18 Ekim 2011 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Ekim 2011 Salı Günlük Burç Yorumları – 18 Ekim Salı günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Sezgilerinizi iyi kullanın İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele işiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa ozaman işiniz daha zor olabilir, ancak siz yine de her şeyin yolundagitmesini sağlayabilirsiniz. Ancak zaman azaman aşırıya kaçabilecek bilimselbir titizlik ve kuralcılık sizi yanıltabilir. Daha doğrusu karşınızdakiinsanların size tepki göstermesine neden olabilir. Bu duruma biraz dikkatederek sözkonusu olabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmalısınız.

Sevgili Boğa,

Düşüncelerinizi hayata geçirirken tersliklerle karşılaşmanız sizi bu konuda olumsuz bir havaya sokuyor. Ve şu anda kafanızdaki düşünceleri dışarıyayansıtmakta zorluk çekiyorsunuz. Karşılaşacağınız işlerde hemen ileriatılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibihissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelikolayların niceliğni öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz.

Sevgili İkizler,

Fakat savaşmak ve çaba göstermek istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz. Ama bu hatalı bir tutum.fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Değişikliği pekde önemsemeyen yada sevmiyorsanız yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yersize yeterli geliyor demektir. Oysa bu düşüncelerden kendinizi arındırmalıhatta bu konuda yardım alabileceğiniz kimselerle beraber olmalısınız.

Sevgili Yengeç,

Sezgilerinize güvenebileceğinizi bilmelisiniz. Başkalarının etkisi altındada kalarak bu konularda zarar görebilirsiniz, Aslında, yanılgıya düşmeyecekkadar da akıllı birisiniz. Duygularınızı açığa çıkarmak güçleşebilir veaşırı alıngan bir ruh haline girdiğiniz için her şey sizi daha çoketkileyebilir. Soğuk değil soğukkanlı olun, bazen ikisini şaşılacak kadarkarıştırıyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

Sevgili Aslan,

Geçtiğimiz dönemde olduğu kadar güçlük çekmeyebilirsiniz. Ne var ki, yine deiçinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirsenizgerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu gözardı etmemelisiniz.Varolanları aleyhinize geliştirmek tamamıyla sizin elinizde.

Sevgili Başak,

Kaçınamayacağınız durumlarda sakin olmaya ve çevrenizdekilere karşı kırıcıolmamaya çalışmalısınız. Kendinizi bu duruma alıştırmaya çalışmanız çokyerinde bir karar olacaktır. Sıkıntılı günler geçirebilirsiniz, ancakkendinize güvendiğiniz sürece her şeyi değiştirebilecek güce sahipolacaksınız. Süregelen işlere ara vermeden devam etmek ve anidengelişebilecek tersliklerde akılcı çözümler üretmek en mantıklı davranışbiçimi olacaktır.

Sevgili Terazi

İşlerinizi bizzat hallederek aksaklıkları en aza indirgeyin ve zararedebileceğiniz pozisyonları tersine çevirin. Yine de kısa yolculuklar işdeğişikleri zorunlu hale gelecek olursa mümkün olduğunca tedbirli davranın,sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart.Kendinize zaman ayırmalı ve doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlarıyaratmalısınız.

Sevgili Akrep,

Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesiiçin sakin olmaya gayret edin. özellikle bilinçaltınızda yer alan korkularya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızıniçindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Mesleki konularda ya daeğitiminizle ilgili konularda ani kararlar vermekten kaçının.

Sevgili Yay

Yaratıcı gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve çevrenizdekiinsanları kişiliğinizle etkileyebilirsiniz. Yenilikler ve olumlu bir havayaratacak olan çalışmalarınız maddi kazançlarınızın artmasını dasağlayabilir. Ne varki yine de her bakımdan tedbirli davranmaya özengöstermelisiniz.

Sevgili Oğlak,

Gerçekleri gözardı etmeyin. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendiniziyıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleriönleyebilirsiniz. Ancak çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırıderece harcama yapmaktan kaçının. Maddeten ve kariyer olarak herhangi birolumsuzluğun gündeme gelmemesi için sık sık gerçeklerle yüzyüzegelmelisiniz.

Sevgili Kova,

Ay burcunuzda ama her yönde etkin ve Neptün’e yakın. Mesleki konularda dahatemkinli olmanız gerekiyor. Yeniliklere karşı açık bir tutumizleyebilirsiniz. Ancak ani bir karar size maddi ve manevi olarak zarargetirebilir, gerçeklerden uzaklaşmamanın faydasını görebilirsiniz. Dönemselmaddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. öncelikle sosyal etkinliklerdekiharcamalarınızda bazı aşırılıklar görülebilir, harcamalarda ölçüyü aşmamanızgerekiyor.

Sevgili Balık,

Sinirleriniz düzeliyor zira Uranüs Mars’la olumlu etkileşime başladı. Koşulları değerlendirmenin size büyük yararı olacaktır. Bu etkileri direkolarak hissetmeseniz bile çevrenizdeki olaylar sizi şaşırtabilir. kontrollüolmanın büyük faydası olabilir. Bu kadar da sıkılmayın, rüya ne olursaolsun, sonunda daima uyanırsınız. Sizi araması olası olan kimselertarafından bazı teklifler alabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizi dengedetutamayabilirsiniz. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdakikimseyi allak bullak edebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.