17 Temmuz 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları 17 Temmuz 2012 Salı Burç Yorumları

17 Temmuz 2012 Salı Günlük Burçlar – 17 Temmuz 2012 günlük burç yorumları ve 17 Temmuz 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Günlük koşturmalarınız, rutin işleriniz ön planda. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde oldukça heyecanlı bir gün sizleri bekliyor olacak. Hayatınızın akışı hızlanabilir ve farklı konulara odaklanabilirsiniz. Değişik şeyler ilginizi çekecek.

BOĞA burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Eğlenceli ortamlarda veya çocuğunuzun yanında eleştirel tavırlarınız öne çıkabilir. Bugün, parasal konularda beklenmedik ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her zaman davrandığınızdan daha farklı davranışlar sergilemeniz mümkün.

İKİZLER burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Bugün aileniz sizin için önem kazanmaya başlayacak. Sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde sizi heyecanlandıracak, değişik olayların peşinden gitmeye hevesli olacaksınız. Arkadaşlarınız hayatınıza önemli değişimleri taşıyabilir.

YENGEÇ burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Yakın çevrenizdeki insanlara karşı eleştirel davranabilirsiniz. İş alanlarınızda beklenmedik ve farklı olaylar yaşamanız mümkün. Olayları biraz da siz tetikliyor olacaksınız çünkü normalde verdiğiniz tepkilerin dışında davranabilirsiniz.

ASLAN burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Bugün maddi durumunuz ön planda olacak. Arkadaş ortamlarınızda, seyahate dayalı planlarınızda sıra dışı ve güzel gelişmelere açık bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda kendinizi istediğiniz şekilde rahatça göstereceksiniz.

BAŞAK burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Kendinizi iyi hissedeceksiniz ama hayatınızı ilgilendiren konularda tedirgin olabilirsiniz. Duyacaklarınız sizi canlandırabilir. İş hayatınızda heyecanlı ve değişik bir gün olabilir. Parasal konularda da şansınız yüksek olacak.

TERAZİ burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Bugün düşüncelerinizi toplamakta ve kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızdaki değişimler, değişik yolculuk planları yapmanıza neden olabilir. Veya sevdiğiniz insanla değişik bir seyahate gitme isteğiniz olacak.

AKREP burcu 217 Temmuz 2012 yorumu
Bugün sosyal ortamlarda kendinizi ifade ederken fazla eleştirmeye müsait olabilirsiniz. İş ve hizmet ortamlarınızda farklı ve değişik davranma isteğiniz yoğun olabilir. Özellikle ortaklı bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olabilirsiniz.

YAY burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Kendinizi göstereceğiniz alanlar bugün ön planda olacak. Her şeyin mükemmel olmasına takılı olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde sıra dışı bir gün geçirmeyi tercih edeceksiniz. Kendinizi mutlu ve yaratıcı hissedebilirsiniz.

OĞLAK burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Bugün dış ortamlarda, seyahate ve eğitime dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızda her zamankinden farklı bir gün geçirebilirsiniz. Değişim isteğiniz yüksek, size heyecan verecek işlerin peşinden gideceksiniz.

KOVA burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Ortaklaşa para alanlarınız ve banka ödemeleriniz gündeminizde olacak. Düzenli bir ilişkiniz varsa bugün sevdiğiniz insanla harika bir iletişim içinde olabilir, kısa gezilerle, alışveriş ve aktivitelerle ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz.

BALIK burcu 17 Temmuz 2012 yorumu
Bugün özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız. Evinize yönelik parasal konularda değişik ve farklı tavırlar sergileyebilirsiniz. Paraya yaklaşımınız sıra dışı olabilir ve güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Reklamlar

"17 Temmuz 2012 Salı Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. elif beyza erbaş   17 Temmuz 2012 at 17:37

    ben akrep burcuyum ve kesinlikle bu olanları yaşamadım bugün arkadaşımla beraber çok denizde çok güzel bir gün geçirdim ve ona bir sırrımı verdim eve geldiğimde ise bir yenilenme söz konusuydu yeni dolap alınmıştı benim için güzel bir gündü ve bu günde çok mutluydum zaten islamiyet burç konusunu sadece gökteki yıldızların oluşturduğu şekillere verilen ad olarak görüyor yani sizin anlicağınız bizim kişiliğimize ve yaşicağımız olaylara hiçbir etkisi yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.