15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

15 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 15 Temmuz 2013 Pazartesi Burç Yorumları


15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 15 Temmuz 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 15 Temmuz Burç Yorumları

Balık 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Son zamanlarda karmaşaya düşmüş şeyleri yeniden dengeye getirmek için ideal bir enerji söz konusu. Duygularınızı değil, mantığınızı ve aklınızı kullanın, böylece daha sağlam bir denge yakalayabilirsiniz. Bulmacanın her köşesini düşünmeye vakit ayırın sevgili Balıklar, bu sayede muazzam sezgilerinizi ışıldatabilirsiniz.

Kova 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün kararsızlığa yenik düşüp bir ileri bir geri gidip durmayın. Birkaç defa fikir değiştirmeniz, sonra da yeniden değiştirmeniz işten bile değil ama verdiğiniz sözleri tutmalısınız yoksa insanlar dürüstlüğünüzden şüphe duyarlar; bu da sizi derinden yaralar, sevgili Kovalar.

Oğlak 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün kariyerinizle ilgili kararlar ön plana çıkıyor ama yıldızların oynak enerjisi dolayısıyla karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Kendinizi soyutlayabilir, bir adım geri çekilip zihninizi boşaltabilirseniz, berrak bir kafayla karar alabilir ve strese yenik düşmezsiniz.

Yay 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü astrolojik etki, uzun süre önce yitirdiğiniz dostlarınızla yeniden temasa geçmek için ideal. Sosyal titreşim yüksek, siz de insanlarla birlikte olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Mükün olduğunca çok ortama girin ve partilere katılın, havada öyle tatlı bir neşe var ki! Şu anda enerji muhteşem bir hafiflik ve hoşluk taşıyor.

Akrep 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü huzurlu enerji, son zamanlarda çığrından çıkmış şeyleri rayına oturtmak için ideal. Düşüncelere, sözcüklere ve davranışlara karşı daha sakin ve duyarlı bir yaklaşım biçimi geliştirin. Aceleci davranmak için bir sebep yok. Durun ve düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde ortaya çıkabilecek sonuçlara kafa yorun, sevgili Akrepler.

Terazi 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Ay, burcunuzun tatlı ve dengeleyici yıldızlarında, sevgili Teraziler. Bedeli ne olursa olsun güzelliğe ve huzura özlem duymanıza şaşmamalı. Son zamanlarda Merkür’ün geri gidişinin yol açtığı çılgınlıklardan biraz uzaklaşmaya gerçekten ihtiyacınız var. Bu ahenkli etkiyi özünüze dönmek için kullanın. Her şey kolayca ilerleyecek.

Başak 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü Ay etkisi inanılmaz bir denge ve son zamanlarda çatışma yaşadığınız alanlarda huzur bulmanız açısından ideal bir etki sağlıyor. Karşınızdakinin bakış açısını, normalde hissedebileceğiniz eleştirel duygulara kapılmadan anlayabiliyorsunuz. Artık kendinizi diğerlerinin yerine koymanız daha kolay.

Aslan 15 Temmuz 2013 Pazartesi
İletişim kuşağınızdakş diplomatik Terzi Ay’ı, Merkür’ün hala devam eden (ve birkaç güne kadar sona erecek olan) geri gidişinin bıraktığı pürüzleri temizlemek için ideal bir etki yaratıyor. Bu ahenkli enerjiden, orta yolu bulmak ve yeni uzlaşma seviyelerine ulaşmak için faydalanın.

Yengeç 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Sevgili Yengeçler, Ay bugün yıldız haritanızın tabanında, bu da sizi evdeki her şeyi dengelemek isteyeceğiniz bir ruh haline sokuyor. Merkür’ün burcunuzdaki geri gidişi birkaç güne kadar sona erecek, yani evde yolunda gitmeyen şeyleri hem gerçek, hem de mecazi anlamda düzeltmenin tam vakti.

İkizler 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü tatlı ve ahenkli Ay enerjisi aşk, yaratıcılık ve her türlü zevk için mükemmel bir etki yaratıyor. Değişken enerjinizi nereye akıttığınıza bağlı olarak, sevgilinizle ya da şu andaki yaratıcı projenizle müthiş bir bağlılık içinde olacaksınız. Hangisi olursa olsun, muhteşem bir güzellik ve bağlantı kurma günü, sevgili İkizler.

Boğa 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün Ay sizden iş ortamınızdaki güzellikleri bulmanızı istiyor. Zaman ayırın ve dengenin nerelerde bozulduğunu bulun. Ufak tefek düzenlemelerle her şey çok hoş bir dengeye oturabilir. En önemlisi, stresi denklemin dışında bırakmak.

Koç 15 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün her şey uzlaşmayla ilgili, sevgili Koçlar. Tabiatınıza aykırı olsa da, başkalarının ihtiyaçlarını kendinizinkilerden önde tutmaya çalışın. Verici olmadığınızdan değil, ancak genellikle o kadar hızlı hareket edersiniz ki, diğerlerini dinleyecek kadar yavaşlamaya sabrınız olmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.