15 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

15 Eylül 2013 Pazar Günlük Burçlar15 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 15 Eylül 2013 Pazar
Ay, hayal gücü ve rüyalar evinizi aydınlatıyor. Bugün kimbilir nereden birkaç kozmik akış alacaksınız. Kulak verin ve çok önemli mesajları dinleyin sevgili Balıklar. Başkaları bunu delice bulabilir ama sizin sezgisel dünyanızda böyle yapmak gayet mantıklı.

Kova 15 Eylül 2013 Pazar
Bugün Ay burcunuzun uçuk kaçık ve hayran olunası yıldızlarına giriyor sevgili Kovalar, o nedenle kaçıklık bayrağını en yükseğe çekmekten çekinmeyin. Başkalarının hakkınızda ne düşündüğü konusunda endişelenmeyin, bu yalnızca moralinizi bozar. Kendi yöntemlerinize sımsıkı sarılın.

Oğlak 15 Eylül 2013 Pazar
Ay bugün para kuşağınıza giriyor sevgili Oğlaklar. Finans meselelerindeki durağanlığı silkelemeniz gerekiyor. Gereğinden tedbirli mi davranıyorsunuz? Alışıldık iş yapma yöntemlerine saplanıp kalmayın, yoksa olduğunuz yerde sayarsınız.

Yay 15 Eylül 2013 Pazar
Bugünkü Ay etkisi sizi kendi duygularınız ve sezgilerinizle savaşmaya zorluyor. Hislerinize güvenmek istiyorsunuz ama her şey size yanıldığınızı söylüyor sanki. Tabii ki mesele o kadar kötü değil, sezgilerinize kulak vermelisiniz.

Akrep 15 Eylül 2013 Pazar
İletişim günün teması ama siz kendinizi fena halde yanlış anlaşılmış hissedebilirsiniz. Duygusal olarak dengeli ve sakin bir bakış açısıyla konuşmaya gayret etseniz de, niyetleriniz tamamen başka türlü algılanabilir. Suç sizde değil, günün kavgacı enerjisinde.

Terazi 15 Eylül 2013 Pazar
Bugün karamsar ve tartışmacı bir ruh halinde olabilirsiniz. Diplomatlık oynayacak bir gün değil sevgili Teraziler. Herkes sizi kendi ekibinde istiyor ama bir tarafı reddettiğiniz için suçluluk duymadan bir seçim yapmanız imkansız olacak.

Başak 15 Eylül 2013 Pazar
Bugünkü güçlü kutuplaşma, hangi tarafta durduğunuzu merak etmenize yol açabilir sevgili Başaklar. Aldığınız kararları birkaç saniyede bir değiştiriyorsunuz. Çıldıracak raddeye gelecek bir kararsızlık içindesiniz. Öyle günlerden birindeyiz canlarım.

Aslan 15 Eylül 2013 Pazar
Hayal gücünüze fazla kapılıp gerçek olmayan korkular icat etmeyin. Bugün derin sulara dalmamak için mümkün olduğunca sağduyulu ve gerçekçi davranmanız gerekiyor sevgili Aslanlar. Bu işe yaramazsa, en güvendiğiniz insanlarla konuşup sizi aşırılıklara saplanmaktan kurtarmalarını isteyin.

Yengeç 15 Eylül 2013 Pazar
Bugünkü güçlü Ay zıtlığı kendinizi tuhaf hissetmenize neden olabilir ama bu illa da kötü bir şey demek değil. Bu kayda değer gerilim anını, başka yönlerinizle ilgilenirken hangi tarafınızı ihmal ettiğinizi anlamak için kullanın. Kendinizle barışın ve tazelenin.

İkizler 15 Eylül 2013 Pazar
Gezegenler mümkün olan en uçuk kaçık şekilde dönüşmenizi istiyor sevgili İkizler. Yani artık alıştığınız şeylere yapışıp kalmamalısınız. Eski kalıpları kırıp yepyeni, şok edici davranış biçimleri benimsemeye ne dersiniz? Sonucunu bildiğiniz şeylerden sıkıldığınıza göre, yeni bir senaryo yazın.

Boğa 15 Eylül 2013 Pazar
Ay bugün kariyer kuşağınızı destekliyor sevgili Boğalar. Her zamanki kalıplarınızın dışında düşünün ve gerektiği takdirde kuralları esnetmekten veya onlara uymamaktan çekinmeyin. Hayatınızın misyonu hakkında ne kadar benzersiz düşünür, ne kadar deney yaparsanız, etkiniz o kadar güçlenir. İnanmıyorsanız deneyin de görün. Asi olmak için sebebe ihtiyacınız yok.

Koç 15 Eylül 2013 Pazar
Sosyal hayatınız sizi çağırıyor sevgili Koçlar. Kafanızı dinleme ihtiyacı hissettiğiniz için çetenizi ihmal mi ettiniz? Öyleyse, odak noktanızı değiştirmenizin ve arkadaşlarınızın onları sevdiğinizi, değer verdiğinizi, öncelikli tuttuğunuzu hissetmelerini sağlamanızın vakti geldi. Dostluktan kıymetli bir şey yok.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı