17 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

17 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları 17 Haziran 2013 Pazartesi Burç Yorumları


17 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 17 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 17 Haziran 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 17 Haziran Burç Yorumları

Balık 17 Haziran 2013 Pazartesi
Şu anda burcunuzda bulunan Chiron, dünden itibaren geriye doğru hareket etmeye başladı, bu nedenle çocukluğunuzdan kalma bazı meseleler açığa çıkabilir. Neyse ki şimdiye kadar bir türlü ele geçmeye şifa, nihayet güçlü ve kalıcı bir biçimde doğuyor. Duygularınızı bastırmayın, onları kucaklayın.

Kova 17 Haziran 2013 Pazartesi
Ay hava grubu burçlarından birinde, bu nedenle şu anda ipler zekanızın ve mantığınızın elinde. Bu ruh halini zaten tercih edersiniz, yani önümüzdeki birkaç gün boyunca kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Fazla duygusal bir durum söz konusu değil, her şey olması gerektiği gibi. Saçma sapan dramalarla uğraşmak zorunda kalmadığınızda dünyada dolaşmak çok daha kolay.

Oğlak 17 Haziran 2013 Pazartesi
Her şeye hazır olduğunuzu hissediyorsunuz, sevgili Oğlaklar, özellikle de kariyeriniz konusunda. Yaptığınız iş kesinlikle konuşulmaya değer olduğundan herkesin gözü bundan sonraki hareketinizde. Gezegenler, yaklaşan başarılarınızı tam anlamıyla muhteşem bir hale getirecek konumda. Harekete geçin.

Yay 16 Haziran 2013 Pazar
Bugün o çok eski sorunun cevabını bulmaya çalışıyorsunuz. “Benim için gerçekten doğru olan ne?” Kafanız bir ilişki, bir kariyer meselesi ya da başka bir şey yüzünden karışmış olabilir, hangisi olursa olsun, cevapları bulmak için derinlere dalmaya hazırsınız. İçinizdek bilgelik pınarına gidin sevgili Yaylar, gerçekler orada yatıyor.

Akrep 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün ve gece biraz kendi kendinize vakit geçirmenizde sorun yok, sevgili Akrepler. Aslında, Ay’ın sırlar evinizdeki konumu nedeniyle yalnızlığa her zamankinden fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon yapmak, günlüğünüzü tamamlamak veya zaman bulduğunuzda uzun, düşüncelerle dolu bir yürüyüşe çıkmak için uygun bir zaman.

Terazi 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün Ay, güzel ve büyüleyici burcunuzda, sevgili Teraziler. Nuna aynı zamanda “yüksek enerji döneminiz” adı veriliyor. Herkesin dikkati her zamankinden de fazla üstünüzde. Odaya girdiğinizde başlar sizden yana dönüyorsa, bundan faydalanın. Hem kişisel, hem de profesyonel olarak pozitif titreşimler ve üretkenlik mıknatısı gibisiniz.

Başak 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün bir güzellik ve lüks özlemi sizi ele geçirebilir, sevgili Başaklar. İştahınızı kontrol etme ve basit yaşama konusunda genellikle başarılı olursunuz ama Ay finansal kuşağınızdayken parlak, yepyeni ve pahalı bir şey isteyebilirsiniz. Bir hediyeyi hak ediyorsunuz, bütçenizi aşmamaya dikkat edin yeter.

Aslan 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün söyleyecek çok şeyiniz var ama fikirlerinizi diplomatik bir şekilde ve bol bol Aslan büyüsüyle dile getirmeye dikkat edin. Hiçbir şeyi eleştirmeye niyetiniz olmasa da insanların bir şeyleri yanlış anlaması işten bile değil. Hem ikna edici, hem de iltifatkar davranmayı başarmanız lazım.

Yengeç 17 Haziran 2013 Pazartesi
Her zaman sığınacak bir liman arasınız sevgili Yengeçler ama bazı günler biraz riski göze almak gerekir. Bugün Ay ev kuşağınızı aydınlatıyor ama anlık değişim gezegeni Uranüs sizden kariyerinizle ilgili bir zorlukla yüzleşmenizi istiyor. Yaratıcı ve cesur olun.

İkizler 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün işaretlere kulak verin, sevgili İkizler. Aslında kulak vermekle kalmayın, bütün duyularınızı etrafınızda olup bitenlere yöneltin. Şu anda sezgileriniz süper güçlü, bu sayede çok önemli bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunu herkesten önce anlayabilirsiniz.

Boğa 17 Haziran 2013 Pazartesi
Şu andaki astrolojik konumlar gereği, oyunun adı dönüşüm. Pazartesi günleri zaten zorlu geçebilir, bugün de insanlar her zamankinden daha gergin. Neyse ki uzlaşmazlıkların üstesinden gelebilirsiniz. Birisi zorluk çıkarıyorsa, gerçekten dinlediğinizi gösterin. O zaman bağlantı kurmanız ve ilerlemeniz mümkün olacak.

Koç 17 Haziran 2013 Pazartesi
Bugün biraz sallantılı bir Pazartesi olabilir sevgili Koçlar. Ay zıt burcunuzda, yani düşük enerji döneminizdesiniz ama Plüton, Uranüs ve Mars gibi gezegenler biraz daha fazla stres kaynağı olabilir. Hepsi de Ay’a şiddetle meydan okuyor, bu da huzursuzluk, gerginlik ve potansiyel saldırganlık doğuruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.