18 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burçlar18 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugünkü Venüs ve Satürn buluşması, tam bir bağlılık gerektiren inanılmaz güçlü ve kararlı bir enerji getiriyor. Hedeflerinizin nihayete erdiğini görmek için gerekli zamanı, tutkuyu ve dikkati ayırırsanız, hayatınız kayda değer biçimde değişecek. Hem de hemen.

Kova 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün kariyer kuşağınızda güçlü bir Satürn-Venüs buluşması gerçekleşiyor sevgili Kovalar. İşleri ağırdan almanızın ya da potansiyel taşıyan fırsatların elinizden kaçıp gitmesine izin vermenizin vakti değil. Gözünüzü kulağınızı dört açın ve yaşam boyu sürecek bir sorumluluğa hazır olun.

Oğlak 18 Eylül 2013 Çarşamba
Yöneticiniz Satürn, aşk ve güzellik tanrıçası Venüs’le güçlerini birleştirerek uzun vadeli hedeflerinizi para kazandıracak bir gerçeklik haline dönüştürmeniz için güçlü bir fırsat yaratıyor. kalbinizi ve ruhunuzu bu işe adarsanız, çalışkanlığınızın getireceği ödüllere siz bile şaşıracaksınız sevgili Oğlaklar.

Yay 18 Eylül 2013 Çarşamba
Gezegenler sizi çok uç noktalara taşıyor ve en derin tutkularınızla bağlılığınızı adamanızı isityorlar. Satürn’le Venüs bugün rüyalar ve hayal gücü evinizde kol kola girerek sizden istediğinizi söylediğiniz şeyler konusunda harekete geçmenizi bekliyorlar. Bu durum, bir zamanlar erişemeyeceğinizi düşündüğünüz şeyler konusunda özellikle geçerli. Şu anda imkansız diye bir şey yok.

Akrep 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün aşk ve para gezegeni Venüs, kozmik şef Satürn’le burcunuzun yıldızlarında buluşarak arzularınızla sorumluluklarınız arasında tam bir uyum olmasını sağlıyor. Tutkularınız konusunda çok ciddileşmek üzeresiniz sevgili Akrepler. Ne istediğinize ve neye ihtiyacınız olduğuna bir kez karar verdikten sonra, yolunuzdan dönmeyeceksiniz.

Terazi 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün finansal meselelerinizle ilgili tam bir devrim yaşayabilirsiniz sevgili Teraziler. Gelirinizi artırmaya ya da kötü günler için bir köşeye üç-beş kuruş atmaya uğraşıyorsanız, Satürn’le Vnüs bunu nasıl yapabileceğinizi göstermek için buluşuyor. Sevdiğiniz şeyleri yaparak ya da arzularınızı gerçekten kazançlı bir işle birleştirerek para kazanın.

Başak 18 Eylül 2013 Çarşamba
İletişim kuşağınız yapısalcı gezegen Satürn’den ve aşk gezegeni Venüs’ten çok hoş bir enerji alıyor. İster mesaj yazıyor, ister sevgilinize nasıl hissettiğinizi anlatıyor olun, duygularınızı ciddiyetin ve tatlılığın tam dozunda karışımıyla ifade edebileceksiniz. Yazın, konuşun, mesaj gönderin, blogunuza yazı ekleyin: Bugün herkes sizi dinleyecek.

Aslan 18 Eylül 2013 Çarşamba
Satürn’le Venüs ev kuşağınızda buluşuyor. Bu sayede, yakın olduğunuz biriyle önemli bir konuda anlaşmaya varmanız mümkün olacak. Bu kişi ailenizden biri ya da aileden olduğunu hissettiğiniz yakın bir arkadaşınız olabilir. İyi haber şu, birkaç pürüz çıksa bile sonunda uzlaşacaksınız.

Yengeç 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün istikrar gezegeni Satürn, romantizmin yöneticisi Venüs’le buluşuyor. Yılda bir kez olan bu buluşma yaratıcılık kuşağınızda gerçekleşerek sizi sanatla ilgilenme konusunda ciddileşmeye yöneltiyor. Hayal gücünüz şu anda inanılmaz verimli ve aklınıza gelen fikirleri yarın unutmak yerine bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

İkizler 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugünkü Satürn/Venüs buluşması dikkatinizi işteki sınırlara yöneltiyor. İş arkadaşlarınızla, hatta patronunuzla çekişme yaşadıysanızi bu mesele yirmi dört saat içinde yeniden ortaya çıkabilir. Neyse ki bu konuyu egoyu fazla işe karıştırmadan sorumlu ve olgun bir biçimde ele alabileceksiniz.

Boğa 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün yöneticiniz Venüs istikrarlı Satürn’le bağ kuruyor. Romantik ve profesyonel ilişkileriniz bu etkiyle ciddi bir güvenilirlik kazanıyor. Bir anlaşmaya varmak mücadele etmeyi gerektirebilir ama tartışmanın üretken olacağına kuşku yok. İnsanlar etraflarında duvar örüyor, o nedenle dirençle karşılaşmak sizi şaşırtmasın.

Koç 18 Eylül 2013 Çarşamba
Bugün Satürn’le Venüs seksüalite kuşağınızda bir araya geliyor. Bu sayede en samimi ilişkileriniz yeni bir süreklilik seviyesine ulaşabilir. Bu olumlu bir sonuç sevgili Koçlar. Kendinizi çok coşkulu hissediyorsanız (yarın Dolunay olduğuna göre büyük ihtimalle hissediyorsunuz), sakin durmanız mümkün olmayabilir. Çığlık atıp ayağınızla yeri dövmek isteseniz bile, yetişkin gibi davranmaya çalışın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı