16 Şubat 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları 16 Şubat 2013 Cumartesi Burç Yorumları


16 Şubat 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 16 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 16 Şubat 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 16 Şubat Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne keyfiniz yerinde başlayacaksınız. Dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayacaksınız.
Ancak, öğlene doğru karşılaşacağınız kişi ve olaylar dikkatinizin dağılmasına ve duygularınızın değişmesine sebep olabilir. Bilinçaltınızı uyandıran hayallere dalıp, ilgilendiğiniz konulardan uzaklaşabilirsiniz. Fakat, dostlarınızın sıcak ilgisi sayesinde, dağılan duygularınızı toparlayıp, işlerinize odaklanacaksınız. İlerleyen saatlerde duygularınız derinleşecek ve isteğiniz yükselecek. Sanatçılar ve hayal gücü gerektiren işlerle uğraşanlar için verimli bir gün olacak.

Kova Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne heyecanlı başlayacaksınız. Hareketli bir gün olacak. Fakat öğlene doğru duygularınız sakin olacak. Dikkatinizi yapmak istediğiniz farklı organizasyonlara yönelteceksiniz. Farklı www.nazlim.net konularla ilgilenmek moralinizi yükseltecek. Yaratıcı kişilerle iş birliği yapmak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir dönem. Büyük organizasyonların ve saygın bir çevrenin içinde bulunmak size şans getirecek. Karamsar duygularınız olsa da, iyimser tavrınızla bu halinizi değiştireceksiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne keyifli başlayacaksınız. Dostlarınızın hoş sürprizleri sizi etkileyecek ve duygularınız derinleşecek.
Öğlene doğru, hayal gücünüzü uyandıracak gelişmeler yaşayacaksınız ve ilişkileriniz yeni bir boyut kazanacak. Bugün isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştimek için harekete geçeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizin olumlu olduğu bir gündesiniz. Uzun soluklu projeleri ve yeni organizayonları başlatmak için uygun bir dönem.

Yay Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne istekli ve hareketli başlayacaksınız. Öğlene doğru karşılacağanız olaylar sizde endişe yaratacak.
Kaygıdan ve yanıltıcı duygulardan uzaklaşıp, dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara yöneltmelisiniz. Yabancılarla olan ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve böylece olaylara çok farklı açılardan bakacaksınız. Eskiden değer verdiğiniz kişiler, artık sizing için değerini kaybedecek. Hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir dönem. Hoş fırsatlarla karşılacaksınız. Ancak takılı kalmayıp, fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Akrep Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne duygusal ve heyecanlı başlayacaksınız. Fakat öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar halinizi değiştirecek ve sezgilerinizi önemseyeceksiniz.
Özellikle iç sesini dinlemeyi başaranlar için gelişmeler olumlu yönde olacak. Sanatsal faaliyetler ile uğraşanlar için oldukça uygun ve verimli bir gün. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu konuda dostlarınızın ve önemsediğiniz kişilerin desteğini alacaksınız. Büyük beklentileriniz olsa da yapıcı ve olumlu bir tavır içinde olacaksınız.

Terazi Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne yoğun duygular ve güçlü isteklerle başlayacaksınız. İlerleyen saatlerde meydana gelecek ani değişiklikler karşısında duygularınız değişebilir.
Karşılaşacağınız olaylar hayatınızda değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Sevdiklerinizin yaşayacağı olaylar duygularınızı değiştirecek. Karamsarlık hissedebilirsiniz. Ancak olaylara olumlu bakmanızı sağlayacak kişilerin yardımı ile bakış açınızı değiştireceksiniz. Aslında şanslı olduğunuz bir dönem. Olayları fırsata dönüştürmeyi başaracaksınız. Farklı felsefelere ilgi duyduğunuz bir dönem. Değişik organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Geleceğe yönelik yapmak istediğiniz konular ile ilgili harekete geçebilirsiniz.
Parasal konulara yönelik atılımlarda bulunmak için uygun bir zaman. Öğle saatlerinde huzursuz ve endişeli hissedebilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde, dostlarınızın sıcak ilgisi sayesinde moraliniz yükselecek. Geleceğe yönelik isteklerinizi yakınlarınıza anlatıp, onların desteğini isteyebilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne hareketli başlayacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıracak olaylarla karşılaşabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz.
Ancak, öğlene doğru bu haliniz değişecek. Dikkatinizi yaratıcılık gerektiren ve sizi özgürleştirecek işlere odaklayacaksınız. Sizden farklı düşünen ve yaşayan kişilere karşı olan anlayışınız değişecek. Farklı kültürden olan kişiler ile ilişkileriniz kuvvetleniyor. Birbirinden farklı olan kişi ve toplulukları bir araya getirerek büyük organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Güne kendinizi iyi hissederek başlayacaksınız. Ancak zihinsel faaliyetlerinizin yoğun olduğu bir gün. Bu nedenle, duygularınızı denetlemekte zorlanabilirsiniz.
Dostlarınızla ilgili bazı endişeleriniz olabilir ve karamsar bir tutum içine girebilirsiniz. Ancak sezgilerinize güvenip, bu durumla başa çıkacaksınız. Sanatçılar ve sanatsal faaliyetlerle uğraşan kişiler için hareketli bir gün olacak. Geleceğe yönelik gerçekleştirmek istediğiniz konular için disiplinli davranacak ve böylece önemli kişi ve otoritenin takdir ve desteğini alacaksınız.

İkizler Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Sabah saatlerine hareketli ve enerji dolu başlayacaksınız. Ancak öğlene doğru duygusal ve karamsar bir hal içine girebilirsiniz.
Maddi anlamda kayıp yaşama kaygısı duyabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylarda yanılgılar ve yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Ancak öğleden sonra değer verdiğiniz büyüklerinize danışarak olaylara daha iyimser ve farklı bir açıdan bakmayı başaracaksınız. Yanıltıcı durumlara karşı tedbir alacak ve endişelerinizden uzaklaşacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Bugün dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayacaksınız. Alacağınız haberler hayal gücünüzü harekete geçirecek. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan kişiler için uygun ve verimli bir dönem. Parasal konulara yönelik atılımlarda bulunacak ve dostlarınızdan destek göreceksiniz. Yakın dostlarınızın tanıştıracağı zengin ve güçlü kişilerden yardım ve ileriye dönük işbirliği teklifleri alabilirsiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 16 Şubat 2013
Haftaya neşeli ve istekli duygularla başlayacaksınız. Yeni atılımlar için harekete geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.
Fakat iş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları fazla büyütmeyin. Yanlış anlaşılmaların yaşanacağı bir gün olabilir. Evrak ve faturalar ile ilgili karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzularınız olacak. Ancak karamsar bir tutum içine girmemelisiniz. Akşam saatlerine doğru keyfinizi yerine getirecek hoş sürprizler olabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı