14 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

14 Temmuz Pazar Günlük Burç Yorumları 14 Temmuz 2013 Pazar Burç Yorumları


14 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burçlar – 14 Temmuz 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 14 Temmuz Burç Yorumları

Balık 14 Temmuz 2013 Pazar
Ay ve Mars iyi geçinemiyor, bu da romantik hayatınızda fazladan bir baskıya neden oluyor. Bu durum, enerjiyi doğru kullanırsanız bu durum seksi bir etki yaratabilir ama akışın tersine yüzmeye kalkışırsanız sizi çıldırtabilir. Bırakın bugün sizi duygularınız yönlendirsin ama bu duyguların dizginleri tam anlamıyla ele geçirmesine izin vermenize gerek yok, sevgili Balıklar.

Kova 14 Temmuz 2013 Pazar
Duygusal gerilim yükseliyor. Bu durumu çeşitli gruplar içinde bulunduğunuzda en şiddetli olarak hissedeceksiniz. Herkesi memnun etmek ve her şeyi dengede tutmak gibi bir seçenek olmadığı için, sürtüşmeyi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Çok fazla kafaya takmamaya çalışın sevgili Kovalar, en büyük yaratıcılıklar bu gibi anlarda doğar.

Oğlak 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars çarpışıyor ve hem kişisel, hem de profesyonel ilişkilerde gerilim yaratıyorlar. Çılgıncasına duygusal sahnelerin orta yerinde barışı korumaya çalışmak, pek kolay bir iş değil ama tarafsız bölgeye dönmeyi ancak siz başarabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Yay 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars bayağı çekişiyor, bu da pek çok insanı aşırı huysuz bir ruh haline sokuyor. Sağduyunuzu koruyun ve enti püften dramaların içine çekilmeyi reddedin. Etrafınızdaki bilinçsiz insanların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyecek kadar aklı başındasınız.

Akrep 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars fena halde takışıyor, bu da kendinizi çok moralsiz hissetmenize neden olabilir, sevgili Akrepler. Bir ilişki çatışma sınavını bir defa geçtiyse, daha kolay güvenmeniz ve karşınızdakiyle yakınlaşmanız mümkün, işte bugün de ilişkilerin gerçek niteliğini görmenizi sağlayacak günlerden biri.

Terazi 14 Temmuz 2013 Pazar
Ay bugün burcunuzun dengeli yıldızlarında ama Mars’tan pek de hoş olmayan bir baskı da söz konusu, bu da kendinizi biraz aksi hissetmenize yol açıyor. Huzuru ve ahengi tercih edersiniz ama bugün atmosferdeki bütün huysuz enerjiyi bertaraf etmek zor olabilir. Güzel şeyler düşünün ve suratsız insanlardan uzak durun.

Başak 14 Temmuz 2013 Pazar
Ay ve Mars bugün hiç geçinemiyor, bu da duygular ve hareketler arasındaki bağların kopmasına yol açıyor. Duygular ön plana çıkmışken, mantıklı bir bakış açısıyla hareket etmek hemen hemen imkansız. Sağduyulu davranmaya çalışın ve üretkenliğin bir başka güne kalmasına izin verin, sevgili Başaklar. Bırakın her şey olacağına varsın.

Aslan 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugünkü Ay-Mars gerilimi, yanlışlık olarak algıladığınız şeyleri düzeltmek zorunda olduğunuzu hissetmenize neden olabilir. Hayat şu anda fazla duygusal ve dengesiz ama yaratıcı potansiyel çok yüksek. Duygularınızı yapıcı bir biçimde ele alın, değişik ruh hallerinin karmaşasına boyun eğmeyin.

Yengeç 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars savaş halinde. Duygusal dünyanızdaki her bir düğmeye basıldığını ve her duygunun tetiklendiğini hissederseniz şaşırmayın. Hassasiyetiniz kolaylıkla rahatsızlığa, hatta öfkeye dönüşebilir, özellikle de birisinin size karşı haksızlık ettiğini düşünürseniz. Patlamadan önce diplomatik davranmayı deneyin.

İkizler 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün insanlar huysuzluk etmeye ve duygusal olarak mantıksız davranmaya eğilimli. Tartışmalar mantık maskesi altına saklanmaya çalışsa da, altta yatan esas nedenin açığa çıkarılması gereken incinmiş duygular olduğuna şüphe yok. Bir defa olsun sözlere takılıp kalmayın, sevgili İkizler. Mesele daha derin.

Boğa 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars pek iyi geçinemiyorlar, bu da her tarafa bir huysuzluk havasının sinmesine yol açıyor. Fırtınalı bir atmosfere nasıl huzur ve sükunet getirileceğini en iyi siz bilirsiniz sevgili Boğalar ama durum bugün gerçekten zorlu. Dört bir taraftaki aksiliklerle mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Herkes haklı çıkmak istiyor.

Koç 14 Temmuz 2013 Pazar
Bugün ilişkiler biraz pamuk ipliğine bağlı, sevgili Koçlar. Barışı korumak için elinizden geleni yapmanıza rağmen havada kasvetli ve dengesiz bir etki var. Başkalarının huysuzluğunu ve duygusal dengesizliğini kontrol edemezsiniz. Bütün bunların sizin hatanız olmadığını unutmayın ve insanlar aksilik ederse kendinizi suçlamayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.