17 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 12:11

17 Kasım 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

17 Kasım 2018 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Her şeyi gözünüzde çok fazla büyütüyor ve duygusal saplantılardan kurtulamıyorsunuz. Bugün, derin düşünmek hiç bir işe yaramayabilir. Yapacağınız işler konusunda fedakarlık yapmaktan kaçınıyorsunuz. Ay’ın konum, duygu ve mantık dengenizin bozulmasına neden oluyor. Partnerinizin duygularına çok fazla değer veriyorsunuz.

17 Kasım 2018 Cumartesi KOVA Burcu Yorumu
Maddi konularda kendinize güveniniz artarken, yeni projelerinizi için gün sayıyorsunuz. Yapacağınız işleri şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz. Özgüveniniz temelinde yükselen ve deneyimlerinizi harç olarak kullanacağınız başarılı bir gündesiniz Çevresel ilişkilerinizde hareketlenmelerin olduğu bir gün. Çocuklarınızla ilgili sorunlar gündeme gelecek.

günlük burç yorumları 17 kasım 201817 Kasım 2018 Cumartesi BALIK Burcu Yorumu
Bugün, kişisel yeteneklerinizi kullanmak için bir çok engeli aşmak zorundasınız. Maddi konulardaki duygusal harcamalarınız yüzünden sıkıntı çekmeniz mümkün. Bugün; sizin uygulamak istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Yapılması gereken çok fazla işiniz var.

17 Kasım 2018 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu
Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Fakat sizin kendinizle ilgili problemleriniz var. Çünkü yaşamın her kesitinde sadece kendi doğrularınıza inandığınız için, çevrenizi zorluyorsunuz. Güçlü mantığınız bazen iflas ediyor.

17 Kasım 2018 Cumartesi BOĞA Burcu Yorumu
Çevre ilişkilerinde kendinize güveniyorsunuz. Sınırlarınızı, liderlik özellikleriyle birleştirerek kullanabileceksiniz. Ay’ın konumu, ailenizin isteklerine karşı duramayacağınızı gösteriyor. Fakat şunu unutmayın ki, yaşam sürekli değişiyor ve sizi doğrularınızla yaşamaya çalışıyor, olmanız son derece olumlu.

17 Kasım 2018 Cumartesi İKİZLER Burcu Yorumu
Ay üçüncü evinize geçerken, ilişkilerinizin yön değişimine neden oluyor. Mantıklı davranışlar yerine duygusal olaylara eğilim göstereceksiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle enerji alış verişi içinde olacaksınız. Çevresel faktörleri istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Mesleki çalışmalarınız kısa yollar üzerinde gelişebilir.

17 Kasım 2018 Cumartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Ay para evinizde size olumlu etkiler veriyor. Kişisel harcamalarınız artmasına rağmen, Alış veriş yapma zevkinize bir türlü dur diyemiyorsunuz. Bugün gereksiz masraflarınız olabilir. Önce kafanızda alacağınız şeyleri belli bir listesiniz yapmalısınız. Üstelik borç para olaylarına kesinlikle girmemelisiniz. Satürn sizi sınıyor.

17 Kasım 2018 Cumartesi ASLAN Burcu Yorumu
Ay, burcunuza geçerek içsel enerjinizin yükselmesine ve olaylara daha duygusal yaklaşmanıza neden oluyor. Çabuk gelişecek olayları kendinize hedef almanız, size zaman kaybettiriyor. Duygusal çekişmelerden uzak kalmalısınız. Siz geniş zamanların kişisiniz ve esnek yaşamaktan hoşlanıyorsunuz.

17 Kasım 2018 Cumartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Bugün, kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar, istekleriniz doğrultusunda birçok olayın; kendiliğinden, olması gereken şekilde geliştiğini biliyorsunuz. Duygusal takıntıların sizi olumlu motive ettiği de bir gerçek. Bugün ani gelişebilecek olaylara karşısında gününüzün temposu hızlanabilir.

17 Kasım 2018 Cumartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Bugün, çevrenizin gözüne çarpan hareketler içinde olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde romantik gelişmeler mevcut. Arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zaman, kendinizi çok daha enerjik ve bütünlenmiş hissediyorsunuz. Tanıştığınız kişilerin sonradan üzerinize düşmesi. sizi bazen bunaltabiliyor. Dikkatli olun.

17 Kasım 2018 Cumartesi AKREP Burcu Yorumu
Hedefleriniz konusunda oldukça iddialısınız. Düşüncelerinizde sınır tanımayan tavırlarınız, yüzünden bazılarının tepkisini alabilirsiniz. Yeteneklerinizi kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanmanız gereken bir gündesiniz. Güçlü dostlarınızdan alacağınız yardımlar söz konusu olurken, fikir çatışmalarına hazır olmalısınız.

17 Kasım 2018 Cumartesi YAY Burcu Yorumu
Kendi kendinizle yarışacağınız bir gün içindesiniz. Bugün tavırlarınızda belli bir sınır yok. Aklınıza gelen her şey ilginizi çekiyor ve mesafeler konusunda engel tanımıyorsunuz. Ailenizin size olan tavırları tepkisel olabilir. Kendinizi savunmak yerine, olayları derinden düşünmenizde fayda var. Çok duygusal olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir