17 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burçlar17 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 17 Ekim 2013 Perşembe
Bugün gördüğünüz ve duyduğunuz mesajlara güvenin, hepsi de sizi doğru istikamete yönlendirecek. Tam da aradığınız türden bir rehberliği bulmanızı sağlayacak bir konuşmaya kulak misafiri olmanız bile mümkün sevgili Balıklar. Kusursuz zamanlamanın ve uyumun önemini küçümsemeyin. Şu anda işaretler gerçekten güçlü.

Kova 17 Ekim 2013 Perşembe
İletişim birdenbire çok stresli bir hal aldı. Öyle bir hayal kırıklığı hissedebilirsiniz ki, suskunluk yemini etmeyi bile düşünebilirsiniz. Tam tersine, vücudunuzdaki bütün gerginliği atana kadar konuşmalı, bağırmalı, gevezelik etmelisiniz. Güvenli bir yer bulun ve öfkenizi boşaltın sevgili Kovalar.

Oğlak 17 Ekim 2013 Perşembe
Baskı artarken, hayatınızın çökmek mi yoksa patlamak mı üzere olduğunu merak edebilirsiniz. Yoğunluğu herkesten fazla hissediyorsunuz sevgili Oğlaklar, o nedenle uygun gördüğünüz miktarda ve sıklıkta sakinleştirici tedbirlere başvurun. Bugün kalbi zayıf olanlara göre değil ama neyse ki sizin muhteşem bir gücünüz var.

Yay 17 Ekim 2013 Perşembe
Sevgili Yaylar, şu anda romantizm ve zevk evinizdeki hareketlilik ön planda. Çok şanslısınız! Büyüyen Ay aşk kuşağınızı önümüzdeki birkaç gün boyunca süper bir güçle dolduracak. Saldırganlık dürtünüzü doğru kanalize ederseniz yılın en seksi haftalarından birini geçirebilirsiniz.

Akrep 17 Ekim 2013 Perşembe
Şu anda iş hayatınız ve gündelik işleriniz tam anlamıyla çığırından çıkmış durumda sevgili Akrepler. Bu kadar meşgul ve vazgeçilmez olmak bir taraftan hoşunuza gitse de, toparlanabilmek ve tazelenebilmek için kendinize vakit ayırmaya ihtiyacınız var. Bunun için ciddi sınırlar koymalı ve fazla işleri reddetmelisiniz, böylece kendinizi koruyabilirsiniz.

Terazi 17 Ekim 2013 Perşembe
Ortaklık kuşağınız şu anda büyüyen Ay’ın güçlü etkisi altında. İlişkilerinizde olağanüstü bir gerginlik hissediyorsanız, bunun sorumlusu yarın gerçekleşecek olan muazzam tutulma. Dolunay’a yaklaşırken genellikle esas tutulma gününden daha büyük bir baskı söz konusu olur, o nedenle sıkı durun.

Başak 17 Ekim 2013 Perşembe
Değişim kaçınılmaz bir şey ve bugünlerde de ışık hızıyla gerçekleşiyor sevgili Başaklar. Sinir sisteminizin biraz fazla gerilmiş olabilir, o nedenle strese girdiğinizi hissettiğiniz anda mutlaka bir mola verin ve derin nefesler alın. Muazzam bir dönüşümün ortasındasınız, bu da hem sabır, hem de sağduyu gerektiriyor.

Aslan 17 Ekim 2013 Perşembe
Ufkunuzu genişletme çabalarınız bugün de devam ediyor. Uzak mesafe seyahat kuşağınızdaki büyüyen Ay, sizi çok uzaklarda yeni keşiflerde bulunmaya teşvik ediyor. Zihniniz en uç noktalara kadar açılıyor ve beyninize akıp gelen anlık öngörüler gerçekten kayda değer, sevgili Aslanlar.

Yengeç 17 Ekim 2013 Perşembe
Kariyeriniz akla gelebilecek en muhteşem şekilde patlama yapmak üzere. Profesyonel konumunuzu bir üst basamağa taşımak için harcadığınız inanılmaz zaman ve emek, harika meyveler verecek. Bundan bir ay sonra hayatınız tanınmayacak kadar değişmiş olabilir.

İkizler 17 Ekim 2013 Perşembe
Dostlarınız ve iş arkadaşlarınız neredeyse herkesi bozmaya varacak bir saldırganlığa bürünürken, sosyal yaşamınız ciddi bir zirveye doğru tırmanıyor. Çekişecek havanızdaysanız, bu enerji size heyecan verecek. Değilseniz, tutulma sona erene kadar birkaç gün pek ortalarda görünmemeyi seçebilirsiniz.

Boğa 17 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü büyüyen Ay etkisi çok coşkulu ve patlamaya hazır, o nedenle adımlarınızı çok dikkatli atın sevgili Boğalar. Bu etkiyi yıkıcı bir enerjiye dönüşmeden önce kanalize etmeyi başarırsanız, yaratıcılık potansiyeliniz olağanüstü olacak. Hareketlilik hüsrana dönüşmeden tedbir almalısınız.

Koç 17 Ekim 2013 Perşembe
Yarın yıldızlarınızda gerçekleşecek Dolunay Ay Tutulmasına hazırladığınız sırada, ateşiniz de tüm sıcaklığıyla geri dönmüş durumda. Bugün Koç burcundaki büyüyen Ay, joker gezegen olarak bilinen davranışları tahmin edilemez Uranüs’le buluşuyor; bu da yüksek enerjiyle beklenmedik olayları beraberinde getiriyor. Atmosferde sıkıcılıktan eser yok canlarım.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.