16 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

16 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burçlar16 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 16 Ekim 2013 Çarşamba
Ay bu sabahın erken saatlerinde burcunuzdan çıkıyor ve çılgın bir yolculuk başlıyor. Bugün dikkatiniz sevgiye ve şifaya yönelmiş olacak ama Cuma günkü yoğun Dolunay Ay Tutulması’nın etkisi nedeniyle haftanın geri kalan günleri kitaplara girecek kadar şiddetli geçecek. Kemerlerinizi bağlayın sevgili Balıklar.

Kova 16 Ekim 2013 Çarşamba
Hayat bayağı çılgınca bir hal aldı sevgili Kovalar. İletişim şu anda yoğun. Hissettiklerinizi herhangi bir filtreden geçirmeden söylemeye eğilimli olabilirsiniz. Birkaç güne kadar gerçekleşecek Dolunay Ay Tutulması nedeniyle, ağzınızdan gerçekten kastetmediğiniz, ya da yalnızca geçici olarak kastettiğiniz bir şey kaçırmamak için konuşmadan önce durup bir nefes alın.

Oğlak 16 Ekim 2013 Çarşamba
Cuma günkü Ay tutulması hemen yakınımızda. Muazzam enerjiyi bu geceden itibaren bayağı güçlü bir şekilde hissetmeye başlayacaksınız. Aile meseleleri ciddi şekilde ön plana çıkacak ama bunlara önceden hazırlanabilir ve böylece şiddeti azaltabilirsiniz. Sevdiklerinizden birine karşı bastırılmış bir öfke duyuyorsanız, o konuyla ilgilenmek için uygun bir zaman.

Yay 16 Ekim 2013 Çarşamba
Gerçekten zorlu bir haftadayız ama neyse ki bugün yöneticiniz Jüpiter biraz Ay güzelliğinin etkisi altında. Sizi strese sokan şeylere kafa yormayı bırakabilirseniz, bu muazzam enerjiyle bağlantı kurabilirsiniz. Cesaretlendirildiğiniz zaman tam formunuzda oluyorsunuz, şu anda da yıldızlar o yönünüzü açığa çıkarıyor.

Akrep 16 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün yıldızlarda şifa ve acının bir karışımı söz konusu, siz de muhtemelen ikisinden de biraz hissedeceksiniz sevgili Akrepler. Ne de olsa acının ne olduğunu bilmeden tatlının keyfini süremezsiniz, değil mi? O nedenle birisi sizi rahatsız eden bir şey söylerse ya da yaparsa, çok yakın bir mesafede sizi bekleyen bir ödül olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Terazi 16 Ekim 2013 Çarşamba
Dünya şu anda size çılgın bir lunapark hız treni gibi görünse de, yöneticiniz Venüs’ün güzel etkilerine sığınabilirsiniz. Çok ciddi bir romantik heyecan sizi bekliyor sevgili Teraziler. Bu enerjiden stres seviyelerinizi azaltmak için faydalanabilirsiniz. Bırakın herkes her şeyin ne kadar çalkantılı olduğundan şikayet edip dursun.

Başak 16 Ekim 2013 Çarşamba
Ay, dün gece geç saatlerde burcunuzdan çıktı, bu da baskıyı biraz azalttı ama hemen yakınımızdaki muazzam Dolunay Ay Tutulması nedeniyle hiçbir şeyden kolayca kaçış yok sevgili Başaklar. Muazzam bir güçle dönüşmek üzeresiniz, o nedenle kendinizi, ruhunuzu ve vücudunuzu hazırlayın. İpucu: Yoganın ve sağlıklı beslenmenin yardımı dokunur.

Aslan 16 Ekim 2013 Çarşamba
Günün sonlarına doğru birdenbire enerji seviyeniz doruğa fırlayacak. Biraz kontrolden çıktığınızı hissedebilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan coşkulu Dolunay Ay Tutulması’nın ilk etkileri bunlar. Yaklaşan muazzam olay düşünülünce bugün oldukça yumuşak etkiler söz konusu ama birkaç güne kadar müthiş bir ateş hissetmeye hazır olun.

Yengeç 16 Ekim 2013 Çarşamba
Delicesine çalkantılı bir haftanın iyi sayılabilecek günlerinden birindeyiz sevgili Yengeçler. Dolunay Ay Tutulması’na daha da yaklaştığımız doğru ama bugün en azından aklınızı romantizme ve güzelliğe yöneltecek çeşitli Ay etkileri var. Zihniniz dikkatinizin yöneldiği yere doğru akıyor, o nedenle mutlu şeyler düşünmeye özen gösterin.

İkizler 16 Ekim 2013 Çarşamba
Vizyonunuzla temasa geçmeniz açısından önemli bir gün sevgili İkizler. Nelerin hayalini kuruyor, neleri gerçekleştirmek için plan yapıyordunuz? Bugünün ışıltılı enerjisini kullanarak kariyer konusundaki yüksek hedeflerinize odaklanın. Ayaklarınızı sürüyüp duruyorsanız, artık esas resmi hatırlamanızın vakti geldi.

Boğa 16 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün rüyalarınızla, hayal gücünüzle ve her türlü şifa kaynağınızla temasa geçme gününüz. Yakın arkadaşlarınızla, özellikle de sanatsal yönünüze esin kaynağı olanlarla vakit geçirmek özellikle sakinleştirici bir etki taşıyor. İhtişamı kutlamanın ve sıradan endişeleri bir tarafa bırakmanın vakti. Gününüz ne kadar hayallerle dolu geçerse o kadar iyi.

Koç 16 Ekim 2013 Çarşamba
Bugünün erken saatlerinde rüyalar ve şifaya yönelik bir vurgu var. ateşiniz biraz tavsarsa dert etmeyin sevgili Koçlar. Daha duygusal bir durma geçerek yumuşamanız için bir çağrı söz konusu, en azından kısa bir süre. Duygularınızı hissedin ve hayallere kapılıp gidin. Delilikten elinizi eteğinizi çekerek müzik dinleyin, uzun uzun banyo yapın ve şiirselliğe doyun, çünkü haftanın geri kalanı biraz şiddetli geçecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı