17 Ekim 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Ekim 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – 17 Ekim Pazartesi günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Evle ilgili sorumluluklarınız sizi bir parça gerginleştirebilir ve asabi davranışlar içine girebilirsiniz. Kişisel isteklerinizi bugünlük bir kenara bırakıp görevlerinizi kabullenirseniz, oldukça rahatlayacaksınız.

Sevgili Boğa,

Kısa bir gezi veya seyahat, sizi oldukça dinlendirebilir. Eğer buna imkanınız varsa, yanınıza birkaç yakınınızı da alın çünkü iletişim sayesinde de tüm yorgunluğunuzu atabileceksiniz.

Sevgili İkizler,

Para harcama eğiliminize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Alışverişe çıkarsanız çok dikkatli olun. Yapacağınız harcamalar, ileride, maddi konularda gereksiz de olsa bir güvensizlik duymanıza neden olabilir.

Sevgili Yengeç,

Bugün, sosyal anlamda yoğun bir gün olabilir. Arkadaşlarınız çevrenizde dönüp durabilir. Eğer herhangi bir sebepten ötürü sinirlenirseniz, hıncınızı yakınlarınızdan almaktan kaçının.

Sevgili Aslan,

Bugün yalnız kalmak veya ikili ilişkilere yönelmek, sizin için, kalabalık sosyal ortamlara göre daha tercih edilir olacaktır. Eğer iç dünyanıza dönerseniz, olumsuzluklarla fazla uğraşmayın.

Sevgili Başak,

Sosyal yönünüzün canlanacağı ve sizi daha çok sosyalleşmeye iteceği bir gün geçirseniz de, gerginlikler çıkmasına sebep olacak etkiler de alabilirsiniz. Yakın çevrenizle tartışmamaya çalışın.

Sevgili Terazi,

Bugün fazla gerçekçi olabilir, karamsar düşünceler içinde yüzebilirsiniz. Sorumluluklarınızı ve sorunlarınızı abartırsanız, son derece kolay şartlar içinde olmanıza rağmen kolayca yılma eğilimine girersiniz.

Sevgili Akrep,

Çevrenizden gelecek güzel haberler, size yapılacak hoş sürprizler veya ufak jestler, günün ana konuları olabilir. İlişkilerinizdeki sıcak ortam, daha da şenlenebilir. Oldukça mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Sevgili Yay,

Eğer yoğun duygularınızın sebebiyet verdiği ani tepkileri engelleyebilirseniz, huzurlu bir gün geçirebilirsiniz. Ev ortamı ve aile bireyleri ile ilgili memnuniyet verecek gelişmeler de olabilir.

Sevgili Oğlak,

Sevgi ilişkinize odaklanacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Partneriniz veya eşinizle hoş sohbetler yapmanız, gelecek ile ilgili ortak planlarınızı tartışmanız, günün ana konuları olabilir.

Sevgili Kova,

Görevleriniz ve sorumluluklarınız, gözünüzde büyük önem taşımaya başlayacaklardır. Başkaları için yaptığınız işler üzerinde çalışıp, bir miktar yorgunluk hissetmeniz mümkündür.

Sevgili Balık,

Sevgi ilişkileri ve neşenin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle son derece uyumlu ve keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Tüm gün boyunca gerilimden uzak kalabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.