18 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

18 Ekim 2013 Cuma Günlük Burçlar18 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 18 Ekim 2013 Cuma
Enerji bugün o kadar yoğun ki, incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler karşısında çileden çıkabilirsiniz sevgili Balıklar. İşin sırrı sağduyunuzu korumanızda. Öfke hissetmek elinizde olmayabilir ama öfkenizi nasıl dile getireceğiniz konusunda seçim yapma şansınız var.

Kova 18 Ekim 2013 Cuma
Dolunay Ay Tutulması bugün bütün şiddetiyle iletişim kuşağınıza çarpıyor. Merkür’ün de birkaç gün içinde geriye gitmeye başlayacağı düşünülünce, çifte darbe söz konusu. İletişim ve haberleşme konularında büyük bir stres var. Sakin olun ve kimseye saldırmayın, hiçbir şeyi de kişisel almayın.

Oğlak 18 Ekim 2013 Cuma
Evden hiç çıkmak istemeyeceğiniz günlerden birindeyiz sevgili Oğlaklar. Dolunay Ay Tutulması şakaya gelmez. Enerji yıldız haritanızın tabanına denk düşüyor, aileniz ya da akrabalarınız kontrolü kaybedebilir. Maalesef ne yaparsanız yapın öfkeleri yatıştıramayacaksınız.

Yay 18 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü Dolunay Ay Tutulması romantizm ve zevk kuşağınızı ateşliyor sevgili Yaylar. Sevgilinizle işler gerçekten kıvılcımlanıyor. Bu patlayıcı enerjiyi nasıl kullanmak istiyorsunuz? Her şey size kalmış. Bencilce çıkışlardan kaçının ve çekişmeyi oyun havasında tutmaya gayret edin.

Akrep 18 Ekim 2013 Cuma
Bugün hayatınızın muazzam bir yoğunluğa ulaşmasına hazır olun. Bir Akrep söz konusu olduğunda, bu gerçekten de az şey değildir. Güçlü Dolunay Ay Tutulması etkisi, iş ve sağlık kuşağınızda. Sizin için değişmeyen tek şey değişim olmayı sürdürüyor, o yüzden sıkı tutunun.

Terazi 18 Ekim 2013 Cuma
Bugün ortaklık kuşağınız tam anlamıyla alev almış durumda sevgili Teraziler, çünkü Dolunay Ay Tutulması her türlü ilişkiyi yoğun bir şekilde vurguluyor. Bütün görüşmelerde coşkulu bir “ben, ben, ben” enerjisi söz konusu, o nedenle fazla uzlaşma ya da uyum beklemeyin. Kimsenin kendisinden başka bir şeyle ilgilenmediği günlerden birindeyiz.

Başak 18 Ekim 2013 Cuma
Bugün hiçbir sıkıcılık ve sıradanlık söz konusu değil sevgili Başaklar. Seksüalite ve dönüşüm kuşağınızdaki muhteşem Dolunay Ay Tutulması, her türlü sıkıcılığı, sıradanlığı ortadan kaldırıyor. Çok fazla değişim var ve ateşli tutkular için büyük bir potansiyel söz konusu. Heyecan ve korku birbirine karışmış durumda.

Aslan 18 Ekim 2013 Cuma
Patlayıcı enerjinin nasıl yükseldiğini hissediyor musunuz? Bunun sebebi, kardeş bir ateş grubu burcundaki Dolunay Ay Tutulması. Hazır olun çünkü bu astrolojik olay önümüzdeki altı ay boyunca dünyanızı sarsabilir. Seyahat, macera ve muhteşem riskler yılın geri kalanında hayatınızın bir parçası olacak. Şu anda tam bir fırtınasınız.

Yengeç 18 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü Dolunay Ay Tutulması, uzun süredir beklediğiniz doruk noktasını getiriyor. Kariyeriniz, hızlandırılmış bir hareketliliğe bürünüyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca projelerinizin ışık hızıyla kanatlanmasına hazır olun. Şu anda biraz yorucu olabilir ama sonucundaki ödüller kesinlikle hepsine değer sevgili Yengeçler.

İkizler 18 Ekim 2013 Cuma
Bugün Dolunay Ay Tutulması var, bu da dostlarınızla iş arkadaşlarınızın şu anda neden biraz çılgınca davrandığını açıklıyor. Hava saldırgan bir titreşimle dolu. İnsanlar, sonradan pişman olacakları incitici şeyler söylemeye eğilimli. Ukalalık etmemeye çalışın sevgili İkizler, böylece her şey geçtikten sonra bol bol gülebilirsiniz.

Boğa 18 Ekim 2013 Cuma
Hafta boyunca herkesin hakkında konuştuğu büyük gün nihayet geldi sevgili Boğalar. Evet, Dolunay Ay Tutulması burada ve gerçekten sağlam bir yumruk indirmeye hazırlanıyor. Günlerdir doğru dürüst uyuyamadıysanız, sebebi bu. Her şey yeniden değişmek üzere.

Koç 18 Ekim 2013 Cuma
Bugün kesinlikle fazla ortaya çıkılmaması gereken bir gün. Burcunuzun yıldızlarındaki Dolunay Ay Tutulması zirvede, bu da dünyayı bir kaos durumuna sürükleyip daha önce görmediğiniz bazı şeyleri açığa çıkarıyor. Bu yeni farkındalıklar dünyanızı sarsacak, yoğun bir değişime hazır olun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı