17 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

17 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları 17 Temmuz 2013 Çarşamba Burç Yorumları


17 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 17 Temmuz 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 17 Temmuz Burç Yorumları

Balık 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Gerçek hayatınızla rüyalar aleminizin birbirinden hiçbir farkı yokmuş gibi mi hissediyorsunuz, sevgili Balıklar? O zaman tam da olmanız gereken yerdesiniz demektir, yani yöneticiniz Neptün’ün de dahil olduğu büyük su üçgeninin tam merkezinde. Bu enerji size göre, o nedenle kendinizi en canlı hissetmenizi sağlayan aktivitelere girişin. Sanatla uğraşın, etrafa sepet sepet şefkat dağıtın ve kimse seyretmiyormuş gibi dans edin.

Kova 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün görünüşe göre ortada hiçbir sebep yokken gözyaşlarına boğulursanız hiç şaşırmayın, sevgili Kovalar. Büyük su üçgeni, bugünden itibaren ayın 20’sine kadar büyük bir güçle etkili olacak. Entelektüel bir hava grubu burcu üyesi olduğunuz için, bu alan size yabancı. Bu durumu atlatmanın en kolay yolu, enerjinin içinizden akıp geçmesine izin vermek. Biraz duygusallığa kapılsanız da, o kadar olur.

Oğlak 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Önümüzdeki üç günlük büyük su üçgeni döneminde aklınızdan çıkarmamanız gereken tek bir kural var: Akıntıya karşı yüzmeyi sürdürün. Hareket etmezseniz çamura saplanıp kalırsınız. Bir toprak grubu mensubu için hissedilebilecek en kötü duygu, bataklığın içinde kıpırdamadan kısılıp kalmaktır. Şu anda ortalık sisli gibi görünse de, bir hedefiniz var, sevgili Oğlaklar.

Yay 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Coşkulu ve tutkulu bir kişiliğiniz var ama önümüzdeki birkaç gün boyunca kendinizi kararlı bir su enerjisi taşıyan titreşimlere uydurmanız en iyisi olacak. Ayın 20’sine kadar, istediklerinizi elde etmenizin ve olmak istediğiniz yere varmanızın en iyi yolu esneklik ve akıcılık. Almak için bazen az, bazen de çok vermeniz gerekir.

Akrep 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Sonunda geldi. Uzun süredir beklenen ve hakkında bol bol konuşulan büyük su üçgeni gerçekleşiyor. Işıl ışıl parlamanızın vaktidir, sevgili Akrepler ama daha da önemlisi, artık ya batacak, ya da çıkacaksınız. Sezgilerinize kulak vererek içgüdülerinizle hareket etmelisiniz ama paranoyadan sıyrılmalı ve her şeyi akıcı, tutkulu bir biçimde yapmalısınız.

Terazi 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün gizemler bir bir çözülmeye başlıyor. Yılın en ilginç, en aydınlatıcı astrolojik konumlarından biri olan büyük üçgenin tam tepe noktasındasınız. Fevkalade bir canlılık hissedecek ve dostlarınızla bağlarınızı daha da sıkılaştıracaksınız, sevgili Teraziler. Hayatınız sosyal ilişkiler çalışması gibi olduğundan, önümüzdeki birkaç gün boyunca insanlarla ilişkilerinizin nasıl bir dönüşüm geçirdiğini görmek sizi şaşırtacak.

Başak 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Büyük üçgenin bugün resmen başlayarak ayın 20’sine kadar sürecek olmasıyla hayat duygusal ve okyanus enginliğini andıran bir havaya bürünüyor. İlişkileriniz daha önce sahip olmadıkları bir derinliğe kavuşmuş gibi. Derin tutku kuyularıyla bağlantı kurabilir ve içinizde olduğunu bilmediğiniz bir güç bulabilirsiniz.

Aslan 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Senenin en büyülü anlarından biri önümüzdeki birkaç gün boyunca hayatınızı değiştirmek üzere konumlanmışken, biraz durup düşünmeye vakit ayırın, sevgili Aslanlar. Bugünle ayın 20’si arasında her ne olup biterse, güçlü bir gezegen desteğinin arkanızda olduğunu unutmayın. Vizyonunuz yeteri kadar genişse, şu anda her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Yengeçler, Temmuz ayının en yoğun anı geldi çattı. Büyük su üçgeni, burcunuzun yıldızlarına bol bol enerji ve derin duygular getiriyor. Şans gezegeni Jüpiter, geçen ay yıldız haritanıza girmişti, şimdi de önümüzdeki birkaç gün boyunca olmak üzere önemli gezegenleri ateşleyecek. Yoğun bir hareketliliğe ve daha önce hissetmediğiniz kadar büyük bir şifa duygusuna hazır olun.

İkizler 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç gün boyunca devrede olacak büyülü “büyük üçgen” sayesinde, şu anda herkesin içinde nabız gibi atan muazzam bir su enerjisi söz konusu. Hava grubu burcu mensubu olduğunuz için, sizin açınızdan bu duygu pek o kadar huzur verici olmayabilir sevgili İkizler ama bırakın içinizden akıp geçsin, o zaman muhteşem bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Boğa 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Yılın en şaşırtıcı astrolojik olaylarından biri önümüzdeki birkaç gün boyunca gerçekleşirken, size gelen bütün mesajlara ve geçirdiğiniz bütün deneyimlere dikkat edin. Şu anda en sıradan karşılaşmalar bile büyük anlamlar taşıyor, sevgili Boğalar. Birbirimize daha derin bağlarla bağlanmış gibiyiz ve sezgiler doruk noktasında.

Koç 17 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün, mucizeler birer birer ayaklarınızın dibine serilmeye başlıyor, sevgili Koçlar. Büyük Üçgen resmen ortaya çıktı, bu da önümüzdeki birkaç gün boyunca hayatınızı sıradışı bir büyüyle dolduracak. Bu durum üstü kapalı olarak gerçekleşebilir, o nedenle şu anda kalbinizin en derinlerine kulak vermelisiniz. İçinizdeki sesin söylediklerini düşünüp değerlendirmeye vakit ayırın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.