15 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 08.09.2020 11:35

15 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

15 Kasım 2018 Perşembe AKREP Burcu Yorumu
Siz günü birlik olayların kişisi olmamanıza rağmen, kendinizi değiştirmediğiniz zamanlar içinizdeki sıkıntı daha da büyüyor. Fakat bu özelliğiniz herkesin anladığı tarzda değil. Kendi doğrularınızla yaşayan biri olarak bugün içsel dünyanıza çekilmek istiyorsunuz. Yoğun düşünceler içindesiniz ve anlatım güçlüğü çekiyorsunuz.

15 Kasım 2018 Perşembe YAY Burcu Yorumu
Maddi konularda karşı tarafın düşüncelerini merak ediyor ve kaynaklarını araştırmak istiyorsunuz. Herkesin iç dünyasını farklı olduğunu bildiğiniz için, dışa yansımalardaki gerçekçilik payının doğruluğu hakkında şüpheleriniz var ve bu özelliğinizi en çok, partnerinize yansıtıyorsunuz. Bugün, fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır.

günlük burç yorumları 15 kasım 201815 Kasım 2018 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortaklıklar ve iş arkadaşlarınızla ilgili düşüncelerinizde gizlilikler mevcut. Bugün derin düşünüyor ve fikirlerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Partnerinizin değişken tavırları karşısında, duygularınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz.

15 Kasım 2018 Perşembe KOVA Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilere güvenmeniz çok zor. Bugün yardımlaşma duygunuzun yoğun olmasına karşın, sürekli sizden bir şeyler beklenmesi, canınızın sıkılmasına neden olabilir. Kafanıza taktığınız olayın etkisinden kurtulamıyorsunuz. Etrafınızdaki dostlarınız da, bu huyunuzu biliyorlar artık. İkili ilişkinizde gerginlik söz konusu.

15 Kasım 2018 Perşembe BALIK Burcu Yorumu
İkili ilişkilerde yaşadığınız inişler-çıkışlar yüzünden herkesin kafası karışık. Mantık ve duygusallık arasında bir türlü köprüleri kuramayacağınız bir gün içindesiniz. Suçu karşınızdaki kişiye yüklemek yerine, paylaşıma hazır bir platform içine girmelisiniz. Sevdiğiniz kişi, bu konuda sizden yana bir hayli dertli.

15 Kasım 2018 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu
Maddi konulara takıntılı olmanız biraz da, gerilediğini zannettiğiniz kazançlarınız yüzünden oluyor. Bugün, ailenizin sorunları yüzünden kendinize daha az zaman ayırmanın yorgunluğunu gün sonunda atabilirsiniz. Sağlam dostluklara ihtiyacınız var. Akşam saatlerinde onlarla konuşmanın zevkini tadabilirsiniz.

15 Kasım 2018 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu
Ay’ın konumu, sizin duygusal yönlerinizi daha yoğunlaştırarak her şeyi abartmanıza neden oluyor. Bugün, karşınıza çıkan değişik türde kişilerin farklı düşünceleri karşısında bocalamanız mümkün. Mantıklı davrandığınızı zannediyorsunuz. Oysa, geleneklerinize olan aşırı bağlılığınız, çevreniz arasında bazen espri konusu oluyor.

15 Kasım 2018 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu
Maddi konularda sizi üzen şartların ortadan kalkması zaman alabilir. Fakat siz yine de küçük tasarruflarla kendinizi dengeleyebilirsiniz. Bugün zevklerinizdeki artışlar yüzünden bütçenizi zorlayacaksınız. Çevrenize gösterdiğiniz cömertliklere bir an önce son vermenizde yarar var. Ayrıntılara daha fazla önem vermelisiniz.

15 Kasım 2018 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu
Yönetici gezegeniniz Ay, sizin duygusal ve yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarırken kişiliğinizle ilgili kuşkulara da neden oluyor. Bugün, partnerinizin hakkınızdaki düşüncelerini fazla önemsiyorsunuz. Onun tarafından incitilmek sizi korkutuyor fakat, kıskançlık duygularınızla baş edemiyorsunuz. Daha güvenli bir tabloyla ortaya çıkmalısınız.

15 Kasım 2018 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu
Romantik duygularınızı dışa yansıtarak gücünüzü bölmek istemiyorsunuz. Sizin kadar ideal aşık zor bulunur. Bugün reddedilme korkusu ile hareket etmek yerine, kendinizi ifade etme yolunu bulmalısınız. Fakat, çevreniz tutucu yönünüzü bilmedikleri için, yanlış spekülasyonlara neden olacak konuşmalar yapıyorlar.

15 Kasım 2018 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu
Bugün arkadaşlarınızla duygu birliği içinde hareket edeceksiniz. Gideceğiniz ortamlarda karşınıza çok farklı bir kişi çıkabilir. Onun romantik ve hisli yönlerinden etkilenebilirsiniz. Takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda çekimser davranarak biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz.

15 Kasım 2018 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu
Kariyerinizle ilgili gizli hırslarınız olmasına rağmen bugün ilk adımı karşınızdaki kişilerden bekliyorsunuz. Sakin ve mantıklı yönleriniz sizi olumlu kılıyor ve üstlerinizin hakkınızdaki düşünceleri son derece olumlu. Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içinde olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir