14 Ocak 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 08.09.2020 10:56

Günlük Burç Yorumları14 Ocak 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

14 Ocak 2020 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün, kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek ve düşüncelerinize belli bir disiplin getireceksiniz. Partnerinizden daha mantıklı olmasını bekleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, onun sizinle tartışmasını gerektirecek olaylardan sakınmalısınız.

14 Ocak 2020 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Ailenizle olan duygularınızda belli bir mantık arayışı içindesiniz. Ve onların düşüncelerinden etkilenmeniz mümkün değil. Bugün, Ay duygusal konularda sizi daha eğlenceli ve yenilikçi yaparken, partnerinizle birlikte özgürce gezebilirsiniz. İlginç fikirleriniz ona da farklı gelecektir. Paylaşımlara açık bir gün.

14 Ocak 2020 Salı AKREP Burç Yorumu:

Ay’ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin fikirleri etkisinde kalacak ve onlarla işbirliği içinde çalışmak isteyeceksiniz. Tecrübelerinizin size kazandırdığı beceri, yaşamanıza yeni bir yansıma sağlıyor.

14 Ocak 2020 Salı YAY Burç Yorumu:

Maddi konularla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. İşinde başarılı ve kariyer sahibi arkadaşlarınızın sizinle yapacakları mantıksal ortaklıklar, iş konusunda ufkunuzun açılmasına neden olacak Çevrenizin doğal bir genişleme söz konusu.Partnerinizin desteği sayesinde bazı olayları daha kolay sonuçlandıracaksınız.

14 Ocak 2020 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Maddi konuların gündem kazanması sınırlarınızı zorluyor. Ayın konumu, parasal konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlıyor. Yapacağınız her türlü çalışmalarda kendi menfaatlerinizi koruma ihtiyacı içindesiniz. Bugün, partnerinizin üzerinizdeki gücünü ihmal etmemelisiniz. Kişisel savaşlardan uzak kalmalısınız.

14 Ocak 2020 Salı KOVA Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerliyor ve ufkunuzu daha da genişletiyor. Düşüncelerinizde özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Emir almak ve size hükmetmeleri canınızı sıkabilir. Karşıt fikirde olanlar kişilere karşı, kendi savunmanızı yapmalısınız. Sıra dışı düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda biraz daha beklemelisiniz.

14 Ocak 2020 Salı BALIK Burç Yorumu:

Partnerinizin size vereceği destek önemli olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin fikirleri ters gelebilir fakat geçici olarak, önlemlerinizi alacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı, çılgınca şeyler düşünebilir ve özgürlüğünüzü koruma ihtiyacı duyabilirsiniz. Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

14 Ocak 2020 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Çevresel ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Arkadaşlarınızın isteklerini ön planda tutacak ve onlarla sezgisel bir biçimde anlaşacaksınız. Ailenizin güveninin sizin için önemli olması nedeniyle, bazı alım satım ve emlak olayları ile gelecek parasal konular sizi fazlasıyla meşgul edecek. Bu konuda görüşlerinizi cesurca ortaya koyacaksınız.

14 Ocak 2020 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Katıldığınız toplantılarda farklı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. Toplumda istediğiniz başarıyı yakalamak isteyecek ve çalışmalarınızı belli bir düzene göre yönlendireceksiniz. Sistemli olmanız ve mesleki anlamda düşüncelerinizi özgürce savunmanız bazı çevrelerce tepki almanıza neden olabilir.

14 Ocak 2020 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Her an uzaklara gitme isteği içindesiniz. Bugün, özgürlük sınırlarınızı aşmak isteyecek ve uçuk düşünceler içinde bocalayacaksınız. Güçlü sezgileriniz var. Size zarar verecek kişileri kolayca tespit edebiliyor ve önleminizi alıyorsunuz.. Yollar ve seyahatlerin gündem kazanması, sizi ayrıca sevindirecek.

14 Ocak 2020 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Özgürlüğünüzü sizin kadar sistemli kullanan kişiye, çok az rastlanır. Bugün, her türlü maddesel olaylarla haşır neşir olacaksınız. Para kazanma konusunda ince detaylar ve farklı konumlar söz konusu. Zekanızı en iyi şekilde kıvrak bir şekilde kullanarak, hedeflerinize yakalaşacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin egolarını takip etmelisiniz.

14 Ocak 2020 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Siz doğal olan her şeyi sevmenize rağmen, maddi konulara yaklaşımınız son derece temkinli. Kendinizden başka hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Bugün içine kapanık bir yapı sergilemekle, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hassas bir gün. Her şeyi abartmamaya çalışın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir