15 Kasım 2011 günlük burç yorumları

Reklamlar

15 Kasım 2011 günlük burç yorumları

15 Kasım 2011 Salı Günlük Burç Yorumları15 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları15 Kasım Salı Günlük Burçlar – 15 Kasım Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) AŞK: Dışarıdan bakıldığında ikinizin bir arada olamayacağınızı zanneden kişiler var. Oysa siz onlara meydan okurcasına bütün mutluluğunuzu gözler önüne sermekten çekinmeyeceksiniz. PARA: Yüzünüzün güleceği bir güne başlıyorsunuz. Uzun süre alacak verecek işleri ile uğraşmaktan bıkmıştınız ama bugün ödemeler sizin istediğiniz gibi gelişiyor. SAĞLIK: İş yoğunluğunuz sebebi ile sağlığınızda ufakta olsa bozulmalar olabilir, dinlenmelisiniz.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs ) AŞK: Karşınızda sizi çılgınca seven bir partner var. Ama sizin bu durumunuzu istemeyenler de olacak. Mutluluğunuzu başkaları için yıkmaya kalkışmamalısınız. PARA: Bugün elinize çok para geçecek ama sizin tüm ihtiyaçlarınıza kafi gelmiyor. Birikmiş ödenekleriniz bugünde sizi zorlayacak. Şans oyunlarına güvenmeye kalkışmayın. SAĞLIK: Sağlık durumunuza bugünlerde özen göstermeniz sizi birçok alanda rahatlatacak.

İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran ) AŞK: Bugün yeni biri ile bomba gibi aşk hayatının içine düşeceksiniz. Bu beraberliğiniz uzun sürmeyebilir ama fırtınalı bir aşk görünüyor. Diğer gruplar ise var olan aşkları ile olumsuz tartışmalar yaşayabilirler. PARA: Güzel, sürprizli gün olacak. Beklenmedik iş teklifleri alacaksınız. Yıldızınız size çok özel fırsat sunuyor ancak değerlendirmek sizin elinizde. SAĞLIK: Düşmanlarınızı tanımalısınız. Ani bir ağız dalaşı moral çöküntülerinizi tekrarlayacaktır.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz ) AŞK: Küçük kırgınlıklarınız büyüyebilir. Sevdiğiniz kişiden gün içinde uzak durmaya çalışın. Evinize gelen konuklarınızın dedikodularına da kulak tıkarsanız emek verdiğiniz aşk yaşamınızı yitirmemiş olursunuz. PARA: Gözlerinizi dört açın, çevrenizde elinizdeki paraya göz dikenler var. Saygın kişiler ile bir araya gelerek paranızı değerlendirin. SAĞLIK: Başınızdaki karabulutlar dağılmadıkça hastalanma ihtimaliniz yüksek.

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos ) AŞK: İradesine hakim kişilersiniz ama aşk konusunda bir hayli seçici olmanızdan dolayı bir türlü sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltemiyorsunuz. Bugün çok fazla onunla haşır neşir olarak isteklerde bulunmayın. PARA: Para konusunda aklınıza estiği gibi davranırsanız yarının zor şartlarını hazırlamış olursunuz. Harcamalara dikkat edin. SAĞLIK: Titizlikle sağlığınıza eğilin. Bugün gıda zehirlenmesi veya mide bulantıları görülebilir.

BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül ) AŞK: Bugün kendinize aşırı güven duyan, enerjik bir yapıdasınız. Karşı cinsin ilk baktığında ideal bir görüntüdesiniz. Ancak çok fazla titiz davranış şekliniz onu uzaklaştırabilir. PARA: Aktif ve aralıksız çalışmalarınız karşılığında bugün tahsil edemediğiniz paralar canınızı sıkacak. Yardım alırsanız daha rahat olacaksınız. SAĞLIK: Sürekli olumsuz düşünceleriniz sizleri strese ve depresyona sokuyor. Rahatlamalısınız.

TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim ) AŞK: Bugün dört dörtlükte olsanız partneriniz sizi sürekli eleştirip bazı kusurlar arayarak huzurunuzu kaçırabilir. Onun bu huyuna alışkın olmamanız sebebi ile çok üzülebilirsiniz. PARA: Şansınız maddi yönden açık. Birilerinden yardım aldığınız taktirde bu şansı ikiye katlamış olursunuz. Sakın yardım almayı gurur meselesi haline getirmeyin. SAĞLIK: Eğer perhiz ile yaşıyorsanız bugün sakın bu alışkanlığınızdan ödün vermeyin.

AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım ) AŞK: Aşk ilişkinizde sakıncalı bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ona ihanet ettiğinizi zannederek size cephe alabilir. Onun gönlünü konuşma ile değil ufak hediye ile alabilirsiniz. PARA: Ticaret ile uğraşan grupların bugün müşteri potansiyelinde düşüşler görünüyor. Parasal sıkıntılarınızın başladığı bir gün. Diğer gruplar için mevki artışı olabilir. SAĞLIK: Sürekli burun akıntısı ve hapşırmaktan canınız sıkılıyor. Gözlerinizin içi kızarmakta.

YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık ) AŞK: Bugün aşk yaşamınızda çok özel gün olacak. Uzun süre beklediğiniz teklifi almanız içinize su serpecek. Tabi bu bekar olanlar için. Oysa evlilerde madalyonun ters yüzü görünmekte. Tartışmalar büyüyebilir. PARA: Para meselelerine çok fazla kafa yormak istemiyorsunuz. Yaşadığınız ufak bir olumsuzluk moral çöküntüsü yaşamanıza sebep oluyor. SAĞLIK: Üzüntülerden ve sizin moralinizi bozan kişilerden uzak durmanız sizleri sağlıklı yapıyor.

OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak ) AŞK: Gönül işlerinizdeki problemleri çözmeye başladınız. Onunla karşılıklı diyalog kurmayı öğrenmeniz sevdiğiniz kişinin aşkını bir kat daha artırıyor. Bugün şanslı bir evredesiniz. PARA: Agresif davranışlar iş yerinizdeki konumunuzu zedeliyor. Durun, düşünün ve öyle konuşun. Aksi halde mevcut işinizi kaybedebilirsiniz dikkat edin. SAĞLIK: Gece hayatı, alkol veya sürekli uykusuz kalmak yüzünüzü solgun hale getirdi.

KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat ) AŞK: Beraberliğinizi çok fazla ciddiye almanız tutarlı olduğunuzu gösteriyor ama aile içinde buna tepki verenler de olacak. Yılmadan mücadele etmeniz sonucunda zaferi siz kazanacaksınız. PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlar için alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzu ettiğiniz ortamı sağlayacaksınız. SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarak oldukça metanetli görünüyorsunuz.

BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart ) AŞK: Sessiz, sakin ve gerçekçi yaklaşımlarınızla partnerinizin gönlü fethediyorsunuz. Tam onun idealindeki eş sayılırsınız. Ama onun tutarsız davranışlarına göz yummanız gerekecek. PARA: El açıklığınızdan dolayı bugün zor anlar yaşayabilirsiniz. Bir türlü tutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zora düşünce yardımınıza koşan olmuyor. SAĞLIK: Kendinizi dinlemediğiniz taktirde ufak tefek rahatsızlıklarınızı hissetmeyeceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.