerekiyor.

Koç 19 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün kendinizi biraz felaketzede gibi mi hissediyorsunuz sevgili Koçlar? Bunun sebebi, dün burcunuzun yıldızlarında gerçekleşen Dolunay. Özellikle doğum gününün 12 ile 16 Nisan arasına denk geliyorsa tutulmayı çok şiddetli hissettiniz. Koçlar için bunun etkileri altı ay içerisinde tam anlamıyla ortaya çıkacak. Takviminizi işaretleyin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı