17 Kasım 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Kasım 2017 Cuma Günlük Burçlar

günlük burç yorumları17 Kasım 2017 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Bugün, yalnız kalarak kafanızı dinleyin ve başka bir şey düşünmeyin. Çünkü, olayları değerlendirirken, önemli ayrıntıları gözden kaçırıyorsunuz.

17 Kasım 2017 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Diplomatik ve idareci yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış şekli.

17 Kasım 2017 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
İnatçı yapınız ve her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz, çevrenizdeki kişileri her konuda zorluyor. Duygusal yaşantınızda sinirli olduğunuz zaman karşınızdaki kişiyi çok çabuk kırabiliyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizde üzerinize kurulan baskılara karşı daha açık fikirli olarak tepki verin. Her şeyi deneyerek öğreniyorsunuz.

17 Kasım 2017 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Duygusal sezgilerinizde artış var.

17 Kasım 2017 Cuma AKREP Burç Yorumu:
Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır. Sinir gerginliklerine açıksınız.

17 Kasım 2017 Cuma YAY Burç Yorumu:
Sinirlendiğiniz zaman çok şeyi abartıyor, bu tür durumlarda risk alıp maceralara atılabiliyorsunuz. Partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve onunda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. Bugün hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

17 Kasım 2017 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
Yaşamın inceliklerini, farklı yönlerden görmek herkesin tarzı değil. Bugün eleştirici yapınız ön plana çıkabilir. Her şeyin mükemmel şekilde olması mümkün değil. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygularını anlamaya çalışmayın. Onların sizden gizlemek istediği şeyler olabilir. Bazılar sizden şikayetçi olabilir aldırmamalısınız.

17 Kasım 2017 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Sosyal çevreniz sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarınızı paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

17 Kasım 2017 Cuma BALIK Burç Yorumu:
Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken, birçok organizasyon çalışmalarınız,gündeme gelecektir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi tarzınıza uygun davranışlar sergileyerek, çevrenin dikkatini çekiyor olmanız sizi ilgilendirmiyor. Sınırlarınızı hep geniş tutmayı başaran özel bir kişiliğiniz var.

17 Kasım 2017 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
Ay’ın konumu, yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu olacaktır. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Rutin işlerinize hız kazandırmak istiyor, çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı, bulmaya çalışıyorsunuz.

17 Kasım 2017 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, değişik arayışlar içindesiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

17 Kasım 2017 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Merkür karşıt evinizde geri hareketini yaparken, partnerinizle aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.