15 Mart 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2013 Cuma Burç Yorumları


15 Mart 2013 Cuma Günlük Burçlar – 15 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 15 Mart 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 15 Mart Burç Yorumları

YAY
Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Entelektüel çalışmalara önem vermeniz, içsel enerjinizin güçlenmesine neden oluyor. Siz, olumlu yansımalarla yaşamaktan hoşlandığınız için, bugün şartlarınızı en güzel şekilde kullanacaksınız. Bugün, kazançlarınızla ilgili küçük detaylar kafanızın karışmasına neden olacaktır.

OĞLAK
Bazı durumlarda, değişiklik yapmak istirahat etmek kadar iyi olabilir. Önümüzdeki birkaç gün ne demek istediğim daha rahat anlaşılabilir. Bir arkadaşınız, komşunuz ya da akrabanızla yüzleşmeniz gerekirse, bu ortamı geciktirmeye çalışmanızda fayda var. İş hayatınıza bağlı kalmalı, gereken sunumları yapmalı ve gelecekle ilgili planlara yoğunlaşmalısınız. Daha iyi bir pozisyona gelmeniz an meselesi.

KOVA
Hafızanızın güçlü yönlerini ortaya çıkaracak yeni bir yapılanma içinde olacaksınız. Bugün çalışmalarınızda, arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliğinin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Açık fikirli idealist ve yapıcı olmaları sizin için çok önemli. Araştırma yaptığınız zaman birçok olayın iç yüzünün daha kolay görebileceksiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

BALIK
Bugünlerde bazı olaylarda yeteri kadar etkin olmadığınızı ya da belli gruplarda imtiyazlarınızın olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu gerçekse, bir an önce daha fazla gayret göstermeye başlamanızda fayda var. Hukuki, sağlıkla ilgili veya maddi konularda sezgileriniz size yol gösterebilir. Belli anlaşmaların üzerinden geçebilirsiniz ve bu durum yaptığınız işe değer katabilir. Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var veya bağlayıcı sözler verilebilir.

KOÇ
Maddi durumunuza ilişkin bazı endişeler olabilir. Göremediğiniz kazançlar, gereksiz ve dengesiz alışverişler açısından sizi zorlayan etkilere dikkat edin. Maddi durumunuzu düzeltmek adına daha fazla çalışmak, yeteneklerinizi harekete geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Güven sarsıcı yatırımlar yerine bir süre beklemede kalmanızda yarar var.

BOĞA
Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz. Bazıları, etkilenmeye neden olacak birçok parametreye sahip oldukları için, daha olgun kişilerle gönül ilişkilerine girecekler. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Bir çok iş fırsatı yaratacak ve gelecekle ilgili kaygılarınızı bu şekilde törpüleyeceksiniz.

İKİZLER
Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konuların sizi olumlu etkilediği gerçek. Bazı planladığınız konuların sizin tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

YENGEÇ
Ümit ettiğiniz şeyler ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda cesur olabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Size farklı fırsatlar sunabilecek kültürleri, yaşam tarzlarını veya yerleri gözden geçirmelisiniz. Değişimden çok fazla hoşlanmasınızda bazı şeyleri denemenin her zaman faydası olabilir. Belli fırsatlar söz konusu, ama faydalanabilmek için belli değişiklikler ve yenilikler yapmak gerekiyor.

ASLANLAR
Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemeli, farklı dallarda da çalışmalısınız. Çevresel olumsuzluklardan etkileniyorsunuz. Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz.

BAŞAK
Hukuki bir meseleniz varsa uzlaşma yolunda adımlar atılabilir bugün. Karşı taraf size el uzatacak. Eğer tutmayı bilirseniz birlikte işin içinden çıkacaksınız. Aracılık edenler gerilim yaratabilir. Onları devre dışı bırakmalısınız.

TERAZİ
Mevcut iş ya da bağlantılarınızdan neler beklediğinizi daha detaylı düşünebilirsiniz. Açıklık, hayallerin peşinden gitmeme ve gerçekçilik önem taşıyor. Yeni bir aleti, ürünü veya yaşam tarzını empoze etmeye çalışan kişiler mucizelerden bahsediyor olabilirler, daha şüpheci olmakta fayda var. Para harcarken dikkatli olmanızda ve kendi düşüncelerinize güvenmenizde fayda var. Bir ilişkinizde yaşanabilecek bir değişiklik yeni başlangıçlara neden olabilir.

AKREP
İkili ilişkiler ve ortaklaşa konularda önemli bir dönemdesiniz. Bir yandan yeni önerilerin getireceği baskı ile karar değişiklikleri öne çıkabilir. Başka bir açıdan bakıldığında her konuda testler yaşamaktasınız. Geçmişte yaşananların getirdiği tecrübe ile hayatınızı daha sağlam adımlarla ilerletmek, maddi manevi açıdan çıkarlarınızı korumak amacınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.