14 Mayıs 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs Salı Günlük Burç Yorumları 14 Mayıs 2013 Salı Burç Yorumları


14 Mayıs 2013 Salı Günlük Burçlar – 14 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 14 Mayıs 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 14 Mayıs Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Ani değişiklikler sizi rahatsız etse bile olaylara bakış açınızı tamamen değiştirebilir.
Daha yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve bugün beklediğiniz haberleri alacaksınız. Ayrıca projelerinizi önemli kişilere sunabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu arada kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. İçinizden yükselen istekleriniz ile başa çıkmayı başarabilirsiniz ve bugün sabırlı davranacaksınız. Ayrıca değişen koşulları gözden geçireceksiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi herkese anlatmayın.
Özellikle projelerinizi uygulamaya başlamadan önce herkese anlatmasanız iyi olacak. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Üstelik saygı duyduğunuz büyüklerinizin yardımını almak moralinizi yükseltecek. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu arada aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan fikirlerinizi söylemeyin.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar veya gece görmüş olduğunuz rüyalar sizi etkileyecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
Projeleriniz ile ilgili araştırma, geliştirme çalışmaları yapabilir, fikirlerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile görüşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eviniz, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgilenebilir, size ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz.
İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz, başarılı olacaksınız.

Akrep Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Önemsediğiniz kişiler ile ilişkilerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. İtiraz etmeden önce iyi araştırın ve aceleci davranmayın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsız bir tavır içinde olabilirsiniz.
Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Seyahate çıkmak ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Bu arada alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durun. Sağlığınıza özen gösterin.

Terazi Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Bugün duygularınız değişiyor ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz.
Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizlerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması. Sevdiğinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yabancı ülkelere gidebilir, seyahat projeleri yapabilirsiniz. Özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sizi özgürleştireceğini düşündüğünüz projeler yapacaksınız.
Ancak fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın ve ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve girişimde bulunmak için sabırsızlık duyacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Fakat kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem… Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kazançlara yönelik hayalleriniz olabilir. Aslında hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.
Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınızı yükseltin. Gün içinde alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Projeleriniz ile ilgili yaptığınız çalışmaları derinleştirebilirsiniz ve güvendiğiniz kişilerin desteğini isteyebilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz.
Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alım, satım ve yatırım yapmak için harekete geçebilirler. Bu arada sürprizler olabilir ve böylece olaylara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz ve enerjinizi hoş bir biçimde çevrenize yansıtabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Güne keyifli başlayacak ve sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak.
Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlar ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik büyük organizasyonlar yapabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz. Fakat önemsenmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve ciddi işler yapmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durun. Uykunuza özen gösterin.

Koç Günlük Burç Yorumu 14 Mayıs 2013
Sizin için projeler zamanı. Ayrıca isteklerinizi dostlarınıza anlatabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Bu arada ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz ve sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.
Heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızı harekete geçirecek. İlginç aşk maceraları size çekici gelebilir ve marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz. Farklı ortamlar ve yaratıcı kişilerden etkileneceksiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.