14 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2012 Burç Yorumları

14 Şubat 2012 Salı Günlük Burç Yorumları14 Şubat 2012 Salı Günlük Burç Yorumları14 Şubat 2012 Salı Günlük Burçlar – 14 Şubat 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Bugün, sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Şartlar öyle gelişecek. Zaman zaman mutsuzluklarınız olabilir. Her şeyi kendi tarafınızdan görmemeye çalışmanız gerekiyor.

BOĞA burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Kafanıza takılanlar ve yapılması gerekenler ruhen sizi zorlasa bile, bugün işlerinizi tamamlayacaksınız. İş yaptığınız insanlarla aynı fikirde olmamanız üzerinizde stres yaratmasın. Değişimlere açık olmaya çalışın.

İKİZLER burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Hayatın keyif veren taraflarına odaklanmak isteyeceksiniz ama içinizde sizi kemiren şeyler olabilir. Herkesin onayını almak zorunda değilsiniz. Sadece kendi doğrularınızdan şaşmayarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Bugün, aileniz hayatınızın merkezinde olabilir. Başka insanların keyfine göre hareket etmek bazen size zor geliyor. İş hayatınızdaki zoraki ilişkilerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın.

ASLAN burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Yakın çevrenizle hızlı başlayan iletişim trafiğiniz, dış ortamlardan alacağınız haberlerle bölünebilir. Ruh haliniz huzursuz olabilir. Özel hayatınızda zorlandığınız birtakım konulara uygun çözümler üretmeniz gerekecek.

BAŞAK burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Bugün, kendi başınıza alışveriş yapmak veya para harcamak isterken, karşı tarafa bağlı olmanız bazı stresler yaşamanıza neden olabilir. Planlardaki değişikliklere çok tepki vermemeli ve esnek olmayı bir an önce başarmalısınız.

TERAZİ burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Kendinizi birçok konuda rahat hissedebilirsiniz. Kendi isteklerinize göre geçirmek istediğiniz gününüz, sevdiğiniz insanla bazı zorlanmalara neden olabilir. Birbirinize karşı anlayışlı olmalı ve sorunlarınızı konuşmalısınız.

AKREP burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Kendinizi birçok konuda rahat hissedebilirsiniz. Kendi isteklerinize göre geçirmek istediğiniz gününüz, sevdiğiniz insanla bazı zorlanmalara neden olabilir. Birbirinize karşı anlayışlı olmalı ve sorunlarınızı konuşmalısınız.

YAY burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Gün içinde sosyal ortamlarınız aktif olacak. Arkadaşlarınızla kafanıza göre plan yapıp vakit harcamak isterken, sevgiliniz ya da işiniz sizi bundan alıkoyabilir. İşlerinizdeki yavaşlamaları bu dönem aklınıza çok takmayın.

OĞLAK burcu 14 Şubat 2012 yorumu
İş alanlarınız aktif olacak. Çalışıyorsanız işlerinizi bir an önce tamamlamak niyetinde olabilirsiniz. Eve getireceğiniz işler sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Maddi konuları kafanıza çok takmamaya çalışın.

KOVA burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Kendinizi bulunacağınız ortamlara vermekte zorlanabilirsiniz. Kafanız hep bir şeylerle meşgul olacak. Hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarda bu dönem aceleci olmamalı ve hayatın akışına güvenmeyi öğrenmelisiniz.

BALIK burcu 14 Şubat 2012 yorumu
Ortaklaşa para konularında yaşayacağınız şeyler canınızı sıkabilir. Olayları gözünüzde fazla büyütmeye meyillisiniz. Özel hayatınızda geçmişte kalan bazı insanlardan haber alacaksınız. Duyacaklarınıza üzülmeyin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.