16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

16 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Yeteneklerinizin farkına vararak kendi değerlerinizi somut hale getirmek isteyebilirsiniz. Maddi kazançlarınızla hesaplanmış riskleri alabilir, sezgilerin yardımıyla doğru girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün yapacağınız eylemler kariyerinizde daha önce farkına varamadığınız fırsatları görmenizi, gizli ve derinden ilerleyerek başarılı olmanızı sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Yaşamınıza dair sorumlulukları üstlenmeniz, taleplerinizi tekrar gözden geçirmeniz gereken bir gün olabilir. Duygularınızı, ailevi ve milli değerlerinizi, sevdiklerinizi daha fazla korumak isteyebilir, hayata bakış açınıza farklı bir boyut katabilirsiniz. Alacağınız desteklerle kendinizi şanslı hissedebilir, olayların rahat geliştiğini görebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Olayların gidişatını kontrol etmeniz mümkün olamayabilir, gizli gelişmeler karşısında siz yaşananları tekrar değerlendirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz aileye ulaşmak için gereken finansal destekleri bulabilir ve dini, felsefi ve mistik konulara olan merakınızı gidermeye çalışabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması başkalarına yardım etmenizi sağlayabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün siz farkına varamasanız da işler tam da istediğiniz gibi ilerleyebilir. Beklediğiniz anlaşmalar imzalanabilir, işbirliklerinden destek görebilir, hedeflerinize varmanız için durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak girişimlerde bulunursanız dönüşüm için gereken gücü bulabilirsiniz. İlişkilerden yana şanslısınız.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Sosyal hayatınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Çalıştığınız kişilerden alacağınız desteklerle tekrar durum değerlendirmesi yapabilir, var olan krizleri çözmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ekonomik konularla da ilgili olaylar olumlu gelişerek gücünüzü kazanmanıza yardımcı olabilir. Kariyerinizde uzun vadeli girişimlerin eşiğinde olabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün hayata bakış açınızı, felsefenizi ve görüşlerinizi tekrar değerlendirmeye alabilirsiniz. Sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, sevdiklerinizden ve çocuklardan yana kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınızı şekillendirirken aslında ne istediğinize dair önünüzde farklı ufuklar açılabilir, sezgilerinizin de yardımıyla duyarlılığınız artabilir.

Koç 21 Mart – 20 Nisan

Bugün duygularınızın derinine inebilir, kadersel ve mistik deneyimlere açık olabilirsiniz. Finansal konularda risk alarak, ortak kazançların paylaşımında dönüşüme gidebilirsiniz. Aile ilişkilerinde bir süredir devam eden krizleri çözebilecek fırsatlar bulabilir, sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz. Aldığınız destekler sizi güçlü kılabilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

İlişkilerde yeni deneyimlere açıksınız. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerle kuracağınız iletişim, olayları derinlemesine görme ve daha önce farkına varamadığınız duyguları anlamanıza yol açacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için karşınızdakilerin desteğini alıp sorumluluk paylaşımına gitmeniz daha doğru olacaktır.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Günlük sorumluluklarınızın ağırlığını hissetseniz bile aldığınız desteklerle girişimlerin daha kolay ilerlediğini fark edebilirsiniz. Sağlık sorunlarınıza çözümler bulabilir, kendinizi daha rahat disipline edebilirsiniz. Çalışma ortamınızda üstlendiğiniz risklerin kazanca dönüşmesi ve başarıyla ilerlemesi mümkün. Kariyerinizi sezgilerinize göre yönlendirebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Sabah saatleri özellikle romantik ilişkilerde daha şanslı geçebilir. Olayları akışına bıraktığınız zaman daha rahat ilerlediğini göreceksiniz ama sorumluluklarınızı yerine getirmeyi ihmal etmemelisiniz. Çocuklarınızla ya da sevdiklerinizle ilgili kararlarınızı gözden geçirerek yeniden değerlendirebilir, onlara karşı daha hassas ve duyarlı davranabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Duygularınızı tekrar değerlendirmek, ne istediğinizi anlamak ve gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Evde kalarak hislerinize yoğunlaşmayı, sizi rahatsız eden ya da korkutan konuların üstüne gitmeyi tercih edebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olması aile ilişkilerinde daha duyarlı olmanızı ve onların taleplerine karşılık vermenizi sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün iletişim trafiğiniz çok yoğunlaşabilir. Arkadaşlarınızdan ya da içinde olduğunuz sosyal gruplardan size danışanlar ve fikrinizi soranlar olabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak düşüncelerinizi beyan edebilir, derin araştırmalar içine girebilirsiniz. Hayal ettiğiniz anlaşmalar ya da işbirliklerini gerçekleştirebilir, gizemli konulara merak salabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı