19 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 05.09.2020 09:27

Günlük Burç Yorumları19 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

ASLAN 24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Finansal konularda yaşadığınız belirsizlikler iniş ve çıkışlara yol açarak sizi kararsız kılabilir. Ortak gelirlerin paylaşımında fedakarlık yapabilir, duygularınızla harekete etmeyi tercih edebilirsiniz. Gayrimenkul ve yatırımla ilgili girişimlerinizde ailenizin desteği alabilirsiniz. Akşam saatlerinde görüşlerinizde netleşecek ve kendinizi ifade edebileceksiniz.

BAŞAK 24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Sabah saatlerinde şartların belirsizliğinden dolayı ikilemde kalabilir, kararları sizin adınıza karşınızdakilerin almasını bekleyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni adımlar atabilirsiniz. Anlaşmalarla ilgili kararlar alırken tedbiri elden bırakmadan kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Finansal konuların gündeme gelmesi krize yol açabilir.

YENGEÇ 22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ

Bugün fikir alış verişleri sayesinde geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren çalışmalarla ilgili sizi kısıtlayan koşullar ortadan kalkabilir ya da kararlılık göstererek yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde enerjiniz birden yükselerek iş ve sosyal hayatta aktif olmanıza yol açabilir.

İKİZLER 22 MAYIS – 21 HAZİRAN

İş ve sosyal hayatın içinde olmanıza rağmen kararsızlıklar ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bir süre önce başlattığınız girişimlerle ilgili geri bildirimler alabilir; hedefleriniz doğrultusunda beraber çalıştığınız kişilerden ya da akrabalardan destek alarak yolunuzu belirleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kontrolü ele alabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

KOÇ 21 MART – 20 NİSAN

Bugün gelişmeleri kontrol etmekte zorlandığınız ya da fedakarlık yapmanız gereken koşullar içindesiniz. Ancak sorumluluk bilinciyle hareket ederek iç dünyanızdaki ikilemlerin ve sizi beklentiye sürükleyen durumların üstesinden gelebilirsiniz. Finansal konularla, alacak ve borçlarla ilgili önlemler belirsizliği ortadan kaldırabilir.

BOĞA 21 NİSAN – 21 MAYIS

Hedeflerinize doğru ilerlerken; yaratıcı yönünüzü ve hayal gücünüzü kullanabilir, kazançlarınızı artırmanın yolunu arayabilirsiniz. Gruplar içinde sizi kısıtlayan durumlardan işbirliklerinin desteğiyle başa çıkabilir; ilişkilerinize gerçekçi bir gözle bakabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde enerjinizi ve öfkenizi içe yöneltebilirsiniz.

TERAZİ 24 EYLÜL – 22 EKİM

Gündelik alışkanlıklarınızı yerine getirirken kesintiye uğrayabilirsiniz. Fakat çalışma temponuzda yaşadığınız konsantrasyon zorluğunu kendinizi biraz zorlayarak aşabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak maddi koşullarınızı düzeltebilir, hayal gücünüzü devreye sokabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde işbirlikleri gündeme gelerek, ortak hareket etmenizi gerektirebilir.

AKREP 23 EKİM – 22 KASIM

Aşk, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren uğraşlar bugün sizi meşgul edebilir. İsteklerinizi ön planda tutarak alacağınız kararlar doğrultusunda ilişkilerinizi düzenleyebilir; yeni bir aşamaya ilerleyebilirsiniz. Yaşamdan keyif alabileceğiniz hobilere yönelebilir, eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma temponuz yükselebilir.

KOVA 21 OCAK – 19 ŞUBAT

Gelir ve giderleriniz arasındaki dengesizliği gidermek için akılcı bir bakış açısı geliştirmenizde fayda var. Kendi değerinizin bilincine varabilmek için sezgilerinizi de kullanmalısınız. Yeteneklerinizi geliştirmek adına atacağınız adımlar da üstlerinizin desteğini alabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise ani gelişen olaylara daha stratejik yaklaşabilirsiniz.

BALIK 20 ŞUBAT – 20 MART

Hâlâ burcunuzda ilerleyen Ay; hayallerinizi gerçekleştirmenize ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmenize olanak sağlamaya devam ediyor. Aldığınız kararlar doğrultusunda ilerlemekte ısrar etmeniz sizi başarıya taşıyacak, isteklerinizi gerçekleştireceğiniz zemini hazırlayacaktır. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

YAY 23 KASIM – 21 ARALIK

Bugün duygularınızla harekete geçebilir; ailenizle ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili kontrol edemediğiniz konularla ilgili gerçekçi değerlendirmeler yapmanız faydanıza olabilir. Bilinçaltınızı kurcalayan konuları irdeleyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif alabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

OĞLAK 22 ARALIK – 20 OCAK

Alacağınız kararda sezgilerinizi kullanarak; geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da kuzenlerle aranızdaki iletişimin derinleşmesine sebep olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim, yolculuklar ve anlaşmalarda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Akşam aileniz için bireysel girişimlerde bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir