17 Ocak 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Ocak 2013 Cuma Günlük Burçlar17 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Anlayışlı ve olumlu davranmaya özen gösterin. Tartışmacı ve kararsız bir tavır içinde bulunabilir, karamsar duygularınızı yansıtabilirsiniz. Parasal konulara yönelik geriliminizi sevdiğinize ve iş arkadaşlarınıza yansıtmayın. Aslında enerjik ve yapıcı bir tavır içindesiniz.

Aslan Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Yazışmalar ve anlaşmalara yönelik farklı çalışmalar içine girebilirsiniz. Düşünceleriniz güçlü olduğu halde kararlarınızı belirlemek şu aralar size zor gelebilir. Sıkıntı duyduğunuz konularla ilgilenmeyecek, dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz.

Başak Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Parasal konulara yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Ancak sevdiklerinize karşı biraz daha ilgili davranmalısınız. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi açıkça söylemekten kaçınmayın. Fakat sözlerinize özen gösterin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir.

Akrep Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Hesapta olmayan ayrılıklar ve karamsar duygular ortaya çıkabilir. Aynı zamanda ilginç gelişmeler ve büyük beklentiler içindesiniz. Bu durum gerilim yaratabilir ve içinde bulunduğunuz koşulları sorgulamanıza neden olabilir. Sabırlı olmalı gelişmeleri beklemelisiniz.

Yay Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hızlı, hareketli ve son derece ilginç bir gün. Büyük beklentiler içinde bulunuyorsunuz. Sabah saatlerinde duyduğunuz güçlü istekler öğleden sonra azalabilir.

Oğlak Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Çalışmalarınızı sürdürürken gerilim duyabilir, sabırsızlık gösterebilirsiniz. Olayların üzerine gitmeyin ve tartışmalardan uzak durun. Haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.

Kova Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Genel olarak son derece hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem yakınlarınız, hem de arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Seyahate çıkabilir, uzaklara gitmeyi planlayabilirsiniz. Farklı ülkeler ve değişik ortamlarda kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz

Başak Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Parasal konulara yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Ancak sevdiklerinize karşı biraz daha ilgili davranmalısınız. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Parasal konulara yönelik yeni gelişmeler olacak. Büyük bir istekle harekete geçebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Moraliniz yüksek. İsteğiniz kuvvetli olduğu için fırsatları değerlendireceksiniz.

Koç Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Çok ilginç bir teklif alabilir, hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluk almaktan kaçınmalısınız. İstekleriniz giderek artıyor.

Boğa Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Duygularınızı harekete geçirecek olaylar olabilir. Biraz huzursuz ve tedirgin olabilirsiniz. Fakat daha akılcı bir tavır içine giriyorsunuz. Sorunları çözümlemek için çalışabilirsiniz.

İkizler Burcu yorumu 17 Ocak 2014
Büyük bir istekle harekete geçebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltiyor. Yabancılarla iş birliği yapabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.