19 Ağustos 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Ağustos 2017 Cumartesi

19 ağustos 2017 cumartesi günlük burç yorumları19 Ağustos 2017 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Güçlü olmak adına başlattığınız her türlü çalışmaya yürekten inanıyorsunuz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran davranışlar sergilemenize neden olacaktır. Yaşam enerjiniz güçlü ve bu özelliğinizi ikili ilişkilerinize de yansıtacaksınız

19 Ağustos 2017 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün ilişkilerinizde oldukça karamsarsınız. Sizi tetikleyen ve duygusal anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için, sürekli olayları üzerinize çekiyorsunuz. Deneylemediğiniz olaylarda, kişiliğinizi ortaya koyamıyorsunuz. Ay, tepe evinizde ilerlerken, sıra dışı düşünceler içindesiniz. Çevrenizde, güven konusunda tereddütleriniz var.

19 Ağustos 2017 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz. Çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan konuyu bulmaya çalışıyorsunuz. Venüs Kombinasyon burcunuz Terazi’de ilerlerken, duygusal motivasyonunuzu arttıracak işler peşindesiniz.

19 Ağustos 2017 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Ay’ın bulunduğu konum, maddesel konularda sezgilerinizi ön plana çıkarıyor. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Sizi aşan konularda çekimser davranarak, biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.

19 Ağustos 2017 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Ay, bilinçaltınızı olumlu etkiliyor. Venüs Karşıt burcunuz Terazi’de ilerlerken, duygusal konularda takılı kalacağınız bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cinsin üzerinizdeki etkisini siz de fark ediyor fakat belli etmek istemiyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız.

19 Ağustos 2017 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Sizi motive edecek arkadaşlara ve çevreye ihtiyaç duyacağınız bir gün içindesiniz. Başkalarının hakkınızda söyledikleri çok önemli olurken, siz fikirlerinizi söylerken daha temkinli davranıyorsunuz. Onlarla aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Duygusal sezgilerinizde artış var.

19 Ağustos 2017 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Ay, tepe evinizde ilerlerken, duygusal değişimlerinizi işinize yansıtacaksınız. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok.

19 Ağustos 2017 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. Bugün uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Aile içi sorunlar gündem kazanacak.

19 Ağustos 2017 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir potada göreceksiniz. Finans konularına olumlu yaklaşımlarınız var ve olayların mantıksal yönlerine yorum getirerek, gerçeğe daha fazla yaklaşıyorsunuz. Siz her zaman gizliliğe karşısınız.

19 Ağustos 2017 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız, bazılarına ters gelebilir.

19 Ağustos 2017 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Venüs, burcunuzda ilerlerken, kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar yapacaksınız. Çevrenizde farklı kişilerin olması ilginizi çekiyor ve kendinizce eğleniyorsunuz. Fakat her şeyi irdelemekten vazgeçmelisiniz.

19 Ağustos 2017 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gün içindesiniz. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz. Gücü sevmenize rağmen sizden daha üstün kişilerin fikirlerini de kabul etme konusunda tereddütler yaşıyorsunuz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı