16 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

16 Haziran Pazar Günlük Burç Yorumları 16 Haziran 2013 Pazar Burç Yorumları


16 Haziran 2013 Pazar Günlük Burçlar – 16 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 16 Haziran 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 16 Haziran Burç Yorumları

Balık 16 Haziran 2013 Pazar
Su grubu burçlarında bu kadar gezegen varken, ya batarım ya çıkarım duygularına kapılmış olabilirsiniz, sevgili Balıklar. Ama işin aslı, şu anda gevşeyebilir ve kendinizi akışa bırakabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve şefkatiniz itici gücünüz olarak sizi taşıyacak, özellikle bu haftanın sonlarındaki Yaz Gündönümü’ne yaklaştığımız sırada herkese duyduğunuz bağlılık derinleşecek.

Kova 16 Haziran 2013 Pazar
Bugün kesinlikle yerinizde duramıyorsunuz, sevgili Kovalar. Muazzam bir şeyin tam kıyısında olduğunuzu hissediyorsunuz. İşin sırrı bu canlı, heyecan verici enerjiyi projelerinizi ateşlemek ve tutkularınızı uyandırmak için kullanmanızda. Kendinizi üretken değil endişeli hissediyorsanız, her şeye sırayla yoğunlaşmaya çalışın ve derin nefesler almayı ihmal etmeyin.

Oğlak 16 Haziran 2013 Pazar
Bugün geçmişinizdeki bir şeye dönmek isteyebilirsiniz sevgili Oğlaklar. Bu nostalji duygusu günün ve akşamın büyük kısmında sizi pençesine alabilir, önemli olan bu özlemin gerçek bir ihtiyaçtan mı, yoksa geçici bir hevesten mi kaynaklandığını doğru anlamak. Şu anda kendinizi biraz yalnız hissetseniz de, geri döndüğünüz için sonradan pişman olabilirsiniz.

Yay 16 Haziran 2013 Pazar
Bugün o çok eski sorunun cevabını bulmaya çalışıyorsunuz. “Benim için gerçekten doğru olan ne?” Kafanız bir ilişki, bir kariyer meselesi ya da başka bir şey yüzünden karışmış olabilir, hangisi olursa olsun, cevapları bulmak için derinlere dalmaya hazırsınız. İçinizdek bilgelik pınarına gidin sevgili Yaylar, gerçekler orada yatıyor.

Akrep 16 Haziran 2013 Pazar
Bugün derin ve etkileyici bir şifa hissi sizi ele geçirebilir sevgili Akrepler. “Yaralı şifacı” olarak bilinen kuyrukluyıldız Chiron yön değiştirdiğinde, normalde kendinize sakladığınız duygulara kapılabilirsiniz. Bu gezegen cisminin etkisi o kadar güçlü ki, içinizdekiler açık açık ifade etmek isteyebilirsiniz.

Terazi 16 Haziran 2013 Pazar
Sihrinizin gitgide yükseldiğini hissediyor musunuz sevgili Teraziler? Hissetmiyorsanız da, yakında hissedeceksiniz. Ne şanslısınız ki Ay bu gecenin geç saatlerinde yıldız haritanıza giriyor. Yani önümüzdeki birkaç gün formunuzun zirvesinde olacaksınız. Ayrıntılara inmeyi gerektiren işler için kusursuz bir enerji söz konusu, o nedenle mümkünse angaryaları bugün bitirin.

Başak 16 Haziran 2013 Pazar
Enerjinizin zirvede olduğu dönemin son günü, o nedenle zamanınızı iyi kullanın sevgili Başaklar. Kısa süre sonra dikkatiniz finansal önceliklerinize yönelecek ama şu anda hala egonuzun okşanmasına ihtiyacınız var. Özgüveninizi bir aşama ileriye götürecek bir şey yapın ve fazla bencil davrandığınızı düşünüp endişelenmeyin.

Aslan 16 Haziran 2013 Pazar
Ay bugün hala finansal kuşağınızda ama çok geçmeden yıldız haritanızın konuşmayı, düşünmeyi ve yazmayı idare eden kısmına geçecek. son bir kaç haftadır kendi kendinize düşünüp durduğunuz bir şey varsa, nihayet bu konuyu herkesin duyabileceği ve anlayabileceği bir şekilde dile getirebilirsiniz. Işıl ışıl parlayacaksınız.

Yengeç 16 Haziran 2013 Pazar
Enerji bu gece konuşma ve düşünme evinizden çıkarak ev hanenize giriyor. Bu gerçekleşene kadar kalan saatleri fikirlerinizi, daha da önemlisi duygusal ihtiyaçlarınızı dile getirmek için kullanın. Yarın derin duygularınızı sözlü olarak ifade etmeye daha az istek duyacaksınız çünkü kendi iç dünyanıza yöneleceksiniz.

İkizler 16 Haziran 2013 Pazar
Güneş yalnızca birkaç gün daha burcunuzda kalacak, bu değerli gezegen hediyesini en iyi şekilde kullanıyor musunuz? Yaz gündönümü geldiğinde, şu anda sahip olduğunuz muazzam güç artık elinizde olmayacak, o nedenle şu anda ondan hem iş, hem de zevk konularında mümkün olduğunca faydalanın.

Boğa 16 Haziran 2013 Pazar
Ay bugünün ilerleyen saatlerine kadar kardeş bir su grubu burcunda olacak, yani burcunuz için güzel titreşimler devam ediyor. İşleri halletmek daha kolay çünkü şu anda “akışınız” çok iyi. Genellikle kaçınmaya çalıştığınız işler söz konusu olduğunda bile her şeyi göz açıp kapayıncaya kadar bitirebilir, sonra da Pazar gününüzün geri kalanını eğlenerek geçirebilirsiniz.

Koç 16 Haziran 2013 Pazar
Ay bu gece geç saatlerde zıt burcunuza giriyor; o nedenle ilişkilerinizde bir gerginlik söz konusuysa bu sorunla ne kadar çabuk ilgilenirseniz o kadar iyi olur. Bugün daha açık ve şefkatli görüşmeler yapmaya meyillisiniz ama Pazar günü biraz daha saldırgan olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.