16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

16 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları 16 Mayıs 2013 Perşembe Burç Yorumları


16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 16 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 16 Mayıs 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 16 Mayıs Burç Yorumları

AKREP

Aşk yaşamınızda kararsızlıklar duyabileceğiniz ve iç dünyanızda çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ne istediğinize karar verememek gibi yansıyan bu durum aslında sizin kendinizi bulma çabanız olarak görülmeli. Kısa zaman içerisinde maddi olarak toparlanma sürecine girmeniz söz konusu. Aile çevrenizden ciddi destek alabilirsiniz.

YAY

Aşk hayatınızda sorunlar devam edecek,Bu aralar düşündüğünüz başka bir insan var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. şansınız sizinle olsa da doğru kullanılan fırsatları sizi mutlu edebilir unutmamalısınız. Maddi konurla ilgili çevrenizdeki insanlarla tartışmaya girmeyin ve gerginlikten uzak durmaya çalışın.

OĞLAK

Aşk hayatınızda oldukca tutkulusunuz. Bu durum bazen her şeyden önce duygularınızın ön planda olmasına neden oluyor. Aynı özveriyi , gösterdiğiniz sevginin tam karşılığını partnerinizden de bekliyorsunuz. Fakat partneriniz sizin gibi değil. Bu durum ilişkinizde sizin mutsuz olmanıza yol açıyor. Duygularınızı denetim altına almalısınız

KOVA

Bir süredir boşluk sürecinde olduğunuz duygusal hayatınızda kendinizi biraz daha güçlendirmiş olmalısınız. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan önemli gelişmeler olabilir. Sanatsal konulara yönelmeniz ve kariyerle ilgili stresli süreçten kurtulma isteğiniz ön plana çıkabilir. Yurt dışı ile ilgili Sürpriz bir karar alabilirsiniz.

BALIK

Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakıbilirsiniz. İş hayatınız sıkıntılı bir sürece girebilir. Fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz. Bu donemde yaşayabileceğiniz en büyük sorun sabırlı olamamak

KOÇ

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştirilmekten uzak durmalısınız.

BOĞA

Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. İş hayatına odaklanmaya çalışmalısınız. Bu şekilde kafanızı dağıtabilirsiniz. Maddi bir sorunla karşılaşabilirsiniz fakat bu durumu çok büyütmemelisiniz.

İKİZLER

Manevi olarak kendinizi güçlendirmeye çalışmaniz gereken bir dönem. Bu dönem gelişecek olaylar sizin kendinizi olan güveninizi artıracak. Duygusal hayatınızda bazı karmaşlar çıkabilir. İlişkide gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Genel kanıya göre haklı olan sizsiniz. O da bunu biliyor, ama kendisini size karşı savunmak zorunda bulmak istemiyor.

YENGEÇ

Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Duygusal hayatınızda bir gerginliğin ortasında kalabilir ve kimden tarafa olacağınız konusunda ciddi tereddüt yaşayabiirisiniz.

ASLAN

Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız. Onunla ilişkinizde biraz daha esnek düşünmeye çalışın. Bu şekilde daha uyumlu ve huzurlu bir sürece girebilirsiniz.

BAŞAK

Aşk hayatınızda bugün bazı değişikliklerin farkına varacaksınız ve bunlardan memnun kalacaksınız. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır. önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi iyi dengeliyor genellikle para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

TERAZİ

İş yaşantınız açısından olumlu etkiler altında olduğunuz bir gündesiniz. Çok önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz Bugün çevrenizdeki insanlara güvenme konusunda dikkatli olun ve size verilen bilgileri iyi değerlendirin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı