17 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 03:28

17 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları 17 ağustos 201817 Ağustos 2018 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:
Hiçbir ayrıntıyı atlamayan gözlemci yapınız partnerinizi tedirgin edebilir. O, iyi niyetle yaptığınız eleştirilere bile tahammül edemiyor. Bugün, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Geçmişle ilgili detay konuşmalara girmezseniz, gün sonunda olabilecek tartışmayı önleyebilirsiniz. Duygularınıza belli bir sınır getirmek zorundasınız.

17 Ağustos 2018 Cuma KOVA Burcu Yorumu:
Verilmiş sözlerinizden vazgeçmemelisiniz. Uzun süredir sizden haber bekleyen dostlarınıza, hakkınızda konuşmalarına meydan vermeden ulaşmalısınız. Geçmişi düşündüğünüz zaman; yaralarınızın kanamasını önleyemiyor olmanız, gelecek planlarınıza gölge düşürüyor. Yaşantınızda özgür fakat duygularınızda tutsaksınız.

17 Ağustos 2018 Cuma BALIK Burcu Yorumu:
Yakın dostluklarınızda kendinizi şanslı görmeniz, takıntılarınıza bir yarar sağlamıyor. İlişkilerinizde inatçı bir tutum sergilemeniz, karşı taraf üzerinde olumsuz etkiler yapıyor. Sizi yumuşak ve sade görenler için oldukça düşündürücü. Sinirli davranışlar sergileyerek, çevrenizdeki kişilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.

17 Ağustos 2018 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:
Gereksiz yargıların sonunda, çalışma arkadaşlarınızın hedefi olabilirsiniz. Her şeye rağmen; yersiz şüpheler ve aceleci konuşmalardan uzak kalmalısınız. Frenleyebildiğiniz duygularınız, gelecek için iyi bir yatırım olabilir. Kişisel isteklerinize belli bir sınır getirmeli ve gece uykularınıza daha fazla önem vermelisiniz. Bugünlerde oldukça yorgunsunuz.

17 Ağustos 2018 Cuma BOĞA Burcu Yorumu:
Emeklerinizin karşılığını almak için başlatacağınız çalışmalar, sizin için olumlu gelişmelere sahne olacak. Uzun süredir yanıtını alamadığınız bazı soruların karşılığını alabileceksiniz. Planlarınızı hırsla ve ustalıkla yenilemelisiniz. Eski hatalarınızın sebebini düşündüğünüz zaman, olayların nedenini kısa sürede çözecek ve rahatlayacaksınız.

17 Ağustos 2018 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizi belli sınırlar içinde yaşamalı ve şekli değişen davranışlarınızın yapınız gereği olduğunu unutmamalısınız. Bugün, karşınızdaki kişiye karşı etkileyici konuşmalar yaparken, mantığı elden bırakmayın. Bazı olaylar, gerçekleştikten sonra geriye dönüşleriniz zor oluyor. Buna benzer olayları çok yaşıyorsunuz.

17 Ağustos 2018 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:
Şansınızı kullanmak için uygun bir gün. Sevdiklerinizin desteğini hissetmek sizi daha motivasyonlu yapacak. Başladığınız işi yarım bırakmak istemiyorsunuz. Sabırlı davranışlar sergilediğiniz zaman içinizdeki suçluluk duygusundan kurtulduğunuzu zannederek, sanal bir avuntu örneği veriyorsunuz. Bugün gerçek değerleri sınamalısınız.

17 Ağustos 2018 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:
Liderlik duygunuzun ön plana çıkması ile bir anda karakterinizde anlık değişimler oluşuyor. Sizi doğal halinizle tanıyanlar; bu tür davranışlarınıza anlam veremiyorlar. Bugün, maddesel konularda başlattığınız atılımların arkasını bırakmayarak, çevrenizdekilere cesaret ve motivasyon örneği olacak, yaratıcılığınızı gücünüzle birleştireceksiniz.

17 Ağustos 2018 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:
Enerjinizi saklamak isteseniz bile karşınıza çıkan fırsatlar, sizin başınızı döndürebilir. Mantık çerçevesinde yaptığınız konuşmalar ve buna uygun davranışlarla, çevrenizdeki kişilere örnek teşkil ediyorsunuz. Bugün hiç kimseyi yargılamadan; sadece, gözlemleme yeteneğinizi ön plana çıkarın Birçok ayrıntıyı keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız.

17 Ağustos 2018 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:
Mesleğinizle ilgili birlikte çalıştığınız ve kariyerinizde gözü olan kişilerle olumlu işbirliği içinde olacak, onları güven konusunda ikna etme başarısı göstereceksiniz. Aşk konusunda partnerinizle ilgili konularda, olaylara fazla duyarlı bakıyor ve olabilecek hayal kırıklıkları karşısında fazlasıyla olumsuz etkileniyorsunuz. Her şeyden farklı anlam çıkarmayın..

17 Ağustos 2018 Cuma AKREP Burcu Yorumu:
Bugün, dostlarınızla görüşmek için kısa yollar yapabilirsiniz. Gücünüzün farkındasınız ve isteklerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Sınırsız düşünceleriniz ve yaratıcı yönünüzle, karşınızdaki kişileri istediğiniz gibi etkileyebileceksiniz. Onların da, doğal olarak istekleri olacak. Olabilecek pürüzlere karşı hazırlıklı olmalısınız.

17 Ağustos 2018 Cuma YAY Burcu Yorumu:
Yaşı sizden büyük kişilerin desteği sayesinde yapacağınız atılımlar, olumlu ses getirebilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor ve.kişisel isteklerinizde artış var.Yaratıcı dostlarınızda bir arada olmak motivasyon gücünüzün artmasına neden olacak. Enerjik yapınızı istediğiniz gibi kullandığınız zaman başarı grafiğiniz yükseliyor. Siz doğrularınızla yaşıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir