18 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Nisan çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumları 18 Nisan 2012 çarşamba Burç Yorumları

18 Nisan 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 18 Nisan 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ( 21 Mart – 19 Nisan )
Bugün kendinizi tamamen işinize vermekte çok zorlanacaksınız. Çalışırken kafanız hayali gezi ve eğlencelerde olabilir. Şayet imkan bulur da günü, Astrolojik etkilerin yönlendirdiği şekilde değerlendirebilirseniz yeni kimselerle tanışabilir, hayatın zevkini çıkartabilirsiniz. Bu gezip, eğlenme durumu size bazı masraflar da açabilir ancak memnun kalacağınız için biraz harcama yapmanız da size dokunmayacaktır. Şayet yalnız bir Koç’sanız yeni bir karşı cins arkadaşlığı kurabilir, size çok çekici gelebilecek bir kimseyle tanışabilirsiniz. İlerdeki hayal kırıklıklarından kurtulmak için karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.

BOĞA( 20 Nisan – 20 Mayıs )
Yetenekleriniz sayesinde birçok fırsatı aynı anda değerlendirebilirsiniz. Bu kısa süre içinde pek çok şey yapabilirsiniz. Zaten çıkan fırsatları bugün değerlendirmeye bir açıdan da mecbursunuz çünkü yarın ve sonraki günlerde bu fırsatlar kaçabilir. Şansınız sürekli olmayabilir. Dolayısıyla bugün elinize para geçerse onu tutmasını da bilmelisiniz. Bugün bazı ödemeler yapmanız gerektiği takdirde son derece dikkatli davranalı verirken de alırken de paranızı saymalı ve ödemelerinizi muntazam şekilde belgelemelisiniz. Bundan başka bugün kimseye eşyalarınızı ödünç vermemeniz gerekiyor.

İKİZLER( 21 Mayıs- 21 Haziran )
Bugün karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Hiç aklınıza gelmeyecek kimselerin çevrenizde dolandıklarını ve açıkça yeşil ışık yaktıklarını görmeniz olasıdır. Evli ya da sürekli ilişki içinde olan bir kimse bile olsanız geçici maceralar yaşayabilir ve bundan da beraberliğiniz açısından zarar görmezsiniz. Bu konularda bugün oldukça girişkensiniz ve tutucu yapıda olan bir kimse bile olsanız kendinizden beklemediğiniz şeyler yapabilirsiniz.

YENGEÇ( 22 Haziran- 22 Temmuz )
Bugün sürekli yardımcı olduğunuz bir insanın size karşı olumsuz tutumlara girdiğini görerek şaşırmanız olasıdır. Bu kimsenin sizin farkında olmadığınız bazı şeylere kırılması ya da başarılarınızı çekemeyerek bilinçaltı kıskançlığını bilinç üzerine çıkartmış olması mümkündür. Her durumda bu konuyu fazla üzerinde durmayarak farkında olduğunuzu belli ederek kapatabilirsiniz. Şayet siz bir yengeç bayanıysanız bir arkadaşınızın size ait bazı sırları sağa sola yayması da olasıdır. Siz evli bir yengeçseniz evinizde çok hızlı müdahale edilmesi gereken bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar bazı planlarınızı ertelemenize ya da gecikmenize de sebep olabilir.

ASLAN( 23 Temmuz – 22 Ağustos )
Bugün karşılaştığınız bazı olaylar sizin kararsız kalmanıza sebep olabilirler. Ancak dostlarınızın, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da aile üyelerinizin desteği ile bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Hatta karşılaşacağınız olaylar kendi yeteneklerinizi daha iyi anlamanıza bile yardımcı olabileceklerdir. Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve istediğiniz bazı şeyleri de elde edebileceksiniz Karşılaşmanız olası olan bazı olumsuzlukları fazla dikkate almadığınız takdirde bugün sizin için son derece verimli geçebilir.

BAŞAK( 23 Ağustos – 22 Eylül )
Bugün çekiciliğinizin üzerinde olacağı ve çevrenizdeki birçok kişinin ilgisiyle karşılaşacağınız bir günde olacaksınız. Bunu sadece cinsellikle sınırlı olarak algılamayın. Hemen her alanda insanları etkileyip, peşinizden sürükleyebilirsiniz. Birçok kimse sizinle yakınlaşmak isteyebilir fakat çevrenizdeki herkesi iyi niyetli olarak kabul etmeniz de hata olur. Yıldızların olumlu etkisi bugün, hayalini kurduğunuz bir durumun gerçekleşmesine de sebep olabilir. Bununla beraber bu sıralarda başlayacağınız ilişkilerin pek de uzun ömürlü olamayacaklarını bilmelisiniz.

TERAZİ( 23 Eylül – 22 Ekim )
Bugün işinizde başarı göstermeniz, belirsiz durumdaki bir maddi soruna çare bulmanız ya da üzerinizden bir yükü atmanız olasıdır. Bazı iyi niyetli dostlarınızın yardımıyla büyük bir işi de çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu durum size şevk vererek işinizde ya da hayatınızda büyük değişiklikler yapmayı düşündürebilir. Sosyal açıdan hareketli bir güne hazır olun. Duygusal olarak değişken bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatleri gerginlikler yaşamaya müsaitsiniz. Alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Ancak öğleden sonraki saatlerde duygusal olarak bir rahatlama içine gireceksiniz.

AKREP( 23 Ekim – 21 Kasım )
Bugün öğreneceğiniz bazı şeyler aklınızdaki planları daha da geliştirmenizi sağlayabilirler. Planlarınıza yeni şekiller vermeniz yeteneklerinizi daha verimli kullanabilmenize de yardımcı olabilir. Bugün çıkacağınız bir yolculukta yada katılacağınız bir davette ilgi çekici kimselerle tanışmanız da mümkündür. Tanışacağınız kimselerden bazılarıyla da ilerde dost olmanız ihtimali de var. Bu nedenle yeni tanışacağınız ya da az tanıdığınız kimselerin yanında son derece ölçülü olmaya dikkat etmelisiniz ki hakkınızda yanlış bir kanıya varmasınlar.

YAY( 22 Kasım – 21 Aralık )
Girişimleriniz yorucu olabilir ancak bunlar başlangıç içindir ve ileride çok verimli olacaklardır. İş hayatınızda bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz ve yeni bir proje konusunda çalışmaya başlayabilirsiniz Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal hayatınız canlanabilir ve güzel duygusal etkileşimler yaşayabilirsiniz. Birçok şeyi abartılı olarak ele almaya eğilimlisiniz. Gereğinden fazla yemek yiyebilir ya da içki içebilirsiniz, fikirlerinizi abartılı şekilde sergileyebilir ya da tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Bunları kontrol altında tuttuğunuz takdirde fazla zarara girmezsiniz.

OĞLAK( 22 Aralık – 19 Ocak )
Gerek gerçekleştirmeyi düşündüğünüz ilişkilerde gerekse süregelen ilişkilerinizde istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Kararlı, düşünceli ve sebaatlı yapıdasınız. Şayet süregelen bir ilişkiniz varsa bunun devamını sağlayacak doğrultuda davranmalısınız. Hatta bu konuda ısrarlı olmalısınız. Bazı tavizler vermeniz gerekiyorsa bunlardan da çekinmemelisiniz. Aşkta şanslı olmanız süregelen ilişkilerinizde dikbaşlı olmanızı ve değişikliği gerektirmez çünkü yıldızlar sizi kendiniz için olumsuz olabilecek değişikliklere yönlendirebilir. Bu nedenle, değişiklik söz konusu olan konularda çok düşünmeniz gerekmektedir.

KOVA( 20 Ocak – 18 Şubat )
Bugün üzerinizde yıldızların bazı olumsuz etkileri olmasına rağmen birçok isteğinizi gerçekleştirmenize uygun verimli bir gündesiniz. Üzerinizdeki olumsuzlukları fazla üzülmeden atlatacaksınız. Sabah saatlerinde sizi herhangi bir taahüt altına sokabilecek şeyleri imzalamaktan kaçınmalısınız. Neşeli yapıdasınız, son derece güzel ve anlamlı konuşmalar yapabilirsiniz. İnsanları etkilerek istediğinizi yaptırtmanız çok kolaydır. Özellikle de karşı cinsten olan kimseleri hemen etkileyebilirsiniz. Karşı cins üzerindeki etkiniz sadece iş ya da sosyal ilişkilerinizde değil karşı cins ilişkilerinde de güçlüdür.

BALIK( 19 Şubat – 20 Mart )
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Üzerinde tartıştığınız projenin sonuçlarını önceden tahmin edeceksiniz ve bu da size olumlu puanlar kazandıracak. Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir. Aslında hiçbir kötü niyetiniz olmayabilir fakat söylediklerinizi kontrol edemezseniz yanlış izlenimler uyandırırsınız. Bu yüzden bazı kimseler aşırı alıngan tutumlara girerek size kırılabilirler ve sizin nedenini anlamadığınız bir soğuk atmosfer yaratabilirler. O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın. Soğukkanlılığı elden bırakmayın. Bugün, bir süredir beklediğiniz bir para varsa onu alabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.