18 Temmuz 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları 18 Temmuz 2012 Çarşamba Burç Yorumları

18 Temmuz 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 18 Temmuz 2012 günlük burç yorumları ve 18 Temmuz 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Aslan – Sevdiğiniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız sohbetlerde duygularınızın akışında değişime neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınızla çevrenizde bulunanların ilgisini çekebilirsiniz.Zaman zaman sizi bunaltan endişelerden uzaklaşarak ilişkinizi daha güçlü hale getireceksiniz. Haftasonu için seyahat planları da yapabilirsiniz.

Başak – Para ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Tutumlu davranarak gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Alacağınız bazı haberlerden etkilenerek işinizde yapmak istediğiniz yeniliklerle ilgili güçlü arzular duyabilirsiniz.Karşılaşacağınız olaylardan kolay etkilenebilirsiniz, düşünceleriniz değişebilir. Alıngan davranmadan, tepkilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Terazi – Sevdiğinizle birlikte bulunacağınız ortamlarda heyecan duymanıza neden olacak gelişmeler olabilir.Geleceğe yönelik isteklerinizi paylaşarak ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacağı için sorunlarla daha kolay başa çıkabileceksiniz. İyimser ve uyumlu davranacaksınız.

Akrep – İlginç fikirlerinizle yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Bugün yakınlarınızla işinize yönelik görüşmeler yapabilir, desteklerini alabilirsiniz. İlginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kazanç sağlayacağınız gelişmeler olabilir.Olaylar yaratıcı duygularınızın açığa çıkmasına neden olabilir. İçinizden yükselen yenilenme arzusuyla kendinizi daha canlı hissedeceksiniz.

Yay – Parasal gelişmelerin olumlu olduğu bir gün. Bazı olaylar sizi zorlamasına rağmen işinizle ilgili yeni atılımlarda bulunmak için güçlü arzular duyabilirsiniz. Daha önce aldığınız kararları değiştirmeyin.Alıştığınız tarzın dışındaki farklı kişiler heyecan duygunuzu yükseltebilir, şimdiye kadar fark etmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz.

Oğlak – Parasal çalışmalarınızda bazen zorlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili sorunlara konsantre olursanız aklınıza ilginç fikirler gelebilir, pratik çözümler üretebilirsiniz. Ortak çalışmalar gerektiren konularda olumlu kararlar alabilirsiniz.Diğer açılardan hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz.

Kova – Parasal konulara yönelik duygularınızın iyimser olması nedeniyle kazançlı olacaksınız. Şanslı bir dönemdesiniz, fırsatları çok iyi değerlendirebilirsiniz.Hayal gücünüzü kullanarak, yaratıcı fikirlerinizle üreteceğiniz ilginç projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir ve onların düşüncelerini alabilirsiniz.

Balık – İçinizdeki değişim arzularının uyanacağı bir gün. Farklı istekler içine girebilir, bu isteklerinizi paylaşabilecek kişilerle sohbet edebilirsiniz.Sevdiğinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir. Ani değişimler konusunda kararlar alırken iç sesinize güvenmeye çalışın.

Koç – Yaratıcı fikirlerinizle üretken olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün işinizde atılım yapmak istediğiniz konuları düşünürken kafanıza takılan sorunlara değişik çözümler bulabilirsiniz. Parasal gelişmelerden memnun olacağınız bir gün.Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz.

Boğa – İşinizde yenilikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, sürpriz gelişmeler olabilir. Dostlarınızın görüşlerini alarak projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Kuruntulu duygulara kapılmazsanız iyimser davranabilirsiniz. Açık havada yürüyüş yapabilirsiniz.

İkizler – Düşüncelerinizin ve duygularınızın karışık olduğu bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili planları uygulamadan önce etraflıca araştırmalısınız. Beklenmedik harcamalara karşı tedbirli olun.Şans oyunlarında şansınızı zorlamayın. Hassas ve alıngan davranmamaya çalışın.

Yengeç – Bugün bulunacağınız resmi bir ortamda kendinizi çok huzursuz hissedebilirsiniz.Ancak bu deneyim uzun vadede oldukça verimli ve kazançlı sonuçların ortaya çıkmasına neden olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.