18 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

18 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları 18 Nisan 2013 Perşembe Burç Yorumları


18 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 18 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 18 Nisan 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 18 Nisan Burç Yorumları

18 Nisan 2013 Yay Burcu Yorumu

Bugün açık sözlülüğünüzle oldukça dikkat çekeceksiniz. Hatta sizinle çekinmeden her konuyu açık bir şekilde konuşmak mümkün olacak. Mesleki ve eğitimle ilgili konularda ani kararlar vermekten kaçının. Çünkü ani vereceğiniz kararlar pek sağlıklı olmayacağından ileride pişmanlık duyabilirsiniz. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor. Aşk konularında daha sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Bugün sevgilinizle aranızda bir yanlış anlamaya yol açabilirsiniz ve aranızda küçük bit tartışma çıkabilir. Sevgilinize daha çok zaman ayırmalısınız.

18 Nisan 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Tamamlanması gereken işler dağ gibi büyümüş durumda. Artık bir yerden başlamanız gerekli. Rutin işlerinizi aksatabilecek, plan değişikliği getirecek şartları iyi izlemelisiniz. Daha fazla organize hareket etmeli, sağlıkla ilgili konulara öncelik vermelisiniz. İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Atacağınız adımlarda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi görmeniz mümkün.

18 Nisan 2013 Kova Burcu Yorumu

Kendinizi ifade edebileceğiniz her konu size yenilik yapma şansı getirecek. Hayatın huzur veren yanlarını yaşamak, sevdiğiniz değişik hobilerle ilgilenmek hoş olabilir. Bugünlerde alacağınız müjdeli bir para haberi içinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Biraz daha hesaplı yaşamaya çalışmalısınız. Bu şekilde elinize geçen fırsatlarla uzun vadede rahatlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassas ve kuruntulu davranışlar gösterebilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenmeniz gerekli. Partneriniz sizden kendi gösterdiği kadar anlayış bekliyor, buna hakkı da var.

18 Nisan 2013 Balık Burcu Yorumu

Yakın çevrenizde, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Çünkü onları çok ihmal ettiniz. Onlara biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Önünüzdeki güzel günlerin heyecanını bugünden yaşayabilirsiniz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. www.nazlim.net Gün içinde alacağınız bir haberle harekete geçecek ve sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Yarım kalan bazı gelişmelerde sorumluluklarınızı yeterince değerlendiremiyorsunuz. Bu davranışınız bugünlerde eleştiri getirebilir.

18 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu

Bugün kişisel problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz açısından çok uyumlu bir dönemdesiniz ve son zamanlarda ufak tefek bazı sıkıntılarınız olmuşsa, artık yavaş yavaş onlardan kurtulmaya başladığınızı görebilirsiniz. Partnerinizle olan problemlerinizi de çözdünüz artık güzel günler sizi bekliyor. Maddi konularda gerçekçi bir dostun tavsiyesine ihtiyacınız var.

18 Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu

İşlerinizde kontrolü sağlama konusunda inanılmaz bir dürtünüz var. Her koşulda inatçılığınızı koruyor ve bu şekilde de başarıyı sağlıyorsunuz. Partnerinize ne olursa olsun liderliğinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Fakat bir ilişkide bu çok doğru bir tutum değil. Hatta ilişkinizi bu şekilde yıprattığınız bile söylenebilir. Hiç önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız. Sağlığınızla ile ilgili bazı problemleri gereğinden fazla büyütüp kendinizi üzüyorsunuz.

18 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu

Son günlerde duygularınızı ve sevginizi göstermekte sıkıntı çekiyorsunuz. Sevgi eksikliği ilişkinizde bazı problemlere neden olacaktır. Doğal olan yönünüzü ve hislerinizi olduğu gibi açıkça belli etmelisiniz. Bugün sinirleriniz oldukça gergin ve sürekli acıkıyorsunuz. Kiloya hazırlıklı olun. Sevgilinizin gözünde farklı bir yeriniz var. İlişkinizin dışında, sizden gizlemeye çalıştığı birtakım sorunları olabilir. Ona dışardan bir yabancı gibi yaklaşmayı denemelisiniz.

18 Nisan 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünlerde sizi kısıtlayan ve zaman kaybettiren gelişmeler var. Kendinizi duygusal olarak koruyabilir, olaylara iyimser yaklaşabilirsiniz. Hazırlık süreci içinde olduğunuz bu dönem bazı kabullenmeler içindesiniz. Düşünme aşamasında olduğunuz önemli konularda kararınızı verdiniz ve artık uygulamaya geçeceksiniz. Para konularında biraz dağınıksınız. Sevgiliniz ile birkaç gündür görüşemiyorsunuz. Bugün zaman zaman onun sevgisi konusunda şüphelere kapılacaksınız. Fakat hemen bu fikri kafanızdan atmalısınız.

18 Nisan 2013 Aslan Burcu Yorumu

Kariyerinizi de içine alan pek çok uğraş içindesiniz. Kendinize yeni hedefler koyduğunuz bu dönem daha dikkatli davranmalısınız. Eğitim çalışmaları size yeni bir bakış açısı kazandıracak. Bugünlerde size yöneltilen samimiyetlere dikkat etmelisiniz. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Reddetmek mutluluk veriyor gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürebilir. Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız.

18 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu

Bugün tam anlamıyla sizin gününüz denilebilir. İstediğiniz her şey yavaş yavaş yoluna giriyor. Enerjik davranışlarınızla çevrenizden büyük beğeni topluyorsunuz. Yarın uzun süredir görüşmediğiniz biri ile görüşeceksiniz. Belki de beraber yeni bir hayata adım atabilirsiniz. Böyle bir kararınız olmasa bile bundan sonra sık sık görüşecek ve biraz daha bağlanacaksınız. Kendinize ve sevdiklerinize para harcamayı çok seviyorsunuz fakat bu gidişle maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

18 Nisan 2013 Terazi Burcu Yorumu

İş yaşantınızda ciddi ve oldukça sabırlısınız. Fakat kendinize yeteri kadar güvenmeyerek biraz haksızlık ediyorsunuz. Artık geçmişe bir sünger çekmeli ve geleceğe bakmalısınız. Elinizden gelen her şeyi fazlasıyla yapmanıza rağmen siz bunları haketmemiştiniz. Bunu unutmayın. İkili ilişkinizde zorluklar yaşamanız muhtemel. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz. Birçok konuda yeni adımlar atabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani değişiklikler olabilir.

18 Nisan 2013 Akrep Burcu Yorumu

Eğer iyi bir kariyer sahibi olmak istiyorsanız ilk yapacağınız şey yeni işinizle ilgili araştırma yapmak. Çalışmayı seviyorsunuz. Tembellik hiç size göre değil. Birikiminizin kenarda durmasını istemiyorsunuz. Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var ancak bu konuda tecrübeli bir yakınınızdan fikir almanızda fayda var. Partnerinizle olan ilişkinizi çevrenizde gereğinden fazla tartıştırıyorsunuz. Bu tarz, sorun üretecek gibi görünüyor. Sorunları daha çok içerde çözme eğilimleri, rahatsızlık veren dış müdahaleleri en aza indirebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.