17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 15.09.2020 15:38

17 Eylül 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu Günlük Yorumu(23 Ağustos – 22 Eylül)
Bugün gergin ve huzursuz bir ruh halindesiniz. İnsanların sizi anlamadığını, hislerinizi önemsemediğini düşünebilirsiniz. Bu bakış açısının altından sizin de empati kurmak ile ilgili sorunlarınız olduğu sonucu ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu(23 Eylül – 22 Ekim)
Bugün sözlü ya da yazılı tartışmalardan, karşınızdakine karşı haklı çıkma adına verilen mücadelelerden uzak durun. Kızgınlıkla ya da bir anlık düşüncesizlikle ağzınızdan çıkan sözler sonradan size karşı kullanılabilir.

günlük burç yorumları 17 eylül 2018Akrep Burcu Günlük Yorumu(23 Ekim – 21 Kasım)
Maddi ihtiyaçlarınızın yüksek olacağı bir gündesiniz. Önemli harcamalar, ödemeler ya da topluca ve yüklü miktardaki alış verişler açısından hareketli bir gün. Dost ile yapılan alış verişler daha çok dikkat gerektiriyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu( 22 Kasım – 21 Aralık)
Bugün olaylara sadece kendi açınızdan bakmak ve elde ettiğiniz sonuçları ısrarla kabul ettirmeye çalışmak sizi zor duruma sokabilir. Gereksiz bir ısrara kalkışmazsanız sizi dinleyecekler. Etkiniz olgunluk ile orantılı olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu(22 Aralık – 19 Ocak)
Bugün kafanızı gereksiz detaylara ve olumsuz olasılıklara takmamaya gayret edin. Söylenen ya da söylenmeyen sözlerin arkasında değişik manalar aramak size aradığınız cevapları getirmeyecek. Zihninizi sakinleştirmeye ihtiyaç var.

Kova Burcu Günlük Yorumu(20 Ocak – 18 Şubat)
Bugün arkadaşlarınızdan biri ile aranızda bir takım anlaşmazlıklar yaşanması mümkün. Size göre haksızlık gibi gelen bir konuda karşınızdakini ikna etmek için vereceğiniz çaba sonuçsuz kalabilir. Kişisel çıkarlara dokunmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumu(19 Şubat – 20 Mart)
İş ortamındaki gerginlikler, herkesin kendi sözünü kabul ettirme çabası, patron konumunda olan kişilerin sert ve taviz vermeyen yaklaşımları bugün sizin her zamankinden daha sabırlı ve anlayışlı olmanızı gerektirecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu(20 Nisan – 20 Mayıs)
Bir haklı haksız mücadelesinin ortasında bulabilirsiniz bugün kendinizi. Belki de normal şartlarda aranızda hiç sorun çıkmayacak diye düşündüğünüz samimiyetine güvendiğiniz biri bugün biraz alınganlık gösterebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu(21 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün ikili ilişkilerde bir inatlaşma ve muhalefet etme hali özellikle dikkat çekecek. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermeyecek şekilde hareket edin. Bugün emeğin ve özverinin fazlası konu her ne olursa olsun sizden beklenecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu(22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş arkadaşlarınızla iletişim konusu sizi biraz zorlayacak. İstediğinizi, ihtiyacınız olan sonuçları beklerken ya da bunları karşınızdakine açıklarken sorun yaşayabilirsiniz. Hizmetin takdiri için de sabırlı olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumu(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Bugün ağır hareket eden insanlar sizi her zamankinden daha çok rahatsız edecek. Emeklerin boşa gitmesi ya da zaman ve para kaybı gibi ölçütleriniz bazıları ile hem fikir olmanızı engelleyecek. Bireysel işlere ağırlık verin.

Koç Burcu Günlük Yorumu(21 Mart – 19 Nisan)
Bugün yabancılarla yapacağınız işler istediğiniz kalitede ilerlemeyebilir.Sizin hiç sorun etmeyip, ilerlemek istediğiniz bir noktada ufak ayrıntıları büyüten kişiler hızınızı kesebilir. Her şeyi baştananlatmanız gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir