15 Ocak 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları 15 Ocak 2013 Salı Burç Yorumları


15 Ocak 2013 Salı Günlük Burçlar – 15 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 15 Ocak 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 15 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Bugün karşılacağınız olaylar moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveninizin artmasına sebep olacak.
Neşeli ve sempatik tavırlarınızla çevrenizdekileri etkileyeceksiniz. Karşınızdaki kişiyi ikna etmeniz kolay olacak. Yeni projeler başlatabilir ve daha önce planlanan konular için harekete geçebilirsiniz. Sabırlı ve kararlı tavırlarınız sayesinde güçlü kişileri, patronunuzu ve değerli büyüklerinizi etkileyip, takdir kazanacaksınız.

Kova Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne hareketli başlayacaksınız. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınızın artması sizde gerginlik ve baskı yaratıyor.
Fakat çevrenizde saygı duyulan kişilerin desteği ile bu durumu daha iyi yöneteceksiniz. İyi duygunuzun yüksek olması sizi rahatlatıyor. Hırslı davranıp, önünüzdeki firsatları kaçırmamalısınız. Sabırlı olup, içinizdeki öfkeyi denetlerseniz, sizin için sert olan bu durumu şansa dönüştüreceksiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Bugün çalışma arkadaşları ve dostlarınızla ilişkilerinizin iyi olduğu bir gün olacak. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak için kuvvetli bir arzu duyuyorsunuz.
Bugün karşılaşacağınız olaylar sizi derinden etkileyecek ve isteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Mevcut stratejilerinizi www.nazlim.net değiştirmek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı disipline etmeyi başaracaksınız. Bugün değişik organizasyonlara katılabilirsiniz. Zenginlik ve güç arzusu içinde olanlar sabırlı olurlarsa isteklerine ulaşacaklar. Gelişen olaylar moralinizi yükseltiyor.

Yay Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne çok hareketli başlayacaksınız. Dışarıda vakit geçirmek size iyi gelecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.
Bu durum sizi heyecanlandırıyor. Ancak yapıcı ve kararlı bir tavırda olacaksınız. Böylece güçlü yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Erkek arkadaş ve akrabalar ile ilişkilerinizin kuvvetli olduğu bir dönem. Onların desteğini görecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne isteklerinizi gerçekleştirmek için çok kuvvetli arzular ile başlayacaksınız. Bu durum üzerinizde baskı duygusu yaratabilir.
Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş ilerleyecek. Ancak sabırlı olabilirseniz, güzel ve olumlu sonuçlar alacaksınız. Çok fazla hırslı olmamaya çalışmalısınız. Yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almak sizi yorabilir. Uykunuza dikkat etmeye çalışın.

Terazi Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Bugün uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşebilirsiniz. Alacağınız haberler karşısında kafanız karışabilir.
Ancak yapıcı ve karalı olduğunuz bir gün olacak. Bugün, yaşam enerjinizin yüksek olması sebebiyle yoğun iletişim trafiğinden kaynaklanan problemlerle başa çıkacaksınız. Fakat iddaacı ve tartışmacı olmaktan kaçının. Tartışma ortamlarından uzak durun. İsteklerinizin yoğunlaştığı bir dönem. Ancak daha önceden almış olduğunuz kararları sürdürmek için gayret gösterin. Aceleci davranmaktan kaçının. Fırsatlarla karşılacağınız şanslı bir dönemdesiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne hareketli başlayacaksınız. Duygusal ve alıngan bir tavırda bulunmamaya özen göstermelisiniz.
İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınızla iletişimizin güçlendiği bir dönemdesiniz. Çeşitli organizasyonlara katılmak ve projelerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerle iş birliği yapmak için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Bu durum üzerinizde baskı ve gerilim yaratabilir.
Aslında şanslı olduğunuz bir zaman. Eğer, hırslı ve ısrarcı davranışlardan kaçınırsanız, karşınıza çıkan fırsatları olumlu yönde değerlendireceksiniz. Seyahate gitmek ve bulunduğunuz koşulları değiştirmek için güçlü arzularınız var. Ancak kendinizi fazla zorlamamalısınız. Özellikle uykunuza dikkat etmeli ve sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Yakın arkadaşınızdan alacağınız ilginç bir teklif duygularınızı harekete geçirecek.
Aklınızda birçok projenin olduğu bir dönemdesiniz. Ancak yeni tanıştığınız kişilere fikirlerinizden bahsetmek, yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Projelerinizi hayata geçirmeden önce üzerinde düşünmeli ve gelecek yorumların aklınızı karıştırmasına izin vermemelisiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne hareketli başlayacaksınız. Parasal konulara yönelik yeni atılımlar için uygun bir dönem.
Yatırım araçları ile ilgili aldığınız haberler sizi harekete geçirecek. Güvendiğiniz kişilerin desteğini almak, kendinize olan güveninizi ve yaşam enerjinizi yükseltecek. Böylece daha yaratıcı ve iyimser bir tutum içine gireceksiniz. Endişelerden uzaklaştığınız, daha yapıcı davrandığınız bir gün yaşayacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Sabah saatlerine hareketli başlayacaksınız. Güçlü kişilerin yer aldığı davetlere katılabilir, burada yeni kişilerle dostluk kurabilirsiniz.
İş konusunda sizi destekleyecek ya da iş ortaklığı kurabileceğiniz varklı kişilerle tanışabilirsiniz. Şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak fazla beklenti içine girmeyip sabır göstermeyi başarabilirseniz, beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak.

Koç Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2013
Güne hareketli başlayacaksınız. İletişim trafiğinin yoğun olduğu bir gün olacak. İş yerinde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir.
Zihinsel anlamda oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Bir çok konuyla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilir ve bu nedenle bir konuya odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Kafanızı karıştıran olaylar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik misafirler işlerinizin aksamasına neden olabilir. Dostlarınıza karşı sert bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Çevrenizdeki kişilerle tartışmak yerine, sabır gösterirseniz onların desteğini alabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.