17 Eylül 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Eylül 2013 Salı Günlük Burçlar17 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 17 Eylül 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzun romantik ve hayal gücüyle ateşlenen yıldızlarında sevgili Balıklar. Hayat bir rüyadan ibaret gibi, siz de tam olmak istediğiniz yerdesiniz. Ayrıntılarla ilgilenmeyi unutursanız çok önemli değil, şu anda en önemlisi genel durum. Ayrıca cazibeniz de doruk noktasında.

Kova 17 Eylül 2013 Salı
Bugünkü astrolojik konumlar parayla olan ilişkinizi destekliyor sevgili Kovalar. Gerçek değerinizi biliyorsunuz, o nedenle bir zam istemenin tam vakti. Ayrıca işten eve dönerken muhteşem bir şey aklınızı çelebilir, belki de sonbahar gardırobunuza muhakkak eklemek istediğiniz bir şey görürsünüz.

Oğlak 17 Eylül 2013 Salı
Bugün iletişim kuşağınız aydınlanıyor, bu da yazdıklarınızda ve söylediklerinizde cesur olmanıza imkan tanıyor. Şu anda kelimeler konusunda yeteneklisiniz, kafanızdaki görüntüleri ve fikirleri alıp herkesin anlayabileceği bir lisanla ifade edebiliyorsunuz sanki. Mesajlar gönderin, sosyal medyada durum güncellemeleri yapın ya da blogunuza yazın. Umut ettiğiniz karşılıkları alacaksınız.

Yay 17 Eylül 2013 Salı
Önümüzdeki birkaç gün yalnız kalmak istemeyeceksiniz sevgili Yaylar. Ailenizle ve yakın arkadaşlarınızla derin bağlar kurmanız şu anda çok önemli. Kapıldığınız duygu selinde size onlar yol gösterecek. Gururu bir tarafa bırakın ve ihtiyacınız olan yardımı isteyin.

Akrep 17 Eylül 2013 Salı
Bugün yaratıcılık ve romantizm doruk noktasında sevgili Akrepler, o nedenle hazır fırsatını bulmuşken biraz zevkin tadını çıkarın. Birkaç güne kadar yoğun bir Dolunay geliyor, yani şu anda stresten kurtulup delice eğlenme vakti. Haftanın ilerleyen günlerinde işler bir kez daha aşırı duygusallaşmadan önce kurtlarınızı dökün.

Terazi 17 Eylül 2013 Salı
Bugünkü astrolojik enerji iş ve gündelik projeler evinizde. Programınız karışıksa, ruh halinizin de karışık olması doğal. Ajandanıza bakmayı ihmal etmeyin ve mutlaka yapmanız gereken işlere vakit ayırmaya dikkat edin sevgili Teraziler.

Başak 17 Eylül 2013 Salı
Ay zıt burcunuza girdi. Birkaç gün boyunca iç gözlem yapmaya hazır olun. Biraz sakinlik bulabilirsiniz, aradığınız iç huzura kavuşacaksınız sevgili Başaklar. Dışarıdan gelen baskılar ve iş bitirme tarihleri yüzünden boğulacak gibiyseniz, bunu başarmak biraz zor olabilir. Fırsat buldukça mola verin.

Aslan 17 Eylül 2013 Salı
Ay sonunda zıt burcunuzdan çıktı, siz de bu sayede canlılığınıza ve enerjinize kavuştunuz. Yıldızlar seksüalite kuşağınızı aydınlanıyor, o nedenle dikkatinizi yatak odanızda olanlara (ya da olmayanlara) yöneltseniz iyi olur. Aşk hayatınızı canlandırmak için neler yapabilirsiniz?

Yengeç 17 Eylül 2013 Salı
Ay bugün hulyalı bir kardeş su grubu burcunda, o nedenle gerçekle hayali birbirinden ayıramayabilirsiniz. Buna büyük ihtimalle hiçbir itirazınız olmayacak, son haftalarda yaşadıklarınızdan sonra dünyanızda biraz fantezi tam da ihtiyacınız olan şey.

İkizler 17 Eylül 2013 Salı
Bugün kariyer kuşağınızda parlayan kozmik enerji söz konusuyken, bazı ciddi profesyonel atılımlarda bulunmanızın vakti gelmiş demektir. İşleri resmi olarak bir üst seviyeye çıkarmaya hazır değilseniz bile, demiri ocağa koyun ve ateşi yakın. Atabileceğiniz küçük adımlar da var. neredeyse vardınız sevgili İkizler, neredeyse!

Boğa 17 Eylül 2013 Salı
Bugün Ay sosyal kuşağınıza girerek arkadaşlarınızla birlikte olma ve yeni insanlar tanıma isteğinizi uyandırıyor. Sadece sosyal ağ kurmak gerekli olduğu için değil, yeni fikirler ve görüşler duymayı da arzuladığınız için de sosyal çevrenizi genişletmek istiyorsunuz.

Koç 17 Eylül 2013 Salı
Ay, yıldız haritanızın en gözlerden uzak kuşağı olan bilinçaltı kuşağınıza girdi. Bu sayede Perşembe günkü Dolunay’dan önce birkaç gün yoğun düşüncelere dalacak ve altı aylık döngüyü tamamlayacaksınız. Geçen ilkbaharın başlarından beri neler öğrendiniz? Bu hafta onlara kafa yoruyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.