15 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Kasım 2013 Cuma Günlük Burçlar15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 15 Kasım 2013 Cuma
Aşk, güzellik ve para gezegeni Venüs, dönüşümü yöneten Plüton’la bir araya geliyor. Bu etki, sosyal yaşamınızı romantik dünyanızla birbirine bağlayabilir. Sosyal ağınızdaki dostlarınızla ve diğer kişilerle, hatta belki iş arkadaşlarınızla bazı kıskançlıklar ya da özlem duyguları ortaya çıkabilir. Ayaklarınızı yere sağlam basın ve olgun davranın ama yüreğinizi de açık tutun.

Kova 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün Plüton, rüyalar kuşağınızda aşk ve güzellik gezegeni Venüs’le sımsıkı kucaklaşıyor. Bu etki, uzun süredir gömülü olan arzularınızı ve anılarınızı açığa çıkarabilir. Eski bir sevgiliniz ya da elinizden kaçırdığınız biri yeniden aklınıza gelirse şaşırmayın, kendinizi özleme bırakın ve ondan ilham alın.

Oğlak 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün, 2008 yılından beri burcunuzda bulunan dönüşüm gezegeni, aşk ve güzellik gezegeni Venüs’le doğrudan temas halinde. Şu anda ilişki ve özgüven meseleleri ön planda. Venüs, Mart ayına kadar burcunuzda olacağından, şu anda karşınıza çıkan insanlara ve durumlara dikkat edin. Önümüzdeki aylarda hepsi de önem kazanacak.

Yay 15 Kasım 2013 Cuma
Şu anda para, gelir, özgüven ve değerler sizin için ön planda sevgili Yaylar. Kendinizi sahip olduğunuz şeylere göre değerlendirmemeniz gerçekten önemli. Giydiğiniz giysilerden ya da taşıdığınız çantadan çok ama çok daha değerlisiniz siz. Şu anda yüzeyselliğe hiç yer yok.

Akrep 15 Kasım 2013 Cuma
Şu anda kelimelerinizde muazzam bir güç var sevgili Akrepler, öyle ki her cümlenizden önce durup bir nefes almanız gerekiyor. Tepkisel davranmaktan ve yüzeysellikten ne pahasına olursa olsun kaçının, çünkü şu anda suların en derin yerindesiniz. Yalnızca içlerindeki bilgeliğe cevap vermeye gönüllü olanlarla vakit geçirin.

Terazi 15 Kasım 2013 Cuma
Yöneticiniz Venüs, dönüşüm gezegeni Plüton’la yakın temasta olduğundan, bugün muhtemelen yoğun bir değişime doğru çekildiğinizi hissedeceksiniz. Çok eskilerde kalmış bir aile meselesi yeniden açığa çıkarak dönüşümünüze yardımcı olabilir. Şu andaki ilişkilerinizi değiştirmeniz gerekli sevgili Teraziler. Pasif davranmayın, hele pasif-agresif davranışlara hiç yönelmeyin.

Başak 15 Kasım 2013 Cuma
Yaratıcılığınız bugün yepyeni bir seviyeye çıkıyor sevgili Başaklar. Güzellik gezegeni Venüs, güçlü ve değişken gezegen Plüton’la sanat evinizde buluşuyor. Fikirleriniz öyle derin, yoğun ve anlamlı ki, onları paylaştığınızda insanların yüreklerine dokunacaksınız.

Aslan 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün epey yoğun geçecek sevgili Aslanlar. Aşk, güzellik ve romantizm gezegeni, dönüşüm gezegeniyle bir araya geliyor. Hiç de kolay bir buluşma değil bu. Aşka özlem duyabilir, hatta bu konuyu takıntı haline getirebilir ama yaklaşımlarınıza ancak soğuk karşılıklar bulabilirsiniz. Neyse ki bu etki yarın sona eriyor.

Yengeç 15 Kasım 2013 Cuma
Aşk ve romantizm gezegeni Venüs, karanlık ve değişken gezegen Plüton’la yakınlaşıyor, bu da ilişkilerinizi tam anlamıyla odak noktası haline getiriyor. Her şey mikroskop altında. Bir ilişkiniz varsa veya yalnızsanız ve herhangi bir acı çekerseniz, şu anda yaşayacağınız değişimlerin gelecek ilişkileriniz açısından önemli ve pozitif sonuçlar doğuracağından emin olabilirsiniz.

İkizler 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün inanılmaz derecede derinlere dalmanız gerekiyor sevgili İkizler. Özellikle ilişkileriniz söz konusu olduğunda, yalnızca yüzeysel bir bakış yeterli değil. Uzun süredir tutunduğunuz inançlarınız ve tabularınız konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Öfkeyle tepki vermek ya da fikirlerine katılmadığınız kişiyi sözlerinizle yıldırmak yerine, meseleye onun açısından bakmaya çalışın.

Boğa 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay burcunuzun sıcak ve sağduyulu yıldızlarında ama yine de her şeyin ağır ve zorlayıcı olduğunu hissedebilirsiniz. Bunun sebebi, yöneticiniz Venüs’ün yoğun ve baskın gezegen Plüton’la yakın ilişki içinde olması. Şu anda değişimden korkabilirsiniz ama korkunuzla yüzleşmek yapabileceğiniz en akıllıca ve özgürleştirici davranış olacak.

Koç 15 Kasım 2013 Cuma
Bugün hayatınızda ilişkiler ve güvenlik ön plana çıkıyor sevgili Koçlar. Kariyerinizle ilgili bir meseleyi biraz kafaya takabilirsiniz, özellikle de bir iş arkadaşınızın davranışları konusunda. Bazıları yeteneklerinizi ve işleri çabucak halletme becerinizi kıskanabilir. Fazla öfkelenmeden herhangi bir pasif agresif davranışın nereden kaynaklandığını bulmaya çalışın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.