18 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 06.09.2020 06:23

18 Aralık 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2018 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerlerken, şüpheli yaklaşımlar içindesiniz. Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz.İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi artırabilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Bugün, gizliliklere gereksinim duyabilirsiniz.

18 Aralık 2018 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
Düşüncelerinizin sınırlanmasından hoşlanmadığınız bir gerçek. Bu nedenle karşılaştığınız sorunlar karşısında bireysel düşündüğünüz için yanlış anlaşılma olasılığınız çok güçlü. Çalışmalarınızda, sınırlarınızı belli bir düzen arayışı içinde çizdiğiniz bir gün içindesiniz. Arkadaşlarınızın önereceği bazı tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

Günlük burç yorumları 18 aralık 201818 Aralık 2018 Salı AKREP Burcu Yorumu
Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Siz, kendi disiplininizin uygulayıcısısınız.

18 Aralık 2018 Salı YAY Burcu Yorumu
İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün.

18 Aralık 2018 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen bugün kişisel isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz.

18 Aralık 2018 Salı KOVA Burcu Yorumu
Çevrenizdeki mantıklı kişilerin desteği,size önemli prestijler kazandıracak. İşbirliğine önem vereceğiniz bir gün. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve ileri görüşlü tavırlarınızla sorumluluğunu aldığınız konularda başarınızı garantiliyorsunuz. Bugün mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

18 Aralık 2018 Salı BALIK Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, iş ve aşk yaşantınızı birbirine karıştırabilirsiniz. Olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız çevrenizde, sizden saklanan gerçekler konusunda fevri davranmak yerine, beklemeyi yeğlemelisiniz. İlişkilerinizde güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz.

18 Aralık 2018 Salı KOÇ Burcu Yorumu
Bugün, duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok, ılımlı yaklaşmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerinde durmalısınız. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz.

18 Aralık 2018 Salı BOĞA Burcu Yorumu
Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bugün isteklerinizde önleyemediğinizi tutkuların esiri olabilirsiniz. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz.

18 Aralık 2018 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
Bugün olumsuz etkilenmeye açık bir gününüzdesiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için, kendinize zaman tanımalısınız.

18 Aralık 2018 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Başlatacağınız çalışmalarda kendi gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz.

18 Aralık 2018 Salı ASLAN Burcu Yorumu
Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Bugün yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir