16 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Yakın çevre, kardeşlerle ilgili sorumluluk alacağınız durumlar söz konusu olabilir. Yaşanacaklara hem ciddiyet hem de duyarlılıkla yaklaşmanız gerekebilir. Paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde tutkuların getirdiği gerginliği yaşayabilir; duygularınızla baş etmekte zorlanabilirsiniz. Kendi kendinize baskı yapmaktan kaçınmalısınız.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Maddi değer verdiğiniz şeyler, kazançlarınızla ilgili değerlendirme yapabilir; tasarruf yapmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçaltınızı kurcalayan ve sizi bir şekilde engellediğini düşündüğünüz konularla ilgili gereken hamleleri yapmaktan kaçınmayabilir; planlı ve programlı davranmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Burcunuzdaki Ay; kendinizi daha rahat ifade etmenize ve istekleriniz doğrultusunda davranmanıza olanak sağlamakta. Hedeflediğiniz projeler, gruplar ve arkadaşlar içinde liderlik yapabilir; plan ve programlı hareket edebilirsiniz. Ailevi konular, ilişkilerle ilgili sizi memnun edecek gelişmeler yaşanabilir. Ancak fikirlerinizde fazla katı, kuralcı ve ısrarcı olmak yerine biraz esneyebilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Sorumlulukların getirdiği yükler bilinçaltınızda. İlkeli davranmak adına kendinizi kurallar içine hapsedebilirsiniz. Gelecekle ilgili projelerinizi hayata geçirmek erken olduğunu düşünmekte ancak ön hazırlıklarıyla ilgilenmektesiniz. Akşam saatlerinde ise duygularınız veya ailevi konular gerginlik hissetmenize neden olabilir; kendi kendinizi baskı yaratmak kaçınmalısınız.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Gruplar, arkadaşlar ve ekip çalışmaları adına verimli geçecek bir gün sizi bekliyor. Otorite konumunda kişilerle kuracağınız ilişkiler sizi hedeflerinize ulaşmanızda destekler nitelikte gelişecektir. Sorumluluklar alacağınız ortamlara katılabilir; ciddiyetle görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Akşam saatlerinde istekleriniz için çevrenizdekiler baskı yapmanın yanı sıra baskı da görebilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Nisan

Son birkaç günün özgür ve rahat enerjilerinin ardından artık sorumluluklar ve yapılması gerekenler öne çıkmakta. Sosyal hayatın içinde yer alırken tutum ve davranışlarınızla daha fazla özen gösterecek; ağırbaşlı bir görünüm sergileyeceksiniz. Eve, aileye ait konularda çıkarlarınızı korumanın; kurmuş olduğunuz belli bir düzeni sürdürme çabasında olacaksınız.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Hayata bakışınızda daha temkinlisiniz; ayağınız yere sağlam basar nitelikte. Yurtdışı işleriniz, yolculuklar ve hukuki meseleler gündeminizde ön planda. Gelecekteki planlarınızı gerçekleştirmek için hazırlık yapabilir; üzerinize düşen vazifeleri yerine getirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumlulukların getirdiği yükler sizi ciddi ve duygusal olarak gergin kılabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Finansal konuları ciddiyetle ele almaktasınız. Keyiflere önem vermenin yanı sıra sorumlulukların getirdiği yükleri de almaktan da kaçmıyorsunuz. Ailevi konularda derin düşünmeniz ve çıkarlarınızı korumanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Duygu dünyanızda sizi baskı altına alan koşullara rağmen ilişkilerinizde uyum ve denge peşindesiniz. Akşam saatlerinde gerginliklere dikkat.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri gündeminizde önem kazanmakta ancak koşulları yönetme gücü karşı tarafın elinde bulunmakta. Gün içindeki paylaşımlarınızda ciddi ve sorumlulukların bilincinde hareket edebilir; aşk ve çocuklarla alakalı konularda gerçekçi olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi yönlendiren kişiler veya baskı altına alan toplumsal kurallarla baş etmeniz gerekmekte.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Gerek iş gerek günlük yaşantının getirdiği sorumluluklar gündeminizde. Ailevi konularda yerine getirmekle yükümlü olduğunuz uğraşlar sizi meşgul edebilir; belli bir plan ve program dahilinde davranmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal paylaşımlar ve maddiyatla ilgili beklentilerinizi gerçekçi değerlendirmelerden geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi baskı altına alan gelişmeler yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün hayatın size sunduğu keyiflere daha yakınsınız. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi meşgul edebilir. Sorumluluk duygusuyla hareket ederken bir yandan da yaşadıklarınızdan mutluluk çıkarmaya eğilimlisiniz. Yakınlarınızla iletişime geçebilir; size huzur katacak yolculuklara çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygu dünyanızın derinliklerine inebilirisiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bugün eve, aileye ait sorumluluklar ciddiyet getirebilir. Bazı bitiş ve başlangıçların içinde olduğunuz şu dönemde gerek maddi gerek duygusal dünyanız adına adımlarınızı sağlam atmanız gerekebilir. Sizin dışınızda gelişebilecek durumlara rağmen kontrolü elinizde tutmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ruhunuzun derinliklerinde kopan fırtınalara rağmen çevreyle uyum ve işbirliği içinde olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.