16 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burçlar16 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 16 Kasım 2013 Cumartesi
Kabul edin sevgili Balıklar, çok tembel bir gün bu. Geçtiğimiz birkaç hafta çok zorlandınız, neden uyuyup kötü etkileri üzerinizden atmıyorsunuz? Yarın güçlü, yoğun bir Dolunay var, yani duygularınız fazla mesai yapacak. Vücudunuzu ve ruhunuzu buna hazırlamanız gerekli. Böylece hafta sonu bitip de işe döndüğünüzde kendinizi tükenmiş hissetmezsiniz.

Kova 16 Kasım 2013 Cumartesi
Evde keyfinize bakmak ya da uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla görüşmek için harika bir gün. Bu türden bir planınız yoksa, geç kalkın, evde rahat rahat yayılın ve eski fotoğraflara bakın. En gelecek odaklı burçlardan biri olmanıza rağmen nostaljiye kapılabilirsiniz.

Oğlak 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bu hafta sonu Dolunay var ama en yoğun etkiler Pazar gününe kadar ortaya çıkmayacak. Cumartesi gününü romantizme ve zevke ayırın sevgili Oğlaklar. Yiyecek ya da seks gibi şehvetli zevklere özlem duyacaksınız. En iyisi ikisinin birden tadını çıkarmanız.

Yay 16 Kasım 2013 Cumartesi
Tam anlamıyla çılgın partilerle dolu sayılmaz ama dinlenmenin ve gevşemenin büyük önem taşıdığı bir hafta sonu. Cumartesi gününü suçluluk hissetmeme günü ilan edin. Kalori saymayın, işleri bitirmek için oradanoraya koşturmayın. Gün boyunca daha rahat ve ağırdan alarak hareket etmelisiniz. Dünyada hiçbir sıkıntınız yokmuş gibi davranın.

Akrep 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün zıt burcunuzda olan Ay, ilişkilerinize ciddi bir ton getiriyor. Kendinizi yorgun veya hüzünlü ya da her ikisi birden hissedebilirsiniz. Bunun en iyi ilacı, güzel şeylere gömülmeniz sevgili Akrepler. Spa ve çikolatayı şiddetle öneririz. Şifanız onlarda saklı.

Terazi 16 Kasım 2013 Cumartesi
Ay seksüalite evinizde olduğuna göre, bugün şehvetli yanınızla temasa geçmenizin vaktidir sevgili Teraziler. Güzel yemekler, iyi şarap ve harika bir sevgili tam da ihtiyacınız olan şeyler. Yarın gerçekleşecek yoğun Dolunay tam kapımızda olduğundan, bütün ilişkilerinizde duygusal bir tını olabilir.

Başak 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün güçlü ve sağduyulu bir enerji söz konusu. Kendinizi tam formunuzda hissetmenizi sağlayacak türden bir etki bu. Ay, kardeş bir toprak grubu burcunda, yani elementiniz güçlü. Geçen hafta uğraşmaya vakit bulamadığınız ufak tefek işleri halletmeniz için mükemmel bir gün. Yarın Dolunay var, o nedenle yoğun duygular yaşarsanız şaşırmayın.

Aslan 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün kariyerinizle ilgili bir meseleyi biraz kafanıza takabilirsiniz, hem de hafta sonu olmasına rağmen. Yetkinizin dışındaki bir şeyi kontrolünüz altına almak için bir dürtü hissederseniz, işin peşini bırakıp başka bir şeye odaklanmanız en sağlıklısı olur. Sınırlarınızın ötesinde zorlamaya eğilimli olmanız mümkün. Dikkat edin ve sinirlerinizi yıpratmayın.

Yengeç 16 Kasım 2013 Cumartesi
Kendinize iyi zaman geçirmek için izin verirseniz, arkadaşlarınızla tatlı, harika bir Pazar günü yaşayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Son zamanlardaki endişelerinizi, stresinizi, iş ve özel yaşam dengesini bir süreliğine unutun. Bu hafta sonu çalışmanıza HİÇ gerek yok. Kendinize tam bir dinlenme ve gevşeme hediyesi verebilir misiniz?

İkizler 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bilinçaltı kuşağınızdaki Dolunay yaklaşırken, iç dünyanızı gözlemlemeye gömülebilirsiniz sevgili İkizler. Bugün genellikle hoşunuza giden uçarı, entelektüel tavırlar yerine sağduyulu davranışlar benimsemeniz önemli. Vücudunuzla temasa geçmeye çalışın. Hava soğuk da olsa doğada yürüyüşe çıkın ve derin nefesler alın. Temiz hava ciğerlerinize dolsun.

Boğa 16 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün burcunuzun güçlü ve duygusal yıldızlarındaki Ay, herkesi sizin doğal hassasiyetinizle uyumlu hale getiriyor. İnsanların her zamankinden biraz daha inatçı davrandığını fark ettiniz mi? Cevabınız evetse, bunu kullanarak kendinizi daha derinden gözlemleyin ve eğlenmeye bakın. Yarın Boğa’da Dolunay var, yani sizin için yılın en önemli günlerinden biri. Ruhunuza ve vücudunuza iyi bakın.

Koç 16 Kasım 2013 Cumartesi
Tatlı ve şehvetli bir hafta sonu sevgili Koçlar, sağduyulu, ayakları yere basan bu titreşimden faydalanın. Zamanınızın çoğunu sevdiklerinizle masa başında oturarak, harika yemeklerle kendinizi çımartarak ve daha da iyi titreşimlerin tadını çıkararak geçirmek isteyebilirsiniz. Ve tabii, kokteyli de biraz fazla kaçırabilirsiniz, o nedenle dikkatli olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.