15 Eylül 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 05.09.2020 21:20

15 Eylül 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıYAY

Ailenizi ilgilendiren konularda kafanız karışmış gözüküyor. Olan bitenler duygusal olarak karışmanıza sebep oluyor. Kaçma isteği duyuyorsunuz. Partneriniz ile ani gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bugün çabuk sinirlenmeye müsaitsiniz. İnsanların gördüğü siz ile içinizdeki siz arasında bugün dağlar kadar fark var. Bu kadar içinize atmamalısınız.

OĞLAK

Gitmek istediğiniz yerlere gidemezseniz kendinizi çok mutsuz hissedeceksiniz. İstediklerinizin olması konusunda bugün ısrarcı olabilirsiniz. Oldukça yürekten konuşmalar yapabilir, kalbinizi çevrenize açabilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Yeni ve sağlam bir ilişki için ilk adımları atabilirsiniz.

KOVA

Maddi anlamda oluşan bazı kaygılara, uzun süredir hayal edilen çözümler gelebilir. Bazı Kova burçları için bu durum yeni bir finansman elde etmek veya projelerine yatırımcı kazandırmak anlamına gelebilir. Yakın çevrenizi etkiniz altına alacak konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

BALIK

Bugün Balık burçları oldukça duygusallar. Uzun süredir kafanız da karışık. Kendinizi mutlu hissettiğiniz, huzurlu hissettiğiniz bir yerlere gitmek, kaçmak istiyorsunuz. Beklenmedik sürpriz kazançlar yine gündemde. Partnerlik ilişkilerine dair konuları çözmediğiniz sürece rahatlayamayacaksınız.

KOÇ

Bugün kafanızı karıştıracak bir çok olay yaşayacaksınız. Günlük hayatınızda olup bitenlere inanamayacaksınız. Kendinizi çok bunalmış, duygularınızdan kaçmak isterken bulabilirsiniz. Fazla alkol almaktan kaçınmalısınız çünkü bilinçaltınız bugün sarhoş olmaya oldukça müsait durumda. Partneriniz ile alakalı konularda beklenmeyen gelişmeler olabilir. Bazı Koç burçları bugün evlenme teklifi alabilirler.

BOĞA

Çevrenizle alakalı çözemediğiniz konular, soru işaretleriniz var. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Ayağınızın yere basmadığı, emin olmadığınız hiçbir işe kalkışmak, böyle hayaller aleminde yaşayan hiçbir insanla bir arada olmak istemiyorsunuz. Gün içerisinde iki farklı konuda ciddi zorluklar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Kariyerinizle alakalı bazı karışıklıklar, beklenmeyen sonuçlar ve bulanıklıklar bugün sizi çok rahatsız ediyor. Toplum önünde olması gerektiğinden daha farklı bir imajla anılıyor olmak hoşunuza gitmiyor. Uzun süreli partnerlik ilişkileri olan İkizler burçlarının özellikle gerilimlerden, ilişkinin gidişatı ile ilgili konulardan uzak durmaları gerekiyor.

YENGEÇ

Çok fazla inandığınız ve emin olduğunuz konularda bir takım yanlış anlaşılmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Duygularınız konusunda hassassınız. Bugün dokunsalar ağlayabilirsiniz. Evinizde zaman geçirmek veya evinizle ilgili konularla uğraşmak size iyi gelecektir. Günlük hayatınızda oluşabilecek aksaklıklar ve sıkışıklıklar canınızı sıkabilir.

ASLAN

Aslan burçları maalesef bugün maddi anlamda beklenmeyen kayıplar yaşayabilirler. Uzun süredir bu konularda çok şanslı olan Aslan burçları için maalesef bugün gökyüzünde çok sert açılar mevcut. Oluşabilecek moral bozuklukları partnerlik ilişkilerinizi de olumsuz yönde etkileyecek.

BAŞAK

Uzun süreli ilişkileri olan Başak burçları, bugün ilişkilerinin gidişatı ile alakalı kafa karışıklıkları yaşayabilirler. Sanki var olan ilişkileri beklentilerini karşılamıyormuş gibi hissedebilirler. Derin bir nefes alın ve bu hisleri düşünmeyi başka bir zamana erteleyin. Hisleriniz geçici olabilir.

TERAZİ

Gün içerisinde, olmasını istediğiniz, planladığınız bazı konular hakkında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugün özellikle zehirlenmelere karşı Terazi burçlarının oldukça dikkatli olması gerekiyor. Güvenmediğiniz yerlerde yemek yemeğin. Fast-food ve sokak yemekleri tüketmeyin. Ani fiziksel değişimlerden kaçının.

AKREP

Partneriniz konusunda yanıldığınızı farkedebilirsiniz. Bazı Akrep burçları ilişkileri konusunda bugün ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşayabilirler. Partneriniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz. Etrafınızdan duyduklarınız ve partnerinizden duyduklarınız uyuşmayabilir. Seyehatler sırasında oluşabilecek kazalara dikkat etmeli, ekstrem sporlardan uzak durmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir