18 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

18 Kasım 2011 Cuma Günlük Burç Yorumları18 Kasım Cuma Günlük Burç Yorumları18 Kasım Cuma Günlük Burçlar – 18 Kasım Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Günlük Burç Yorumu
İyimserliğiniz artıyor. Kendinizi özgürce ortaya koymak, isteklerinizin peşinden gitmek konusunda kararlı olacaksınız. Gevşemeye ihtiyaç duyduğunuz bu günleri değişik aktivitelerle doldurabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde ise son derece coşkulu zamanlar söz konusu. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz zamanlar sayesinde hayatınız hareketlenecek.

Boğa Günlük Burç Yorumu
Evle alakalı pek çok konu sizi yakından ilgilendiriyor. Daha fazla uğraş vermek, yerleşimle ilgili pek çok sorunu aşmak zorundasınız. Aynı zamanda bu konuda beklediğinizden çok harcama gündeme gelebilir. Biraz ölçülü olmanız kaynaklarınızı dikkatli sarf etmeniz lazım. Diğer taraftan kişisel konularınız adına çok daha pozitif adımlar atabileceksiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu
Çok olumlu ve hevesli girişimleriniz öne çıkıyor. Aynı zamanda yakın çevrenizle ilişkilerde gözle görünen bir canlılık söz konusu. Düşüncelerinizi çarpıcı biçimde ortaya koymak, başkalarını etkilemek sizin için zor olmayacak. Çok farklı zihinsel aktiviteler içinde yer alarak bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. Eve ait sorunlar açısından sizi huzursuz edecek konular olacak.

Yengeç Günlük Burç Yorumu
Maddi konular ve gelirlerinizi artırma çabanız göze çarpıyor. Kazançlarınız ve birikim yapabileceğiniz olanakları dikkate alarak ilerleyebilirsiniz. Ancak bu günlerde bütçenizi aşan giderler nedeni ile kısıtlamalar söz konusu. Oysa ki yeni bir denge kurmak, kaynaklarınızı sağlamlaştırmak çok daha önemli olmalı. Tutumlu olmanızda yarar var.

Aslan Günlük Burç Yorumu
Kendinize olan güveninizi kazanarak ilerlemektesiniz. Ay’ın burcunuzda ilerlediği bu günleri son derece verimli geçirebilirsiniz. Yaratıcı olduğunuz her konuda önemli başlangıçlar yapmanız söz konusu. Kendinizi yenilenmiş hissettiğiniz bugünlerde pek çok hedef belirleyeceksiniz. Ancak iş hayatının getirdiği sorumlulukları unutmak yerine daha yaratıcı hareket etmelisiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu
Biraz beklemek ve aceleci olmamak şartı ile zorlukları aşabilirsiniz. Zira istediğiniz yönde hareket edemeyebilirsiniz. Duygusal huzursuzluğunuz, engel teşkil konular sizi zorlayacaktır. Bazı bitişler var ancak, önünüzü açacak gelişmelere hazırlanmanız gerek. Bazı fedakarlıklar gündeme gelirken, başkalarına yardımcı olabileceğiniz temalarla mutlu olmalısınız.

Terazi Günlük Burç Yorumu
Geleceğe yönelik hedeflere odaklandığınız söylenebilir. Yenilenmeler yaşadığınız bu dönem aynı zamanda adım adım ilerlemektesiniz. Umutlarınızı akıllıca biçimde ele alarak somutlaştıracaksınız. Hayatınıza girecek yeni kişiler ilişkiler size farklı görüşler kazandırabilir. Özellikle grup çalışmalarının içinde daha fazla paylaşım ve yaratıcılık dikkat çekecek.

Akrep Günlük Burç Yorumu
Kendinizden ve iş hayatından beklentiniz yükseliyor. Artan sorumluluklar dikkat çekme çabanız birleşince çok şey yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Zira mesleki konularda rahat ilerleyeceğiniz koşullara artık hazırsınız. Aynı zamanda işten kaynaklanan maddi kazançlarınız ve organize olmanız gereken konular öne çıkacak.

Yay Günlük Burç Yorumu
Sizin için yepyeni şartlar başlıyor. Farklı deneyimlere açık olmak, hayatınızı genişletebileceğiniz imkanları kullanmak mümkün olacak. Farklı kişilerle kurulacak önemli bağlantılar ise akıcı ilerlemekte. Görüşlerinizi başkalarına duyurabileceğiniz imkanları kullanabilirsiniz. Uzun yolculuk planlarınızı pozitif şekilde hayata geçirebilecek durumdasınız.

Oğlak Günlük Burç Yorumu
Bazı sorumluluklar sizi zorlamakta. Tek başına hareket edemediğinizi görmeli, ortak paralar konusunda temkinli olmalısınız. Özellikle uzun vadeli yatırım planlarınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Yanıltıcı etkilere dikkat etmeli, önemli planlarınızı ertelemelisiniz. Sizi bağlayıcı olan ortak harcamalar ise kriz yaratacağa benziyor. Kaynaklarınızı tüketmemelisiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu
Pek çok konuda bir muhasebe dönemi olabilir. İlişkilerden kaynaklanabilecek gelişmelere yeniden göz atmanız gerekecek. Bu günlerde ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına daha toleranslı olmalısınız. Gireceğiniz kişilik çatışmalarından zararlı çıkabilirsiniz. Ortaklıkların yeni önerilerle yön değiştireceği fırsatlar ise sizi olumlu düşüncelere itiyor.

Balık Günlük Burç Yorumu
Günlük hayatınızı yeniden planlamak, önceliklerinizi ele almak durumundasınız. En çok iş ortamında planlı davranmak ve tamamlanması gereken konulara eğilmek gerekecek. Değişik teknikler kullanmak yolu ile ilerleyebilirsiniz. Detaylı işleri de öne almanızda fayda var. Ortaklıklarda önemli anlaşmalar yapabileceğiniz fırsatlar dikkat çekici olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.