16 Ocak 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları 16 Ocak 2013 Çarşamba Burç Yorumları


16 Ocak 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 16 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 16 Ocak 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 16 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Güne keyifli başlayacaksınız. Gün içerisinde davetlere ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz haberleri alabilirsiniz ve moraliniz yükselebilir.
İşle ilgili yapacağınız toplantılarda kendinizi kolay ifade edebileceksiniz, güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Ve böylece tekliflerinizi kabul ettireceksiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınızla karşı cinsi etkileyeceğiniz bir gün olacak.

Kova Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Şanslı bir gün geçireceksiniz. Aklınızı meşgul eden işlerinizi gerçekleştirmek için gerek duyduğunuz motivasyonu, çevrenizin de desteğini alarak elde edeceksiniz.
Ve böylece aklınızdaki projeleri uygulamak için harekete geçeceksiniz. Bu dönemde maddi ihtiyaçlarınızın artması üzerinizde bir baskı yaratmış olabilir ve öfke duyabilirsiniz. Ancak yaşam enerjinizin yükselmesi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve olaylara sabırlı yaklaşmayı başaracaksınız.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor. İlişkinizde biraz bencil olduğunuz söylenebilir. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen, çoğunlukla onsuz bir hayatın içinde görünüyorsunuz.
Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli ediyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikler de taşımıyor değilsiniz. Bu görüşmenin önemi yakında ortaya çıkacak.
Gerekli parayı www.nazlim.net ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bunun kullanılmanın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor. Bu parayı tüketmeniz yolunda aldığınız telkinlerde kötü niyet yok, ama düşüncesizlik var.İlişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz. Sabrınızı çok zorlayan problemli kişiyle sürtüşmeniz artık çözüm istiyor.

Yay Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
İsteklerinizin kuvvetli olduğu bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak duygusal ve alıngan bir tavır içinde olmazsanız beklendiğiniz desteği alabileceksiniz.
Yaşam enerjiniz yükseliyor ve olayları iyimser değerlendirebilirseniz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik yatırımlar ilginizi çekecek ve iletişim trafiğiniz artacak. Endişelerinizden uzak durmayı başarırsanız daha olumlu bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Kendinizi keyifli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için uygun fırsatlar yakalayacaksınız.
İşle ilgili konularda isteklerinizi kolay anlatacak ve özellikle üst düzey yöneticilerin desteğini alacaksınız. Teklifler alacağınız ve kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir konuyla ilgili alacağınız haberler moralinizin artmasını sağlayacak. Hem parasal hem de duygusal konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak.

Terazi Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Aklınızın karıştığı bir dönemdesiniz. Güne duygusal başlayabilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylara ani tepkiler vermemeli, acele karar almaktan kaçınmalısınız.
Beklentilerinizin yoğunlaştığı ve zihin faaliyetlerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Ancak birçok konuyla ilgilenmek yerine tek bir konuya odaklanmalı, daha önce aldığınız kararları uygulamaya devam etmelisiniz. Aile büyüklerinizle ve size yakın kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Yaşam enerjiniz yüksek ve böylece olayları kontrol altına almayı başaracaksınız.

Başak Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Fiziksel olarak çok hareketli olacağınız bir gün olacak. İşlerinizin yoluna girdiği bir dönemdesiniz.
Karşınıza çıkan fikirleri değerlendirecek ve uygulamayı düşündüğünüz projelerle ilgili teklifler alacaksınız. Kendinizi iyi hissedecek ve gün boyu heyecan içinde olacaksınız. İletişim trafiğiniz yüksek olacak ancak akıl faaliyetinizin düzgün çalışmasıyla olayları kontrol edebileceksiniz. Ve böylece işlerinizle ilgili karışıklık yaşamayacaksınız. Katılacağınız davetlerde ve organizasyonlarda keyifli vakit geçireceksiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Yaşadığınız olaylar aklınızın karışmasına neden oluyor ve bu nedenle çevrenizden uzaklaşmak için güçlü istek duyacaksınız.
Seyahate çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Karşınıza değerlendirebileceğiniz fırsatların çıkacağı bir dönemdesiniz. Olaylara sabırlı yaklaşmayı başarabilirseniz içinde bulunduğunuz durumu kendinize uygun hale dönüştürebilirsiniz. Ancak dinlenmeye özen göstermeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Masaj yaptırmak ve güzellikle ilgili konular moralinizi yükseltebilir.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Projelerinizi araştırmak ve uygulamaya koymak için uygun bir gün. Ancak fikirlerinizi uygulamaya başlamadan önce çevrenizdekilerle paylaşmaktan kaçınmalısınız.
Zirveye odaklanacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle konusunda başarılı olmuş kişiler ve uzmanlarla görüşmeler yapacaksınız. Ancak aklınız karışabilir ve istemediğiniz tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu nedenle sözlerinize dikkat etmeli, etrafınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Güne duygusal başlayabilirsiniz. Karşılaşacağınız durumlar olaylara alıngan tepkiler vermenize neden olabilir.
Ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve olaylara sakin bakmayı başarabileceksiniz. İstekleriniz ve beklentileriniz artıyor. Kendinize olan güveniniz projelerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak ve parasal konularda rahatlama yaşayacaksınız. Çevrenize karşı iddiacı ve tartışmacı bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
Projelerinizi uygulamak için harekete geçtiğiniz bir gün olacak.
Öğleden sonra katılacağınız davetlerde ve organizasyonlarda karşılaşacağınız kişiler yeni fikirler üretmenizi sağlayabilir ve çevrenizdeki güçlü kişilerin desteğiyle bu fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Maddi kazançlarınızın artacağı, şansınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ancak hırslı davranmamalı ve fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 16 Ocak 2013
İletişim trafiğinin yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar eski projelerinizi hatırlamanıza neden olabilir.
Zihninizin derin düşünceler içinde olacağı bugün dikkatinizi tek bir konuya odaklamak için gayret göstermelisiniz. Eski fikirlerinizi değiştirmenize neden olacak durumlar meydana gelebilir. Babanız, patronlarınız ya da başarılı bulduğunuz kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. İddiacı ve inatçı bir tutum içinde olmak yerine sakin kalmayı başarabilirsiniz günü daha rahat geçirebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.